Paweł: Dziękuję

Dziękuję Ci Mateczko za łaskę uzdrowienia Moniki z nowotworu, dziękuję za to wszystko co dostałem nie prosząc w Nowennie i do czego przeszedłem do porządku dziennego lub nawet nie dostrzegłem. Za wyzwolenie z łańcuchów nałogu.
Przepraszam się że ciągłe koncentruje się na tym co chciałbym dostać, że przypominam rozkapryszone dziecko w sklepie z zabawkami. Mateczko dziękuję Ci dziś za te wszystkie łaski.
Wiem że Ty dużo lepiej wiesz czego mi potrzeba. Dziękuję Ci że jesteś przy mnie i że mam kogo prosić. Dziękuję CI za różaniec i za Nowennę. Kocham Cię.
Nie potrafię tak pięknie pisać jak inni ale zacytuję tu piękne świadectwo Pauliny, do którego sam często wracam:
„Wiara CZYNI cuda! To nie ilość odmówionych zdrowasiek sprawia, że rozwiązują się sprawy beznadziejne, to nasza wiara, jej moc i moc Królowej Różańca.

Jeżeli czasami wydaje się Wam, że sprawa jest beznadziejna, a Matka Boża Was nie słyszy, bo nie wydarzył się żaden cud, to nie myślcie o tym, jak Matkę Boża przekonać, Ona sama doskonale wie czego nam brak. Starajcie się być wtedy jak najbliżej Jej, Ona zajmie się absolutnie wszystkim i wysłucha każdej intencji, bo tak obiecała.”

Życzę wszystkim wytrwałości i ufności złożonej w naszej Matce

Asia: Oczywiście, Szatan nie śpi, bardzo miesza i kusi.

Bardzo długo zbierałam się w sobie aby napisać świadectwo. Mamy trudną sytuację finansową, (prowadzimy firmę, musieliśmy wziąć kredyt na rozwój firmy, potem kolejny, bo ktoś nas oszukał
Przeczytaj

Aneta: Matka Najświętsza pomogła finansowo

Witam wszystkich serdecznie. Wiem, że moje świadectwo nie będzie nawet w połowie tak urzekające jak wielu z was. Piszecie o wspaniałych cudach, których doświadczyliście za wstawiennictwem Matki Najświętszej. Ja prosiłam Maryję o pomoc... finansową. Tak, taka zupełnie przyziemna prośba, miała jednak podłoże głębsze. Mój mąż od długiego czasu zmaga się...
Przeczytaj

Marcin: sprawa urzędowa

Nowennę odmówiłem w intencji pomyślnego rozwiązania sprawy urzędowej i chciałbym tu zaświadczyć że sprawa została rozstrzygnięta dla mnie w korzystny sposób, co wcześniej wydawało się dla mnie mało możliwe. Pismo z urzędu zostało wysłane z datą 13 maja - więc to nie mógł być przypadek. Dziękuję Królowej Różańca Świętego
Przeczytaj

Kazimiera: Lepsza praca dla córki

Nowennę pompejańską na cześć Królowej Różańca Św. z prośbą o pomoc w znalezieniu lepszej pracy dla córki rozpoczęłam 2 lutego 2017 r. W trakcie odmawiania modlitwy w części błagalnej córka otrzymała propozycję pracy a po rozpoczęciu części dziękczynnej podjęła pracę w nowym miejscu.
Przeczytaj

Kasia: Łaska nawrócenia

Powoli zaczelam sie zmieniac, bylo to czasem bolesne oczyszczenie, proby wiary, walki duchowe, dreczenie mnie przykrymi myslami i niepokojami ale Pan Bog zmienia mnie tak bardzo i szybko ze musze szczerze przyznac ze jak spojrze wstecz jakim czlowiekiem bylam nawet poprzedniego lata
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Aleksandrabeata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
beata
Gość
beata

Podpisuję się pod tym komentarzem 🙂

beata
Gość
beata

przepraszam tzn. miałam na myśli – pod tym świadectwem

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Piszesz pięknie i prawdziwie. Pozwolę sobie zacytować Ciebie: „Jeżeli czasami wydaje się Wam, że sprawa jest beznadziejna, a Matka Boża Was nie słyszy, bo nie wydarzył się żaden cud, to nie myślcie o tym, jak Matkę Boża przekonać, Ona sama doskonale wie czego nam brak. Starajcie się być wtedy jak najbliżej Jej, Ona zajmie się absolutnie wszystkim i wysłucha każdej intencji, bo tak obiecała.” Piękne świadectwo, piękne podziękowanie. Także się pod nim podpisuję.