Renata: Nowenna za dzieci i młodzież

O Nowennie Pompejanskiej dowiedziałam sie oglądając kanał YouTube na którym to jeden z księży egzorcystów opowiadał o swoich doświadczeniach. Mówił on ze Matka Boska ma wielka moc przeciwko złym duchom i dlatego należy sie do Niej modlić i Jej zaufać . Wtedy tez wspomniał ,ze Nowenna Pompejanska jest jak bomba zrzucona do piekła. Po tych słowach postanowiłam spróbować,zaufać Matce Bożej Pompejanskiej. Kiedy zobaczyłam w telewizji prośbę o pomoc dla potrzebujących dzieci, postanowiłam poprosić Matkę Bożą o to aby wzięła dzieci na całym świecie (zwłaszcza te w największej potrzebie-bite, głodne,wykorzystywane w rożny sposób, chore, zaniedbane) w opiekę i nie pozwoliła złu krzywdzić żadnego dziecka.


Wierze głęboko ze Matka Boża Pompejanska wysłuchała mojej prośby bo sama jest matka a każda matka broni i otacza opieka swoje dzieci i nie pozwala ich krzywdzić . Moze nie stanie sie to w sposób jaki ja sobie to wyobrażam ale ufam w moc i możliwości Matki Bożej .Dzieci to nasza przyszłość dlatego zło chce zniszczyć dzieci i tym samym nasza przyszłość ,dlatego musimy sie o to modlić aby temu zaradzić . Na pewno złu moja modlitwa sie nie podobała bo na początku było mi cieżko skupić sie na modlitwie i rożne rzeczy działy sie w moim otoczeniu np.czeste kłótnie z mężem, problemy w pracy. Wtedy prosiłam Boga aby dał mi sile abym wytrwała w modlitwie i tak tez sie stało.
Teraz jestem w trakcie odmawiania następnej nowenny i muszę powiedzieć ze odczuwam duza potrzebę odmawiania tej modlitwy. Polecam każdemu.Dziekuje Ci Matko Boza Pompejanska za łaske tej modlitwy.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Karina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Karina
Gość
Karina

Renato wspaniala intencja i piekne swiadectwo ja tez odmawiam nowenne w intencji dzieci nienarodzonych i przeciwko aborcji na poczatku bylo bardzo ciezko poklocilam sie z mezem nie wiedziala ze to sprawa zlego…..az zrozumiala ale przetrwalam i modle sie dalej
Chwala Panu