Kasia: Dziękuję za wszystko!

Szczęść Boże! O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od mojej siostry! Piękna Modlitwa!!! Czekam na "miłość mojego życia"... Ufam!;-) Otrzymałam mnóstwo łask, o które nawet nie prosiłam. Odmawiam już drugą NP: o zdrowie!
Przeczytaj całość

Aleksandra: Po ukończeniu nowenny która miała być tą ostatnią

Witam wszystkich, chciałabym się podzielić 2 raz swoim świadectwem. Ukończyłam 7 października przed świętem Matki Boskiej Różancowej swoją 5 nowenne za rozpalenie bądź też jak tą przemienienie serca mojego byłego chłopaka
Przeczytaj całość

Asia: Dziękuję Maryjo, za uratowanie z wypadku

Witam, to moje kolejne świadectwo, a raczej podziękowanie. Dzisiaj mój mąż wracając z pracy uniknął wypadku.
Przeczytaj całość

Dorota: Droga do nawrócenia

Z radością pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wstawiennictwo u Boga w trudnym dla mnie i męża okresie, kiedy syn (żonaty 27 lat) niedawno, nagle oświadczył że nie będzie chodził do kościoła i nie będzie przystępował do spowiedzi św. - jego żona również. Przez wiele lat był ministrantem i lektorem i nic nie zapowiadało takiej postawy. Domyślaliśmy się, bo po zmianie pracy, wszedł w środowisko starszych mężczyzn, którzy z Kościołem nie mają zbyt wiele wspólnego.
Przeczytaj całość

Monika: Pozbyłam się grzechu nieczystości.

Modle się o powrót mojego męża do domu. Zostawił mnie i dzieci i wyprowadził się do kochanki. Kocham męża i bardzo bym chciała żeby wrócił.
Przeczytaj całość

Mission… possible! Dziękujemy! +++SONDA!

Potrzebowaliśmy 1435 zł, zebraliśmy…1788 zł!

Dziękuję Darczyńcom (zob, niżej) za wzięcie udziału w naszej akcji. Wystarczył tylko weekend, a oto jego błogosławione skutki:

  • „Królowa Różańca Świętego” będzie miała 40 stron, w tym aż 10 stron świadectw!
  • Informacja o wspaniałych łaskach różańcowych dotrze do dziesiątków tysięcy Czytelników, które czytają to pismo (każdy numer czyta wiele osób).

I kolejny, nieprzewidziany skutek: dzięki zebranej nadwyżce 353 zł wydrukujemy ok. 180 egzemplarzy czasopisma więcej, które przekażemy bezpłatnie tam, gdzie razem zdecydujemy. Niech każdy weźmie udział w sondzie. Czasopisma rozdzielimy procentowo według oddanych głosów (można oddać do trzech głosów):

[poll id=”9″]

DZIĘKUJEMY DARCZYŃCOM! A są nimi:

Igor F., Beata I., Kinga L., Dorota K., Alina JM, Teresa K., Joanna S., Beata Ś., Michał M., Łukasz J., Grażyna G., Grażyna K., Urszula Ś., Michał M., Zofia S., Anna W., Krzysztof M., Agnieszka W., Ewa D., Elżbieta J., Anna P., Magdalena P., Karolina D., Katarzyna S., Ewa D., Artur B., Iwona D., Piotr, Natalia H., Łukasz W., Marek M., Alicja M., Krystyna L., Joanna I., Katarzyna T., Dorota P., Zuzanna A., Ryszard P., Eugenia O., Janusz P., Karina J., Alicja M.

Podziękowania dla WAS znajdą się na pierwszej stronie świadectw w „Królowej Różańca”. Bóg zapłać!

Marek Woś / KRŚ / www.pkrs.org.pl

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Mission… possible! Dziękujemy! +++SONDA!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
danusia
Gość
danusia

Może do poprawczaków

Kinia
Gość

1)przydałoby do każdej parafii wysłać te czasopisma, a parafianie jeśli chcą sami zakupią. Tak jak w przypadku u mnie w parafii, po Mszy Św. ministranci sprzedają różne gazetki parafianiom. Chyba,że to niemożliwe- to najlepiej zrobić jakąś ulotkę o NP.
2)Czasopismo dla katechezy szkół ,żeby przekazali innym o istnieniu NP, każdy mógłby pożyczać gazetkę i przekazać innym uczniom, bliskim swoim itp. Tak samo dotyczy dla więzień, poprawczaków…

Krysia
Gość
Krysia

może do szkół katolickich, bo tam najwięcej jest potrzebna modlitwa różańcowa – w gimnazjum i liceum!

Jan Grzegorek
Gość

Ulotki można też zostawiać w szpitalach w Kaplicy. Omodlone powinny za skutkować dobrem. Ja zostawiłem kilka w szpitalu i trochę w Kościołach. Dałem też Księdzu po kolędzie. Zastanawiałem się czy nie pisać do parafii maili. Większość ma swoją stronę i maila.
Błogosławię.

Krysia
Gość
Krysia

Bardzo chętnie moge rozdac w parafii i zostawic na stoliku , tylko gdzie zgłosic.

trackback

[…] W poprzedniej edycji udało nam się zdobyć małą nadwyżkę, dzięki czemu wydrukowaliśmy więcej gazet, które trafiły do dwóch więzień (męskiego, żeńskiego), na Białoruś i Ukrainę, do domów poprawczych oraz hospicjów i domu opieki społecznej – zgodnie z głosowaniem tutaj. […]

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!