Mama: hulaszcze pijackie rozwiązłe życie studenckie

Witam wszystkich czytających, jestem mamą 24letniego michała.z nowenną zetknęłam się rok temu w czasopiśmie "miłujcie się"i myślę że to był "ten czas" Ostatnie 6 lat to okres ciągłego oczekiwania na syna, nieprzespane, przepłakane noce,totalna bezsilność,bałam się nadchodzących weekendów które miały być odpoczynkiem po tygodniowej zawodowej pracy a były horrorem.Przeczytaj Mama: hulaszcze...
Read More

Agnieszka: To niesamowite jak się odmienił

Mój syn był chory długo leczony w Prokocimiu ,problemy w szkole ,zachowanie ,oceny ,nieposłuszeństwo itp..,przez przypadek dostałam Nowennę Pompejańską ,odmawiając, ciągle miałam wrażenie ,że być może nie odmawiam jej z nabożeństwem takim jak trzeba Przeczytaj Agnieszka: To niesamowite jak się odmienił
Read More

M: Potraktowałam to wręcz jako głos z Nieba…

Szczęść Boże. Dokładnie wczoraj zakończyłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Już mi jej brakuje... Na pewno będę odmawiać kolejne. W dość trudnym momencie swojego życia, w tzw. rzucie choroby znalazłam stronę, na której udzielana była pomoc duchowa. Rozmawiałam z pewnym człowiekiem, który powiedział mi, że w intencji swojego uzdrowienia wraz z...
Read More

Elżbieta: Dziękuję za dar wyzdrowienia

Chciałabym dać świadectwo o łasce, jakiej doznałam za wstawiennictwem Matki Bożej. Dwa lata temu zachorowałam na podwójnego raka. Podczas radioterapii w szpitalu dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej i zaczęłam się gorliwie modlić. Z początku bałam się, że jej nie podołam, ale ta nowenna sama " porwała mnie", czułam się w jej modlitwie jak w nurcie rzeki. Dodała mi sił do walki z rakiem i wiarę, że wyzdrowieję. I tak się stało! Wygrałam walkę z podwójnym rakiem!! Później też za przyczyną Matki Boskiej Pompejańskiej doznałam wielu łask, o których napiszę później. Teraz powierzam Maryi kłopot i walkę o wywalczenie z ZUS renty i zasiłku pielęgnacyjnego (rozprawa za kilka dni- proszę, pomódlcie się za mnie). Módlmy się za siebie nawzajem! Bóg zapłać!
Read More

Edyta: Cudowna przemiana serca

Pragnę podziękować miłosiernemu Bogu i Królowej Różańca za łaskę uzdrowienia serca mojej mamy. Moja mama cierpiała w małżeństwie z powodu braku miłości, samotności i wielu trudnych zachowań taty i w końcu w jej sercu pozostała tylko wielka gorycz, żal, złość i nawet nienawiść do męża. Była zatruta i to niszczyło...
Read More

Marta: Nowe mieszkanie:)

Witam, chciałam się podzielić moim świadectwem związanym z odmawianiem Nowenny.Oczywiście jak wiele osób trafiłam na nią przez przypadek, na początku wydawało mi się, że nie jestem wstanie nawet odmówić codziennie jednej dziesiątki Różańca, a gdzie trzy całe? Jednak podjęłam się tej modlitwy, moją Nowennę rozpoczęłam w listopadzie 2014 w intencji znalezienia nowego mieszkania. Sytuacja wyglądała tak , że wraz z mężem nie mogliśmy znaleźć mieszkania na wynajem od 3 miesięcy po przeprowadzce do nowego miast, pomieszkiwaliśmy kątem u moich Teściów. Następnie udało Nam się znaleźć i wynająć mieszkanie, okazało się po kilku dniach od zamieszkania, że właściciele nas oszukali wielokrotnie co do wielu rzeczy związanych z tym mieszkaniem, do tego stopnia że musieliśmy się dopominać o odpowiednie ogrzewanie itp. nie wspomnę że w jednym z pokoi lała nam się woda na głowę.

Zatem postanowiłam rozpocząć Nowennę w intencji, znalezienia nowego mieszkania, tym bardziej  że za 1,5 miesiąca powitamy na świecie Synka.Nie muszę nadmieniać, że w czasie odmawiania działy się rzeczy, które miały mnie zniechęcić, do tego stopnia że momentami wydawało mi się że obrażam Maryję swoją modlitwą, ale nie  ustawałam w modlitwie. Nowennę skończyłam w styczniu i dalej nie znaleźliśmy mieszkania, miałam nawet żal i pojawiło się przeświadczenie, że nie zasługuje na pomoc Maryi.

Jednak to był czas Błogosławiony ponieważ Najświętsza Panna nauczyła mnie w tym czasie pokory, zaufania i cierpliwości. Wiem, że był mi ten czas oczekiwania potrzebny, żeby móc przyjąć łaski które przygotowała mi Maryja, przede wszystkim dar zaufania i wiary. Muszę dodać, że w najbliższą sobotę idziemy z Mężem oglądać mieszkanie, które znajduje się na osiedlu na którym bardzo chcieliśmy zamieszkać, jest na parterze tak jak Nam się marzyło i będzie Nas stać na nie i osoby które chcą je wynająć są wierzące. Nie wiem czy je wynajmiemy i tam zamieszkamy, ale wiem że Maryja mnie nie zostawiła i przed porodem na pewno znajdzie Nam nowe miejsce. Dziękuje Ci Matko Najświętsza za to że mnie Kochasz i się mną opiekujesz.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Marta: Nowe mieszkanie:)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Mateczka też szukała miejsca aby urodzić dzieciątko, otoczy Cię opieką.
Wszystkiego dobrego życzę, szczęśliwego rozwiązania oraz spotkania dobrych ludzi
na Twojej drodze.

Ala
Gość

We właściwym kierunku zdążasz. Z pomocą Maryi zawsze będziecie szczęśliwi. Ona toruje każdą drogę, tylko trzeba Jej zaufać. Módl się a przede wszystkim dziękuj i wychwalaj Boga w każdej sytuacji. Nawet w trudnych czy przykrych chwilach też chwal Boga. To od Niego mamy wszystko i On razem z Maryją troszczy się o każdego z nas. Posłuchaj konferencji Marii Vadii i zaraź się jej wiarą i entuzjazmem. Szczęść Boże.

Agnieszka
Gość
Agnieszka
Aqurw bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojej mamy. Z powodu cierpienia, które otrzymalyscie. Gdy umarł mój tata też czułam ze Bóg mnie opuścił, byłam na Niego zła. Dziś wiem, że Bóg tak bardzo kochał mojego ojca ze pragnął mieć go przy sobie. Zabral Go w najlepszym dla niego momenci…To dla nas ludzi trudne, niepojęte….ale wiara nie polega na rozumieniu tylko zaufaniu. Proszę posłuchaj sobie kazań księdza Dominika Chmielewskiego. Są na yt. Jego słowa otworzyły mi oczy na wiele spraw. Również na to dlaczego inni mają lepiej Bóg istnieje naprawdę mam na to wiele dowodów…. Choć moja Nowenna nie została… Czytaj więcej »
Sunny
Gość

Agnieszka, nie wysilaj sie. Te powyzsza osobniczke, trzeba zglosic natychmiast!!!
Ona systematycznie przysyla te komentarze, zeby bluznic Matce Bozej!
Prosze, kto czyta, niech nacisnie przycisk „zglos”.

Obrazki z nowenną pompejańską?