Wacław: Zmiany w pracy zawodowej.

Zacząłem odmawiać nowennę, nie było łatwo na początku
Read More

Katarzyna: początki zmian

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem i przekazać , że warto powierzyć swoje troski Maryji. Właśnie zakończyłam odmawianie pierwszej nowenny i tym wpisem pragnę podziękować za szereg łask. Moje prośby nie zostały całkowicie spełnione ale widzę jak wiele zmieniło się w moim życiu. Wierzę, że jest to tylko początek. Przeczytaj Katarzyna:...
Read More

Ula: Dziękuję Ci Mateczko !

Witajcie Kochani Czciciele Matki Bożej. Pragnę podzielić się z Wami łaską, którą wymodliłam odmawiając Nowennę Pompejańską. Obecnie odmawiam swoją 5 nowennę, natomiast nowennę numer dwa odmówiłam w intencji zdania egzaminu specjalizacyjnego, najważniejszego chyba egzaminu w moim życiu, bo związanego z pracą zawodową.Przeczytaj Ula: Dziękuję Ci Mateczko !
Read More

M.E.J.: Pomoc w pokonywaniu trudności

Swoją pierwszą nowennę odmówiłam na początku roku 2016. Był to trudny dla mnie czas, studiowałam, pracowałam i niedługo miałam obronę, a do tego moja promotorka była bardzo wymagająca. Szukałam pomocy i natknęłam się na Nowennę Pompejańską. Odmówiłam ją w intencji spokoju i dobrej obrony. Wszystko się udało. W dniu obrony byłam spokojna jak na żadnym innym egzaminie i obroniłam się na 5. Kolejną Nowennę odmówiłam w intencji mojego wieloletniego związku.
Read More

Małgorzata: Ta modlitwa ma moc, uwierzcie!

O nowennie dowiedziałam się od bliskiej koleżanki, która ją w tym czasie odmawiała. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam a zachęcona świadectwami zamieszczonymi na stronie internetowej postanowiłam podjąć się tego wyzwania.Przeczytaj Małgorzata: Ta modlitwa ma moc, uwierzcie!
Read More

Sylwia: Modlitwa darem dla innych

Nowenna pompejańska zauroczyła mnie bezgranicznie, do tego stopnia, że obecnie nie potrafię się rozstać z różańcem. Bez względu na to czy spaceruję, idę na uczelnie, jadę autobusem czy tramwajem modlitwa wypełnia każdą chwilę mojego życia. Po pierwszej odmówionej nowennie przyszła myśl, żeby modlić się za innych, bliskich, tych którzy mogą akurat potrzebować wsparcia i opieki Matki Bożej. W ten sposób upłynęła druga i trzecia nowenna. Podczas modlitwy utwierdziłam się w tym, że wierzyć to stawać się bezinteresownym darem dla innych. Warto pójść za Maryją, która ofiarowała całą siebie na służbę Bogu i ludziom. Pamiętajcie, że wiara czyni cuda!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Justyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Justyna
Gość
Justyna

Kochana Sylwio, proszę pomódl się w mojej intencji jeśli tylko będziesz miała ochotę i czas. Sama też się modlę ale jeszcze nikt się w tej intencji nie modlił za mnie. Intencja brzmi: o poprawę sytuacji finansowej mojej firmy dla mojej rodziny i środki finansowe na spłatę długów. Proszę. Różaniec to wspaniała modlitwa, kto raz spróbował nie chce przestać. Pozdrawiam Was kochani. Niedługo zamieszczę swoje kolejne świadectwo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!