Marek: Zdrowie Mamy i wiele łask Matki Najświętszej

Pragnę złożyć świadectwo otrzymanej łaski wypraszanej w Nowennie Pompejańskiej. Kiedy moja Mama zaczęła odczuwać dolegliwości i było podejrzenie nowotworu (również na skutek tendencji genetycznych) oraz niepewność lekarza co do przyczyny problemu, chwyciłem za Różaniec. W trakcie trwania nowenny Mama miała trzy różne kolejne badania, każde wypadało nad wyraz pozytywnie! Ostatecznie wykluczono nowotwór a przyczyna dolegliwości jest dość błaha i można ją usunąć poprzez rehabilitację. Stan Mamy się zresztą znacznie poprawił i dolegliwości są dużo mniejsze niż wcześniej.
W czasie odmawiania Nowenny miałem wielką świadomość obecności i pomocy Maryi. W pewnym momencie zauważyłem, że ostatni – 54 dzień Nowenny wypada w dniu imienin mojej Mamy. To było zupełnie nie obliczane, nie planowane, ale także utwierdziło mnie w tym, że nic nie dzieje się przypadkowo. Dziękuję Ci Matko z całego serca!
Wcześniej odmawiałem Nowenny, związane z moimi sprawami zawodowymi. Choć prośba nie została spełniona, za każdym razem doświadczałem konkretnych wydarzeń z nią związanych. Były one niespodziewane i byłem pewny, że nie były przypadkowe. Maryja działała i Pan Bóg obdarzał łaskami! Pozostaje mi rozeznać, czy prośba nie jest wolą Bożą wobec mnie, czy też może potrzeba mi większej cierpliwości. Pan Bóg na pewno da mi w tej sprawie światło.
Największym zaś cudem tej Nowenny jest moja miłość do Matki Najświętszej i do Różańca. Długo do tego dojrzewałem. Nigdy bym nie przypuszczał, że będę w stanie odmówić 4 części jednego dnia. Jedna wydawała się wyzwaniem do nie przeskoczenia! Dziś chętnie sięgam po Różaniec, choć nie zawsze jest łatwo ze skupieniem i są pokusy, żeby go odłożyć. Kiedy jednak widzę owoce we mnie samym, utwierdzam się w tym co robię. I mam nawet ochotę sięgać po te koraliki.
Dziękuję za tę stronę i za piękne świadectwa innych, które utwierdzają w przekonaniu, że Jezus i Jego Matka nie zostawiają nas sierotami.

Stefania: Wnuczka rozwija się prawidłowo

Zaczęłam odmawiać Nowennę pompejańską po narodzinach wnuczki błagając Maryję o jej zdrowie. W tym czasie dużo płakałam i byłam niespokojna .Gdy tylko zaczęłam się modlić czułam opiekę Matki Bożej bardzo się uspokoiłam .
Przeczytaj

Małgorzata: Egzamin poprawkowy

Pierwszą nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w sierpniu 2017. Modliłam się aby mój syn zadał egzamin poprawkowy. Oczywiście zdał. Od tej pory cały czas odmawia nowennę - kończę i od nowa zaczynam nową. Ciągłe modlę się w intencji mojego syna aby zaliczał wszystko na uczelni.Ktoś może zapytać czego tylko w tej intencji.
Przeczytaj

Danuta Teresa: Nowenna pompejańska nie zawodzi nigdy

MBPompejanska dziękuje Ci za wszystkie laski lektorami mnie obdarzylas Działa naprawdę cuda ,cudenka wszystko w swoim czasie .Ona wie co dla nas najlepsze w odpowiednim momencie,uwierzcie wszystko o co sie modliłam sie spelnilo a sprawy były naprawdę powazne .Modlilam sie o sukces dla mojego syna
Przeczytaj

Aneta: Przez różaniec do pracy

Nie pamiętam już dzisiaj jak to się stało, że dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej, tzn kiedy i w jakich okolicznościach.Natomiast pamiętam, że absolutnie nie chciałam się zdecydować by ją rozpocząć ponieważ myślałam, że w moim przypadku odmawianie trzech części różańca i to przez tak długi okres czasu, będzie po prostu niemożliwe. Przede wszystkim ze względu na pracę, obowiązki domowe itd. Dzisiaj jak wspominam ten czas, uświadamiam sobie jakimi sposobami Pan Bóg czasem do nas dociera lub też w jaki sposób pomaga nam podjąć decyzję.W naszym życiu ( moim i męża) zadziało się tak, że zaczęliśmy mieć poważne problemy finansowe.
Przeczytaj

Agnieszka: Wiara w modlitwę czyni cuda!

Cieszę się, że jest mi dane świadczyć o tak wspaniałym cudzie rodzicielstwa jaki mnie i mojego męża dotknął. Kilka lat temu stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników. To oznaczało problemy z zajściem w ciążę, a nawet niepłodność.Bardzo to przeżyłam, jednak cały czas miałam nadzieję,że Pan Jezus mnie nie opuści. W...
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KarolinaBarbaraAgnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dzięki Ci Matko za opiekę nad nami i troskę! Chwała Maryi i naszemu Panu!

Barbara
Gość
Barbara

Cieszę się razem z panem, piękne świadectwo.

Karolina
Gość
Karolina

Ja odmawiam dopiero 2 dzień, a jest to moje chyba 5 podejście.Kiedyś wydawało mi się to długie, a teraz jakoś odmawiam nowennę bez pośpiechu,na spokojnie,mam chęci.niestety bez różańca bo nie zabrałam z domum,ale mam nadzieję,że Mateczka mi to wybaczy 🙂