Agnieszka: najwspanialszy dar

chciałam wam opowiedzieć jak cudownie zostałam wysłuchana. Z mężem staraliśmy się o dziecko od ponad 6lat. Ciągłe wizyty u lekarza, drogie leczenie i żadnych efektów, po mojej ostatniej wizycie u ginekologa poczułam się już zupełnie skreślona, lekarz powiedział, że są marne szanse żeby mi się udało zajść w ciążę. Po...
Read More

Beata: Już w 2 dniu części dziękczynnej odebrałam telefon w sprawie pracy

Już w 2 dniu części dziękczynnej odebrałam telefon w sprawie pracy o którą się starałam 3 miesiące wcześniej ale nie miałam odpowiedzi i myślałam, że nic z tego nie będzie. A jednak! Dzięki Matce Najświętszej dostałam pracę.
Read More

Aneta: Dziękuję Tobie Kochana Matko

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus! Witajcie ! Mam na imię Aneta i mam 32 lata.W lutym minionego roku źle się poczułam. Zaczęło się od nagłego osłabienia i zwrotów głowy, bardzo się wystraszyłam nie wiedziałam co się dzieje . Z czasem do tych objawów dołączyły biegunki , kołatanie serca nie do zniesienia i tak okropne ze myślałam że to koniec ,ze umieram . Waga spadła 9 kg.teraz ważę 48 .Do tego wszystkiego dołączyło nagle wypadanie włosów z głowy .Włosy leciały garściami ,spadały z głowy jak liście z drzew jesienną porą, i to było dla mnie najgorsze w tym wszystkim ,ponieważ nigdy nie miałam problemu z włosami ,nigdy nie wypadały ,a tu nagle z pięknych grubych włosów robiły się coraz cieńsze, nie mogłam tego znieść ,popadłam w stany depresyjne w sumie całe, prawie całe wakacje przelezalam w łóżku z okropnymi atakami depresyjnymi , nie poznawałam swego ciała ,dziwnie się zachowywało, jakby nie należało do mnie ,przez to wszystko, nie umiałam sobie poradzić, dostawałam dziwnych drgawek i zimnych potow widziałam siebie łyse i brzydką, zaczęło się bieganie po lekarzach i szukanie przyczyny mojego chorego stanu.
Read More

Iwona: operacja

ierząca: Wysłuchane nowenny Witam wszystkich czytających to świadectwo i odmawiających nowennę pompejańską. O nowennie słyszałam już dużo wcześniej i nawet ją odmawiałam kilka lat temu. Nie pamiętam czy ją dokończyłam, ale pamiętam, że moja nowenna została wysłuchana. Dopiero jak odnalazłam stronę o nowennie pompejańskiej z Waszymi świadectwami dotarło do mnie jak wielką moc ma ta nowenna.
Read More

Ewa: Wszystko zaczyna się układać.

Nawet mąż zaczął częściej przyjezdzać do dzieci i chciał do mnie wrócić. Wprawdzie wybaczyłam mu jak bardzo mnie zranił, bo zostawił naszą rodzinę dla innej kobiety, w której się zakochał.
Read More

Weronika: Liczne łaski

Nowennę Pompejańską odmawiam od trzech lat.Różne były intencje .Wierzę ,że wszystkie zostały wysłuchane przez Matkę Bożą .Opiszę dokładnie jedną intencję którą mówiłam w intencji syna .Syn jest uczniem liceum ogólnokształcącego .W kl.1 miał na pierwszy semestr beznadziejne oceny.Byłam mocno załamana i myślałam o zmianie szkoły dla syna .Były telefony od wychowawczyni,że syn sobie nie radzi .Byłam na zebraniu rodziców z którego wyszłam kompletnie załamana.Gdy wychodziłam ze szkoły otrzymałam SMS z nieba następującej treści,,wszystko powierz Bogu,,.Jeszcze tego samego dnia rozpoczęłam Nowennę Pompejańską w intencji syna .Oczywiście dalej były problemy z nauką.Wdalszym ciągu byłam wzywana do szkoły.Mimo wszystko ja bardzo wyciszyłam się przestałam się martwić i czułam że wszystko będzie dobrze.Nadmienię ,że syn nawet nie chciał słyszeć o zmianie szkoły.Cały czas twierdził,że woli męczyć się niż przenieść się do szkoły o niższym poziomie.Nowenna Pompejańska zdziałała cuda,oceny były coraz lepsze .Syn pomyślnie zdał do klasy drugiej.W tym roku szkolnym nie byłam ani razu wzywana do szkoły .NA zebraniu rodziców wychowawczyni była zadowolona z postępów w nauce syna.Wszystko zawdzięczam Matce Bożej.W chwili obecnej odmawiam Nowennę Pompejańską w innej intencji.Cały czas czuję opiekę Matki Bożej.Gorąco zachęcam wszystkich do tej przepięknej modlitwy.Maryjo kocham Cię.Czuwaj nad moją rodziną.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
GosiaIwciapat Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
pat
Gość
pat

Piękne świadectwo mamy. Dziękuję za nie. Poruszyło mnie.

Iwcia
Gość
Iwcia

Dziękuję za to świadectwo! Dokładnie w takiej samej intencji zmawiam teraz nowennę, ten post to dla mnie sms z nieba 🙂

Gosia
Gość
Gosia

jak to SMS z nieba? nie rozumiem