Sylwia: Modlitwa o upragnioną pracę

Obawiam sie ze Matka Boza mnie nie wyslucha, oczywiscie ze nie watpie w moc modlitwy tylko boje sie ze zostane sposrod tych co nie zostana wysluchani..
Read More

L.: Maryja prostuje moje życie

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać dwa i pół roku temu.Byłam wtedy z mężem w separacji. Nasz rodzina się rozpadła. Mąż uciekł przed problemami w depresję.Nasze dzieci przeżywały trudny okres i nie radziły sobie z tą sytuacją, naszymi kłótniami i okropną atmosferą w rodzinie. Starsza córka nienawidziła ojca i nie szanowała go. Młodsze dziecko uciekło w samotność i internet, a mąż uciekł do szpitala przed życiem.
Read More

Znalezienie pracy – świadectwo

Wraz z mężem podjęliśmy wysiłek modlitwy za pomocą nowenny pompejańskiej. Modliliśmy się wzajemnie za siebie z prośbą o łaskę znalezienia pracy. Matka Boża Pompejańska wysłuchała i dzisiaj cieszymy się obydwoje możliwością zatrudnienia i pracy w swoich wyuczonych zawodach. Wszystko zawdzięczamy Matce Bożej i za jej wstawiennictwo i okazane łaski z...
Read More

Aneta: świadectwo łaski

Moja przygoda z nowenną rozpoczęła się 04.02.13r. Jedną kończyłam, a drugą zaczynałam. Jedno jest pewne - uzależnia :). Intencje były różne. Najczęściej poprawa sytuacji finansowej i rozwiązanie moich problemów z pracą. Ostatnia nowenna była za mojego chłopaka Pawła.Przeczytaj Aneta: świadectwo łaski
Read More

Weronika: zdany egzamin dzięki Matce z Pompejów

Moje świadectwo będzie bardzo krótkie. O Nowennie "nie do odparcia" dowiedziałam się od mojej koleżanki, która dzięki Niej otrzymała wiele łask. Zachęcona tym a jednocześnie lekko przerażona zbliżającą się egzaminacyjną sesją poprawkową, postanowiłam zawierzyć się Matce Bożej w intencji zdania dwóch egzaminów i tym samym zaliczenia kolejnego roku studiów. U...
Read More

Mission… possible! Dziękujemy! +++SONDA!

Potrzebowaliśmy 1435 zł, zebraliśmy…1788 zł!

Dziękuję Darczyńcom (zob, niżej) za wzięcie udziału w naszej akcji. Wystarczył tylko weekend, a oto jego błogosławione skutki:

  • „Królowa Różańca Świętego” będzie miała 40 stron, w tym aż 10 stron świadectw!
  • Informacja o wspaniałych łaskach różańcowych dotrze do dziesiątków tysięcy Czytelników, które czytają to pismo (każdy numer czyta wiele osób).

I kolejny, nieprzewidziany skutek: dzięki zebranej nadwyżce 353 zł wydrukujemy ok. 180 egzemplarzy czasopisma więcej, które przekażemy bezpłatnie tam, gdzie razem zdecydujemy. Niech każdy weźmie udział w sondzie. Czasopisma rozdzielimy procentowo według oddanych głosów (można oddać do trzech głosów):

[poll id=”9″]

DZIĘKUJEMY DARCZYŃCOM! A są nimi:

Igor F., Beata I., Kinga L., Dorota K., Alina JM, Teresa K., Joanna S., Beata Ś., Michał M., Łukasz J., Grażyna G., Grażyna K., Urszula Ś., Michał M., Zofia S., Anna W., Krzysztof M., Agnieszka W., Ewa D., Elżbieta J., Anna P., Magdalena P., Karolina D., Katarzyna S., Ewa D., Artur B., Iwona D., Piotr, Natalia H., Łukasz W., Marek M., Alicja M., Krystyna L., Joanna I., Katarzyna T., Dorota P., Zuzanna A., Ryszard P., Eugenia O., Janusz P., Karina J., Alicja M.

Podziękowania dla WAS znajdą się na pierwszej stronie świadectw w „Królowej Różańca”. Bóg zapłać!

Marek Woś / KRŚ / www.pkrs.org.pl

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Mission… possible! Dziękujemy! +++SONDA!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
danusia
Gość
danusia

Może do poprawczaków

Kinia
Gość

1)przydałoby do każdej parafii wysłać te czasopisma, a parafianie jeśli chcą sami zakupią. Tak jak w przypadku u mnie w parafii, po Mszy Św. ministranci sprzedają różne gazetki parafianiom. Chyba,że to niemożliwe- to najlepiej zrobić jakąś ulotkę o NP.
2)Czasopismo dla katechezy szkół ,żeby przekazali innym o istnieniu NP, każdy mógłby pożyczać gazetkę i przekazać innym uczniom, bliskim swoim itp. Tak samo dotyczy dla więzień, poprawczaków…

Krysia
Gość
Krysia

może do szkół katolickich, bo tam najwięcej jest potrzebna modlitwa różańcowa – w gimnazjum i liceum!

Jan Grzegorek
Gość

Ulotki można też zostawiać w szpitalach w Kaplicy. Omodlone powinny za skutkować dobrem. Ja zostawiłem kilka w szpitalu i trochę w Kościołach. Dałem też Księdzu po kolędzie. Zastanawiałem się czy nie pisać do parafii maili. Większość ma swoją stronę i maila.
Błogosławię.

Krysia
Gość
Krysia

Bardzo chętnie moge rozdac w parafii i zostawic na stoliku , tylko gdzie zgłosic.

trackback

[…] W poprzedniej edycji udało nam się zdobyć małą nadwyżkę, dzięki czemu wydrukowaliśmy więcej gazet, które trafiły do dwóch więzień (męskiego, żeńskiego), na Białoruś i Ukrainę, do domów poprawczych oraz hospicjów i domu opieki społecznej – zgodnie z głosowaniem tutaj. […]

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!