Marcin: Nie miałem nic do stracenia

We wrześniu 2013 roku rozstałem się z moją ukochaną dziewczyną, długo nie umiałem sobie z Tym poradzić w grudniu ciocia powiedziała mi o nowennie. Jako osoba nastawiona bardzo pragmatycznie do świata i sceptycznie do działania Siły Wyższej na życie człowieka nie zakładałem, że coś to może zmienić w tej beznadziejnej sytuacji. Ale doszedłem do wniosku, że nic nie mam do stracenia. W trakcie trzeciej nowenny wróciliśmy do siebie. Teraz znowu zacząłem Nowennę bo sporo narozrabiałem i proszę Matkę Boską o przebaczenie i o to, abyśmy mogli znowu do siebie wrócić i stanąć na ślubnym kobiercu po 8 latach związku.
Przeczytaj całość

Danusia: Modlitwa za Dusze w Czyśćcu cierpiące

To moje trzecie świadectwo z odmawiania Nowenny Pompejańskiej od 15.08.2016r. do 11.09.2016r. za dusze Czyśćcu cierpiące a 10 NP. Tą NP. ciężko było odmawiać. Miałam złe samopoczucie, bolała mnie głowa, miałam duszności, rozproszenie myśli. Dotychczas wszystkie NP odmawiałam modląc się 4 częściami różańca świętego ale tą zaczęłam odmawiać 3 części różańca św.
Przeczytaj całość

Elwira: praca

Mniej przeklinam poza tym ustępują natręctwa które mnie strasznie męczyły i podpowiadały by robić dziwne rzeczy.
Przeczytaj całość

Luiza: Udana operacja

Szczęść Boże, chciałabym się podzielić moim świadectwem. Jestem w trakcie odmawiania trzeciej NP. Ta jest w intencji powodzenia mojej operacji, której celem było udrożnienie jajowodów.
Przeczytaj całość

Radio różaniec – zmiany i pomysły + sonda

Drodzy słuchacze, dzisiaj i jutro trwać będą prace w Radiu Różaniec. Jest nas, słuchaczy, coraz więcej, i serwer dostaje w kość, strony ładują się coraz wolniej… Czas więc na drobne zmiany.

Przede wszystkim trzeba zoptymalizować nagrania do możliwości serwera. To postaram się wykonać dzisiaj (czwartek) poza czasem odtwarzania różańca, żeby nie przeszkadzać nikomu w modlitwie. Odtwarzanie będzie w trochę gorszej jakości.

Druga sprawa to dodanie nowych nagrań. Ponieważ w tym muzycznym temacie jestem dość kiepski, proszę o Twoją rekomendację. Napisz w komentarzu, jakiej muzyki słuchasz, a może uda mi się uzyskać zgodę na dane nagrania od autorów? Nieco zgód udało się uzyskać, toteż jutro (w piątek) zacznę poszerzać repertuar.

Trzecia: co myślicie o (nie nowym już) pomyśle, by raz w tygodniu (np. w sobotę) modlić się wspólnie, na żywo, z możliwością zadzwonienia do Radia Różaniec i poprowadzenia dziesiątki różańca? Intencji na tej stronie mamy sporo – można by je omadlać!

SONDA!

[poll id=”10″]

Dodam, że szykujemy niespodziankę – mamy już nowe nagrania różańca pompejańskiego! Kiedy je dodam, będzie osobna informacja.

 

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Radio różaniec – zmiany i pomysły + sonda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kinia
Gość

a wiadomo coś czy możliwe będzie ściąganie na mp3?

Janek.40
Gość
Janek.40

Nie zrobią ci mp3,bo chcą byś była uzależniona od ich strony

Janek
Gość

Po czym poznać, że to dzieło Boże? Zawsze są trudności. Szatan walczy chociaż wie że jest przegrany. Dzieła Boże zawsze się realizują czasem nie wiadomo jak. Bóg jest Panem wszystkiego i On po prostu wszystko może. Błogosławię Wszystkim.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!