Marta: „Powałanie”

Szło mi bardzo ciężko ale intencja była wielka bo pytałam czy mam swoje życie oddać Bogu czy po wielu latach poznam chłopaka którego pokocham ze wzajemnością.
Read More

Zofia: Otulona płaszczem ukochanej Matki Niebieskiej

Dzisiaj czuję jak jestem otulona płaszczem Maryi. Jestem bardzo szczęśliwa,dziękuję Ci moja ukochana Matko Niebieska za wszelkie dobra i łaski których doświadczam.
Read More

Katarzyna: Wierzcie to grzesznik potrzebuje modlitwy

to moja 2 nowenna pompejanska podczas jej odnawiania czuję spokój i radość mija natretcwo myśli powracających do odejścia męża jego zaniedbań wobec rodziny dziecka
Read More

Renata: Modliłam się, a koleżanka wróciła pełna sił do pracy!

Obiecałam złozyć świadectwo, więc skladam. Modliłam sie za kolezanke która miała udar, Prosiłam Matkę Boską o uzdrowienie i szybki powrót do pracy kolezanki. Kiedy tylko dowiedziałam sie ze koleażka moja miała udar, od razu siegnełam po rózaniec i zaczełam sie modlic.
Read More

Aneta: Różaniec

Moja siostra chorowała i lekarze nie mogli rozpoznać co jej naprawdę jest
Read More

Monika: Nowenna za Was

Kochani! Właśnie skończyłam nowennę za wszystkich którzy w ostatnim czasie modlili się za mnie. Prosiłam o to w intencjach na tej stronie, gdyż moje życie się wtedy nieco pogmatwało: depresja, problemy na studiach itp. Obiecałam zmówić za te osoby nowennę pompejańską. Wierzę, że w wasze życie Panienka wplotła już Boże  łaski, te których potrzebowaliście, o które prosiliście. Bóg zapłać, ja odczułam już łaski waszych modlitw. Pokonałam depresję, moja sytuacja na studiach się wyjaśniła (zdałam na kolejny rok), zaczęłam panować nad swoim życiem. Dziękuję 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
anetaTeresaMonikaBarbarałukasz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Markoni
Gość
Markoni

Pięknie jest pamiętać i być wdzięcznym za wszelkie modlitwy. To dobrze rokuje na przyszłość ;-). Jedno zdanie mnie jednak trochę zaniepokoiło: „zaczęłam panować nad swoim życiem”. To nie my mamy nad nim panować, tylko Jezus. Do Jezusa różne są drogi, nas łączy jedna: idziemy do Jezusa przez Maryję. Rozumiem, że to było powiedziane bardziej w przenośni, ale ponieważ słowo ma moc, warto Moniko pomyśleć, o „Oddaniu życia Jezusowi i ogłoszeniu Go swoim Panem”. Tylko wówczas można mieć pewność, że nie spotka nas nic, czego On na nas nie dopuści. Bez tego wymodlone łaski mogą zacząć z czasem przygasać. Chyba, że… Czytaj więcej »

łukasz
Gość
łukasz

Niepotrzebnie się niepokoisz. Kiedyś dużo czytałem treści związanych z nauczaniem ojców Jezuitów. To jest ich przewodnia myśl, to i rozwijanie talentów otrzymanych od Boga, dążenie do pragnień (nie zachcianek), które Bóg umieścił w twoim sercu, słuchanie Jego Głosu w swoim sercu. Także tobie też życze abyś był panem swego życia.

Barbara
Gość
Barbara

Ja też uważam że ,,zaczęłam panować nad swoim życiem” nie ma żadnych podtekstów, w życiu mógł być chaos, a teraz Monika bardziej ma kontrolę nad swoim życiem. Myślę, że chyba w życiu każdego z nas panował kiedyś chaos, nie panowanie nad pewnymi sprawami (nie będę wnikała jakimi, bo każdy ma swoje własne problemy).

Monika
Gość
Monika

Właśnie miałam na myśli to, że zaczęłam ogarniać swoje trudności z pomocą Matki Boskiej. Spokojnie 😉

Teresa
Gość
Teresa

a gdzie te treści czytałeś o Jezuitach? 🙂

aneta
Gość
aneta

Dziękuję ❤