Krzysztof: Udrożniona tętnica szyjna

We wrześniu zeszłego roku pobiegłem w Maratonie Warszawskim. Wydawało mi się, że jestem dobrze przygotowany lecz ok 30 km pojawiły się spore problemy z widzeniem po lewej stronie. Maraton ukończyłem idąc do mety, zgodnie z sugestą pracownika maratonu (warto aby przeszkolić jednak pracowniów od strony medycznej ponieważ w moim stanie...
Read More

Angelika: Spokój serca

Witam, chciałabym dzisiaj podzielić się moim świadectwem. Otóż ok. rok temu po raz pierwszy zaczęłam modlić się nowenną pompejańską w intencji bardzo bliskiej mi osoby. Wcześniej słyszałam już o tej modlitwie ale uważałam, że nie mam na tyle ważnej intencji aby podjąć się tego. Ale potem dostrzegłam, że w życiu mojego przyjaciela dzieją się rzeczy, z którymi on nie potrafi sobie poradzić a widząc każdego dnia jak to go przygniata i przez to staje się całkiem inną osobą postanowiłam zacząć modlić się w jego intencji. To była moja pierwsza nowenna i z perspektywy czasu widzę, że pewnie za bardzo skupiałam się wtedy na samej intencji ale to nie była żadna przeszkoda dla Maryji.
Read More

Marek: Nawrócenie na łożu śmierci

Moja matka chrzestna, która otworzyła mi drogę do Jezusa nie chciała pomomo moich próśb pojednać się z Bogiem. Stwierdzono u niej nowotwór. Choroba przebiegała bardzo szybko a ona nadal z daleka od Jezusa. W szpitalu stan pogarszał się z dnia na dzień.
Read More

SYLWIA: Nowenny w intencji ratowania zdrowia, rodziny i małżeństwa

Witam wszystkich odwiedzających tę stronę !!! Odmówiłam dwie nowenny pompejańskie w intencji mojego całkowitego uzdrowienia na duszy i ciele. Przez długie lata zmagam się z trądzikiem i śladami po nim. Po tych nowennach przyśniła mi się Maryja. Jej twarz jaśniała blaskiem. Posmutniałam, bo moja twarz to zupełne przeciwieństwo i zaprzestałam...
Read More

Anna: Życie i zdrowie

Może powinnam czekać do kolejnego badania, ale to , że mój mąż żyje, jest zdrowy na dzień dzisiejszy, ze mamy naszego synka- to największy cud. Już raz składałam świadectwo, ale teraz będzie dwa lata- we wrześniu tego roku od kiedy mój mąż miał operację najbardziej złośliwego guza mózgu.Wszyscy nasi znajomi, z którymi mąż leczył się nie żyją.
Read More

Renata: Nowenna za dzieci i młodzież

O Nowennie Pompejanskiej dowiedziałam sie oglądając kanał YouTube na którym to jeden z księży egzorcystów opowiadał o swoich doświadczeniach. Mówił on ze Matka Boska ma wielka moc przeciwko złym duchom i dlatego należy sie do Niej modlić i Jej zaufać . Wtedy tez wspomniał ,ze Nowenna Pompejanska jest jak bomba zrzucona do piekła. Po tych słowach postanowiłam spróbować,zaufać Matce Bożej Pompejanskiej. Kiedy zobaczyłam w telewizji prośbę o pomoc dla potrzebujących dzieci, postanowiłam poprosić Matkę Bożą o to aby wzięła dzieci na całym świecie (zwłaszcza te w największej potrzebie-bite, głodne,wykorzystywane w rożny sposób, chore, zaniedbane) w opiekę i nie pozwoliła złu krzywdzić żadnego dziecka.


Wierze głęboko ze Matka Boża Pompejanska wysłuchała mojej prośby bo sama jest matka a każda matka broni i otacza opieka swoje dzieci i nie pozwala ich krzywdzić . Moze nie stanie sie to w sposób jaki ja sobie to wyobrażam ale ufam w moc i możliwości Matki Bożej .Dzieci to nasza przyszłość dlatego zło chce zniszczyć dzieci i tym samym nasza przyszłość ,dlatego musimy sie o to modlić aby temu zaradzić . Na pewno złu moja modlitwa sie nie podobała bo na początku było mi cieżko skupić sie na modlitwie i rożne rzeczy działy sie w moim otoczeniu np.czeste kłótnie z mężem, problemy w pracy. Wtedy prosiłam Boga aby dał mi sile abym wytrwała w modlitwie i tak tez sie stało.
Teraz jestem w trakcie odmawiania następnej nowenny i muszę powiedzieć ze odczuwam duza potrzebę odmawiania tej modlitwy. Polecam każdemu.Dziekuje Ci Matko Boza Pompejanska za łaske tej modlitwy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Renata: Nowenna za dzieci i młodzież"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karina
Gość
Karina

Renato wspaniala intencja i piekne swiadectwo ja tez odmawiam nowenne w intencji dzieci nienarodzonych i przeciwko aborcji na poczatku bylo bardzo ciezko poklocilam sie z mezem nie wiedziala ze to sprawa zlego…..az zrozumiala ale przetrwalam i modle sie dalej
Chwala Panu

Obrazki z nowenną pompejańską?