Nowenna pompejańska od Środy Popielcowej do Niedzieli Miłosierdzia

Nowenna pompejańska rozpoczęta w Środę Popielcową kończy się w Niedzielę Miłosierdzia. Można więc powiedzieć, że to nowenna wielkopostna, z Bożym Miłosierdziem i św. s. Faustyną w tle.

Zatem w 2015 r.:

  • początek 18 lutego, Środa Popielcowa
  • część dziękczynna od 17 marca
  • ostatni dzień – 12 kwietnia, Niedziela Miłosierdzia

W poprzednich latach wiele osób modliło się nowenną w tych ramach dwóch wielkich świąt. Otrzymaliśmy – jak zawsze! – wiele świadectw (zob. w wyszukiwarce np. „popielcowa”).

Zobacz: jak modlić się nowenną?

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Jedźmy razem
do Pompejów!

Otrzymuj powiadomienia o pielgrzymkach pompejańskich.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

15 komentarzy do "Nowenna pompejańska od Środy Popielcowej do Niedzieli Miłosierdzia"

Powiadom o
avatar
Anna J.
Gość
Anna J.

Moja decyzja podjęta-od dziś rozpoczynam moja pierwszą Nowennę Pompejańską,moja radość jest tym większa że przeczytałam teraz TU w jakim pięknym okresie mi ONA przypada ,a decydując sie (od dawna) nawet nie pomyślałam o tym,dziękuje Bogu że dojrzałam do tej decyzji,dziękuje za modlitwy w tej intencji o które prosiłam,BÓG ZAPŁAĆ ..rozpoczynam pełna ufności do Matki Bożej i zgody na wypełnienie woli Bozej..Pozdrawiam WSZYSTKICH i prosze o modlitwę aby wytrwać ….

Marzena
Gość
Marzena

Ja odmówiłam swoja miesiac temu było bardzo ciężko nawet nie wiedziałam ze tak z jednej strony jesteś z Maryją i to błogosławieństwo z drugiej szatan nigdy nie był tak złozliwy, natarczywy, nie byłam na to przygotowana,teraz zaczynam z Wami drugą bo chce poczuć na nowo bliskość Matki Bożej,i juz wiem jak bedzie,

Magdalena
Gość
Magdalena

Dziś również rozpoczynam kolejną moją nowennę to będzie już 8 :), choć jestem w 48dniu odmawiania wczesniejszej i kilka dni się nałoży, ale co to dla mnie:) Tym razem będę się modlić za dusze w czyśćcu cierpiące. Zachęcam.

Monika
Gość
Monika

Ja również od dziś zacznę moją 5NP chociaż jestem w 49 dniu odmawiania 4NP ale zachęcona tymi wielkimi świętami odmówię nastepną w intencji po ludzku niemożliwej ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Zachecam gorąco do modlitwy, łaski jakie z niej płyną są przeogromne 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dzisiaj zaczynam moją NP za Ojczyznę: o łaskę wierności Bogu, Krzyżowi i Ewangelii dla Polski. Może ktoś się dołączy? http://pompejanska.rosemaria.pl/2015/02/agnieszka-18-ii-2015-r-rozpoczynam-np-w-intencji-ojczyzny/#more-10963

Monika
Gość
Monika

Ja też rozpoczynam dziś 5 Nowennę. Jedna został chyba wysłuchana. Reszta niestety nie ale nie tracę nadziei. Może ta Wielkopostna będzie szczególna. Będę się modlić o uzdrowienie dziecka.

Joasia
Gość
Joasia
W tej chwili kończę drugą i jestem w połowie trzeciej – jest tyle spraw jakie chciałam żeby się ułożyły, żę gdybym nie pracowała, nie miała domu, dzieci to może modliłabym sie na okrągło – a to z tego względu: Była nikła nadzieja na życie mojej mamy /udar mózgu krwotoczny – operacja rosnącego krwiaka – to była roślinka, straciła całkowitą pamięć – nawet zapomniała kim był „Jezus” … / a już w drugim dniu nowenny powoli zaczynało się poprawiać i potem było z dnia na dzień lepiej, i lepiej , i lepiej i dziś jestem przekonana że to był CUD! Mija… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

JA również rozpoczynam moją nowennę. Będzie to moja 4 nowenna.
Niech Pan Bóg nam błogosławi!

Wioletta Gapska
Gość

Podejmuje dziś 3 podejście do odmawiania Nowenny. W dwoch poprzednich niestety nie wytrwałam do końca mam nadzieje ze tym razem wytrwam w modlitwie. Wierzę że ta Wielkopostna będzie szczególną i nic nie przeszkodzi mi w modlitwie.Amen.

Anna J.
Gość
Anna J.

Czyli jak widzę jestem jedyną nowicjuszką,wierzę że dam radę…zachęcona waszymi świadectwami…:) Matka Boża niech będzie z NAMI wszystkimi !

Bea
Gość

Chyba też zacznę dzisiaj drugą już Nowenne- jedną zakończyłam 30 grudnia- jeszcze nie została wysłuchana ale wierzę, że w krótce się doczekamy…

Danuta
Gość
Danuta

Ja też zaczęłam NP w środę popielcową o łaskę zdrowia dla mnie

Sylwia
Gość
Sylwia
W środę popielcową zaczęłam odmawiać kolejną Nowennę z prośbą o ratunek dla mojego małżeństwa które trwa nie całe 2.5r.a z dnia na dzień jest coraz gorzej… Jest to już moja trzecia Nowenna. Na początku każdej z poprzednich nowenn była chwilowa poprawa relacji pomiędzy mną a mężem a pod koniec 2-giej działy się rzeczy tak złe o których nigdy bym nie pomyślała,przez nie też musiałam uciekać z domu męża,ale nie poddaje się bo mam ufność że dzięki tej nowennie będziemy mogli z mężem przynajmniej spokojnie porozmawiać bez wtrącania się osób trzecich.. Zaczynając trzecią nowennę nie wiedziałam że kończyć się będzie w… Czytaj więcej »
Irena
Gość

Dzisiaj mój 12. dzień nowenny. Dziękuję ci Matko że jesteś ze mną.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij