Agnieszka: Dziekuje Matko za otrzymane łaski

Jestem w trakcie czwartej Nowenny,dwie Nowenny odmawialam w intencji corki o jej uzdrowienie z choroby ktora nia zawladnela,jest nam bardzo ciezko w tej sytuacji.
Read More

Izabela: Nowe szanse

Witam, czuję, że powinnam podzielić się moim świadectwem dotyczącym nowenny pompejańskiej. Rok temu moje dotychczasowe (dalekie od Boga) życie legło w gruzach. Straciłam tamtą miłość, wspólnych znajomych i perspektywę jakiejkolwiek pracy.
Read More

Katarzyna: Deszcz łask

Odmawiam Nowennę od początku Wielkiego Postu, skończę ją 27 kwietnia (w Niedzielę Miłosierdzia Bożego i w dzień kanonizacji JPII). Moja intencja to: za wszystkich członków mojej rodziny, przyjaciół, sąsiadów, wszystkich ludzi, których kiedykolwiek poznałam. Już w pierwszym tygodniu odmawiania stała się niespodziewana rzecz: jeden z moich znajomych, który walczy z...
Read More

N.: śniła mi się moja ukochana, ateistka ….

Dnia 23 lipca zakończyłem swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską. Nawet nie zauważyłem jak ten czas szybko minął
Read More

Kasia: spowiedź

Odmawiając nowenne pompejska prosiłam Matke Bożą o dobrego spowiednika i owocna spowiedz generalna po kilku dniach odmawiania nowenny spotkałam przypadkowo kapłana który zgodził sie na spowiedz w dogodnym dla mnie terminie Przeczytaj Kasia: spowiedź
Read More

Radio różaniec – zmiany i pomysły + sonda

Drodzy słuchacze, dzisiaj i jutro trwać będą prace w Radiu Różaniec. Jest nas, słuchaczy, coraz więcej, i serwer dostaje w kość, strony ładują się coraz wolniej… Czas więc na drobne zmiany.

Przede wszystkim trzeba zoptymalizować nagrania do możliwości serwera. To postaram się wykonać dzisiaj (czwartek) poza czasem odtwarzania różańca, żeby nie przeszkadzać nikomu w modlitwie. Odtwarzanie będzie w trochę gorszej jakości.

Druga sprawa to dodanie nowych nagrań. Ponieważ w tym muzycznym temacie jestem dość kiepski, proszę o Twoją rekomendację. Napisz w komentarzu, jakiej muzyki słuchasz, a może uda mi się uzyskać zgodę na dane nagrania od autorów? Nieco zgód udało się uzyskać, toteż jutro (w piątek) zacznę poszerzać repertuar.

Trzecia: co myślicie o (nie nowym już) pomyśle, by raz w tygodniu (np. w sobotę) modlić się wspólnie, na żywo, z możliwością zadzwonienia do Radia Różaniec i poprowadzenia dziesiątki różańca? Intencji na tej stronie mamy sporo – można by je omadlać!

SONDA!

[poll id=”10″]

Dodam, że szykujemy niespodziankę – mamy już nowe nagrania różańca pompejańskiego! Kiedy je dodam, będzie osobna informacja.

 

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Radio różaniec – zmiany i pomysły + sonda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kinia
Gość

a wiadomo coś czy możliwe będzie ściąganie na mp3?

Janek.40
Gość
Janek.40

Nie zrobią ci mp3,bo chcą byś była uzależniona od ich strony

Janek
Gość

Po czym poznać, że to dzieło Boże? Zawsze są trudności. Szatan walczy chociaż wie że jest przegrany. Dzieła Boże zawsze się realizują czasem nie wiadomo jak. Bóg jest Panem wszystkiego i On po prostu wszystko może. Błogosławię Wszystkim.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!