K: Przeszłam spowiedź generalną

Wczoraj zakończyłam pierwszą nowenne. Na początku myślałam, że nie dam rady, że nie wytrwam. Udało się, przeżyłam coś niesamowitego, pogłębiłam relację z Bogiem, przeszłam spowiedź generalną, W ostatnim tygodniu doświadczyłam też bardzo nekania ze strony złego, np. dziwne histerie córki, kłótnie z mężem z błahych powodów.
Przeczytaj całość

Ela: Pragnę podziękować

Jestem w trakcie odmawiania kolejnej nowenny - za moich synow, aby wybrali wlasciwa droge zycia. Mysle, ze otrzymalam ogromna laske - starszy syn dostal sie do wymarzonego liceum ( 106 kandydatow na 12 miejsc ). Jestem Mateczce ogromnie wdzieczna , zachecam wszystkich do odmawiania tej modlitwy. Prosmy o laski, ale...
Przeczytaj całość

K: Matka Boska naprawdę pomaga

Kochani, chciałabym podzielić się z wami moim doświadczeniem w odmawianiu Nowenny Pompejańskiej.Odmówiłam już kilka. Jestem jak większość człowiekiem słabej wiary i nie dowierzałam, że to aż tak działa.
Przeczytaj całość

Ewelina: Uzdrowienie  i wielka pomoc Matki Bożej

6 kwietnia 2014 roku wydarzyło się w moim życiu wielkie nieszczęście- mój partner życiowy, jadąc do pracy do Niemiec uczestniczył w wypadku drogowym po stronie Niemieckiej. Był stroną poszkodowaną, doznał bardzo poważnych i rozległych obrażeń wewnętrznych, jego stan od samego początku był krytyczny. Moje życie z dnia na dzień się zmieniło. Trafił do najlepszego oddziału intensywnej terapii w tej części Niemiec- lekarze robili wszystko, co w ich mocy, przeszedł szereg operacji, kluczowe były najbliższe dni.
Przeczytaj całość

R: Dzisiaj byłam na wizycie u lekarza – jest lepiej! zmiany się zmniejszyły!

Walczę ze straszna choroba jaka jest rak. jestem 34 letnia matka dwójki małych dzieci. lekarze nie dają mi szansy na wyleczenie. długi czas włączyłam z Bogiem-dlaczego?za jaką karę? obwinialam Boga,że jest niesprawiedliwy. przez przypadek trafiłam na Nowenne. długo zwlekalam. ale pewnego dnia kiedy było już bardzo źle zaczęłam ja odmawiać.
Przeczytaj całość

Nowenna pompejańska od Środy Popielcowej do Niedzieli Miłosierdzia

Nowenna pompejańska rozpoczęta w Środę Popielcową kończy się w Niedzielę Miłosierdzia. Można więc powiedzieć, że to nowenna wielkopostna, z Bożym Miłosierdziem i św. s. Faustyną w tle.

Zatem w 2015 r.:

  • początek 18 lutego, Środa Popielcowa
  • część dziękczynna od 17 marca
  • ostatni dzień – 12 kwietnia, Niedziela Miłosierdzia

W poprzednich latach wiele osób modliło się nowenną w tych ramach dwóch wielkich świąt. Otrzymaliśmy – jak zawsze! – wiele świadectw (zob. w wyszukiwarce np. „popielcowa”).

Zobacz: jak modlić się nowenną?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

15 komentarzy do "Nowenna pompejańska od Środy Popielcowej do Niedzieli Miłosierdzia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna J.
Gość
Anna J.

Moja decyzja podjęta-od dziś rozpoczynam moja pierwszą Nowennę Pompejańską,moja radość jest tym większa że przeczytałam teraz TU w jakim pięknym okresie mi ONA przypada ,a decydując sie (od dawna) nawet nie pomyślałam o tym,dziękuje Bogu że dojrzałam do tej decyzji,dziękuje za modlitwy w tej intencji o które prosiłam,BÓG ZAPŁAĆ ..rozpoczynam pełna ufności do Matki Bożej i zgody na wypełnienie woli Bozej..Pozdrawiam WSZYSTKICH i prosze o modlitwę aby wytrwać ….

Marzena
Gość
Marzena

Ja odmówiłam swoja miesiac temu było bardzo ciężko nawet nie wiedziałam ze tak z jednej strony jesteś z Maryją i to błogosławieństwo z drugiej szatan nigdy nie był tak złozliwy, natarczywy, nie byłam na to przygotowana,teraz zaczynam z Wami drugą bo chce poczuć na nowo bliskość Matki Bożej,i juz wiem jak bedzie,

Magdalena
Gość
Magdalena

Dziś również rozpoczynam kolejną moją nowennę to będzie już 8 :), choć jestem w 48dniu odmawiania wczesniejszej i kilka dni się nałoży, ale co to dla mnie:) Tym razem będę się modlić za dusze w czyśćcu cierpiące. Zachęcam.

Monika
Gość
Monika

Ja również od dziś zacznę moją 5NP chociaż jestem w 49 dniu odmawiania 4NP ale zachęcona tymi wielkimi świętami odmówię nastepną w intencji po ludzku niemożliwej ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Zachecam gorąco do modlitwy, łaski jakie z niej płyną są przeogromne 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dzisiaj zaczynam moją NP za Ojczyznę: o łaskę wierności Bogu, Krzyżowi i Ewangelii dla Polski. Może ktoś się dołączy? http://pompejanska.rosemaria.pl/2015/02/agnieszka-18-ii-2015-r-rozpoczynam-np-w-intencji-ojczyzny/#more-10963

Monika
Gość
Monika

Ja też rozpoczynam dziś 5 Nowennę. Jedna został chyba wysłuchana. Reszta niestety nie ale nie tracę nadziei. Może ta Wielkopostna będzie szczególna. Będę się modlić o uzdrowienie dziecka.

Joasia
Gość
Joasia
W tej chwili kończę drugą i jestem w połowie trzeciej – jest tyle spraw jakie chciałam żeby się ułożyły, żę gdybym nie pracowała, nie miała domu, dzieci to może modliłabym sie na okrągło – a to z tego względu: Była nikła nadzieja na życie mojej mamy /udar mózgu krwotoczny – operacja rosnącego krwiaka – to była roślinka, straciła całkowitą pamięć – nawet zapomniała kim był „Jezus” … / a już w drugim dniu nowenny powoli zaczynało się poprawiać i potem było z dnia na dzień lepiej, i lepiej , i lepiej i dziś jestem przekonana że to był CUD! Mija… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

JA również rozpoczynam moją nowennę. Będzie to moja 4 nowenna.
Niech Pan Bóg nam błogosławi!

Wioletta Gapska
Gość

Podejmuje dziś 3 podejście do odmawiania Nowenny. W dwoch poprzednich niestety nie wytrwałam do końca mam nadzieje ze tym razem wytrwam w modlitwie. Wierzę że ta Wielkopostna będzie szczególną i nic nie przeszkodzi mi w modlitwie.Amen.

Anna J.
Gość
Anna J.

Czyli jak widzę jestem jedyną nowicjuszką,wierzę że dam radę…zachęcona waszymi świadectwami…:) Matka Boża niech będzie z NAMI wszystkimi !

Bea
Gość

Chyba też zacznę dzisiaj drugą już Nowenne- jedną zakończyłam 30 grudnia- jeszcze nie została wysłuchana ale wierzę, że w krótce się doczekamy…

Danuta
Gość
Danuta

Ja też zaczęłam NP w środę popielcową o łaskę zdrowia dla mnie

Sylwia
Gość
Sylwia
W środę popielcową zaczęłam odmawiać kolejną Nowennę z prośbą o ratunek dla mojego małżeństwa które trwa nie całe 2.5r.a z dnia na dzień jest coraz gorzej… Jest to już moja trzecia Nowenna. Na początku każdej z poprzednich nowenn była chwilowa poprawa relacji pomiędzy mną a mężem a pod koniec 2-giej działy się rzeczy tak złe o których nigdy bym nie pomyślała,przez nie też musiałam uciekać z domu męża,ale nie poddaje się bo mam ufność że dzięki tej nowennie będziemy mogli z mężem przynajmniej spokojnie porozmawiać bez wtrącania się osób trzecich.. Zaczynając trzecią nowennę nie wiedziałam że kończyć się będzie w… Czytaj więcej »
Irena
Gość

Dzisiaj mój 12. dzień nowenny. Dziękuję ci Matko że jesteś ze mną.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!