KKK: Nowennę pompejańską odmawiałam nie raz

Nowenna pompejańską odmawiałam nie raz, ciężko mi powiedzieć ile razy. Nawet nie wiem czy powinnam zostawiać świadectwo, ale cały czas za mną chodzi myśl, żeby jednak napisać świadectwo. Raz już opisywałam, jak modliłam się za moje dziecko, któremu stwierdzono autyzm.
Przeczytaj całość

Bernadetta: Totus Tuus Maryjo, cała Twoja na zawsze.

Totus Tuus Maryjo, cała Twoja na zawsze. Dziękuję Ci Matko Boża z Pompejów za wszystkie otrzymane łaski, o których na pewno napiszę w kolejnym świadectwie. Kochani trwajcie na modlitwie i nie ustawajcie. Nie bójcie sie, wierzcie tylko, a wszystko będzie Wam dane.
Przeczytaj całość

Ala: Moja nowenna pompejańska

To moje drugie świadectwo. Nowennę odmawiam od 2013 roku. Obecnie zostało mi 10 dni do końca mojej 8 nowenny. Mimo, że nie wszystkie prośby się spełniły, a modliłam się w wielu intencjach, to otrzymałam wielki pokój od Jezusa. Wczoraj odbyłam swoją trudną spowiedź, dzięki czemu przestałam dźwigać ciężar grzechów związanych...
Przeczytaj całość

Magdalena: świadectwo otrzymanych łask

Już kilkakrotnie odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji zdrowia mojej siostry. Czynię to z przerwami do tej pory, jestem wówczas spokojna, bo przecież Matka Najświętsza jest najlepszą Lekarką
Przeczytaj całość

Monika: Nowenna za Was

Kochani! Właśnie skończyłam nowennę za wszystkich którzy w ostatnim czasie modlili się za mnie. Prosiłam o to w intencjach na tej stronie, gdyż moje życie się wtedy nieco pogmatwało: depresja, problemy na studiach itp. Obiecałam zmówić za te osoby nowennę pompejańską. Wierzę, że w wasze życie Panienka wplotła już Boże  łaski, te których potrzebowaliście, o które prosiliście. Bóg zapłać, ja odczułam już łaski waszych modlitw. Pokonałam depresję, moja sytuacja na studiach się wyjaśniła (zdałam na kolejny rok), zaczęłam panować nad swoim życiem. Dziękuję 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Monika: Nowenna za Was"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Markoni
Gość
Markoni
Pięknie jest pamiętać i być wdzięcznym za wszelkie modlitwy. To dobrze rokuje na przyszłość ;-). Jedno zdanie mnie jednak trochę zaniepokoiło: „zaczęłam panować nad swoim życiem”. To nie my mamy nad nim panować, tylko Jezus. Do Jezusa różne są drogi, nas łączy jedna: idziemy do Jezusa przez Maryję. Rozumiem, że to było powiedziane bardziej w przenośni, ale ponieważ słowo ma moc, warto Moniko pomyśleć, o „Oddaniu życia Jezusowi i ogłoszeniu Go swoim Panem”. Tylko wówczas można mieć pewność, że nie spotka nas nic, czego On na nas nie dopuści. Bez tego wymodlone łaski mogą zacząć z czasem przygasać. Chyba, że… Czytaj więcej »
łukasz
Gość
łukasz

Niepotrzebnie się niepokoisz. Kiedyś dużo czytałem treści związanych z nauczaniem ojców Jezuitów. To jest ich przewodnia myśl, to i rozwijanie talentów otrzymanych od Boga, dążenie do pragnień (nie zachcianek), które Bóg umieścił w twoim sercu, słuchanie Jego Głosu w swoim sercu. Także tobie też życze abyś był panem swego życia.

Barbara
Gość
Barbara

Ja też uważam że ,,zaczęłam panować nad swoim życiem” nie ma żadnych podtekstów, w życiu mógł być chaos, a teraz Monika bardziej ma kontrolę nad swoim życiem. Myślę, że chyba w życiu każdego z nas panował kiedyś chaos, nie panowanie nad pewnymi sprawami (nie będę wnikała jakimi, bo każdy ma swoje własne problemy).

Monika
Gość
Monika

Właśnie miałam na myśli to, że zaczęłam ogarniać swoje trudności z pomocą Matki Boskiej. Spokojnie 😉

Teresa
Gość
Teresa

a gdzie te treści czytałeś o Jezuitach? 🙂

aneta
Gość

Dziękuję ❤

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!