Odmieniona: Nowenna dała mi nadzieję

Witam, tak jak obiecałam Matce Przenajświętszej, chciałabym złożyć swoje świadectwo. Wczoraj zakończyłam odmawianie nowenny. Nie było łatwo, mimo, że obecnie nie pracuję, mogłoby się wydawać, że mam mnóstwo wolnego czasu na modlitwę, jednak bardzo często coś mi w tym przeszkadzało. Albo niechęć, zwątpienie (szczególnie, gdy w mediach pojawiały się informacje...
Read More

Sylwia: W Maryi widzę naszą ostatnią nadzieję…

Szczęść Boże. Chcę się podzielić świadectwem po odmówionej Nowennie Pompejańskiej. Dwa dni temu zakończyłam odmawianie NP w intencji wyjścia z długów i poprawy naszej sytuacji finansowej. Mąż prowadzi działalność gospodarczą w usługach budowlanych a jak to bywa przy działalności w tej branży...
Read More

Maria: Nowenna o dobrą spowiedź przed ślubem.

W części dziękczynnej czułam wdzięczność do Matki Bożej, ale również prosiłam o wiarę, miałam wielką nadzieję, że spowiedź o którą się modlę będzie dobra.
Read More

Beata: Łaski „uboczne”

Wlasnie jestem po odmowieniu mojej pierwszej Nowenny Pompejanskiej. Wciaz utwierdzam sie w wierze ze moja prosba  o ktora prosilam jeszcze sie nie spelnila ale moge powiedziec ze podczas jej odmawiania po zmnianie pracy (doslownie pol roku) dostaje nowe stanowisko a maz dostal nowa prace.
Read More

ONA: Syn przestał brać narkotyki

Odmówiłam już kilka nowenn pompejańskich i wreszcie znalazłam czas, by złożyć świadectwo. O nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy. Koleżanki syn wpadł w złe towarzystwo, zażywał narkotyki, nie chciał żyć...było z nim bardzo źle. Koleżanka z mężem szukali wszędzie pomocy, psycholog, terapeuta... mieli słaby kontakt z synem. Gdy koleżanka nie widziała już nadziei, wzięła różaniec i zaczęła modlić się nowenną w intencji syna.
Read More

Natalia: Podziękowanie za otrzymane łaski

Chciałabym tutaj ukazać swoje świadectwa i przeprosić Matkę Bożą, za tak długi czas zwlekania. Odmawiałam już sześć Nowenn Pompejańskich. Za każdym razem otrzymywałam wiele łask, o które nawet nie prosiłam.

Pierwszą Nowennę odmawiałam z nadzieją na znalezienie pracy na wakacje. Spełniło się, po niespełna dwóch tygodniach dostałam telefon z ofertą pracy. Następną Nowennę odmawiałam z prośbą o zdrowie dla mojej kochanej mamy. Wierzę, że w przyszłości się spełni. Kolejną odmawiałam również w intencji znalezienia pracy na wakacje. Zanosiłam cv do wielu miejsc, w których słyszałam tylko nie potrzebujemy już nikogo do pracy. Zaczęłam więc odmawiać Nowennę. Pracę dostałam, ale już w innym miejscu. Była to praca z dala od miejsca zamieszkania.

Matka Boża sprawiła również, że własnie tam poznałam osobę, która w tym momencie jest dla mnie jedną z najważniejszych osób w życiu. Wierzę, że Matka Boża miała dla mnie taki plan. Kolejną Nowennę odmawiałam również za zdrowie mamusi, w sprawie która bardzo mnie nie pokoiła. I już po kilku dniach dowiedziałam się, że nie mam się o co martwić, że wszystko jest dobrze. W tym momencie również odmawiam Nowenny i mam nadzieję, że Najukochańsza Matka Boża również mnie wysłucha. Jestem Jej tak bardzo wdzięczna za to wszystko. Podczas odmawiania modlitw czuję niezwykły pokój ducha, radość i wiarę, że wszystko się pomyślnie zakończy.

Zawsze wracam do tej modlitwy, bo gdy jej nie odmawiam czuję pustkę w sercu, w życiu. Serdecznie Was nakłaniam do odmawiania tej modlitwy. Jest to modlitwa nie do odparcia. Jeśli modlimy się szczerze, z wiarą, Matka Boża zawsze wysłuchuje naszych próśb i kieruje naszym życiem tak, by było nam jak najlepiej.

Chciałabym Ci Matko Boża podziękować za wszystko. Za to, że jesteś w moim życiu, ze mogłam doświadczyć tak cudownych łask, że mnie wysłuchasz, że mam w Tobie oparcie i zawsze jesteś przy mnie. Dziękuję!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
rycerzeMBNP Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
rycerzeMBNP
Gość

Piękne świadectwo. Fajnie, że widzisz plan Boży skierowany do Twojej osoby. Często nie zauważamy łask, które otrzymujemy od Matki Bożej. Szczęść Boże Tobie i Twoim bliskim!