Waldemar: Chwała i cześć Najwyższemu i Matce Najświętszej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Królowa Różańca Świętego. To świadectwo skierowane jest do cierpliwych w czytaniu długich opowieści
Przeczytaj całość

Ewa: Matka Najświętsza otworzyła mi oczy na Bożą miłość

Zanim odmówiłam Nowennę Pompejańską, długo się wahałam. Wydawało mi się, że nie dam rady poświęcić aż tak dużo czasu na codzienny różaniec.
Przeczytaj całość

Oczekujaca: Wciąż czekam

Dzisiaj ostatni dzień mojej nowenny. Główna intencja nie została jeszcze wysłuchana jednak wierzę, że muszę jeszcze poczekać aby otrzymać ta dana łaskę, bo sytuacja jest beznadziejna.
Przeczytaj całość

Agnieszka: zdrowie, praca, miłość

Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam jesienią 2014 roku. Matka Najświętsza pomogła mojej rodzinie. Wówczas prosiłam o pomoc w wyjściu ze spirali kredytów. Kredyty wspólnie z mężem spłacamy do tej pory ale z opieką Matki Najświętszej jest dużo łatwiej. Już podczas odmawiania modlitwy pojawiły się dla nas bardzo korzystne transakcje i możliwość...
Przeczytaj całość

J.: Szczęśliwy zabieg

26-go sierpnia zaczęłam równolegle dwie nowenny pompejańskie, obie w bardzo ważnych dla mnie kwestiach. Choć zostało jeszcze kilka dni do końca, w pierwszej intencji - o szczęśliwy zabieg - zostałam szybko wysłuchana. :-)
Przeczytaj całość

Renata: Nowenna za dzieci i młodzież

O Nowennie Pompejanskiej dowiedziałam sie oglądając kanał YouTube na którym to jeden z księży egzorcystów opowiadał o swoich doświadczeniach. Mówił on ze Matka Boska ma wielka moc przeciwko złym duchom i dlatego należy sie do Niej modlić i Jej zaufać . Wtedy tez wspomniał ,ze Nowenna Pompejanska jest jak bomba zrzucona do piekła. Po tych słowach postanowiłam spróbować,zaufać Matce Bożej Pompejanskiej. Kiedy zobaczyłam w telewizji prośbę o pomoc dla potrzebujących dzieci, postanowiłam poprosić Matkę Bożą o to aby wzięła dzieci na całym świecie (zwłaszcza te w największej potrzebie-bite, głodne,wykorzystywane w rożny sposób, chore, zaniedbane) w opiekę i nie pozwoliła złu krzywdzić żadnego dziecka.


Wierze głęboko ze Matka Boża Pompejanska wysłuchała mojej prośby bo sama jest matka a każda matka broni i otacza opieka swoje dzieci i nie pozwala ich krzywdzić . Moze nie stanie sie to w sposób jaki ja sobie to wyobrażam ale ufam w moc i możliwości Matki Bożej .Dzieci to nasza przyszłość dlatego zło chce zniszczyć dzieci i tym samym nasza przyszłość ,dlatego musimy sie o to modlić aby temu zaradzić . Na pewno złu moja modlitwa sie nie podobała bo na początku było mi cieżko skupić sie na modlitwie i rożne rzeczy działy sie w moim otoczeniu np.czeste kłótnie z mężem, problemy w pracy. Wtedy prosiłam Boga aby dał mi sile abym wytrwała w modlitwie i tak tez sie stało.
Teraz jestem w trakcie odmawiania następnej nowenny i muszę powiedzieć ze odczuwam duza potrzebę odmawiania tej modlitwy. Polecam każdemu.Dziekuje Ci Matko Boza Pompejanska za łaske tej modlitwy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Renata: Nowenna za dzieci i młodzież"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karina
Gość
Karina

Renato wspaniala intencja i piekne swiadectwo ja tez odmawiam nowenne w intencji dzieci nienarodzonych i przeciwko aborcji na poczatku bylo bardzo ciezko poklocilam sie z mezem nie wiedziala ze to sprawa zlego…..az zrozumiala ale przetrwalam i modle sie dalej
Chwala Panu

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!