Hanna: Zadziwiające zdarzenie w moim domu.

Szczęść Boże.Chciałabym złozyć swoje świadectwo,podzielić się swoją refleksją. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od mojej przyjaciółki.
Przeczytaj całość

EWA: modlę się w intencji mojej kochanej Córki

podchodzę do tego z wielką pokorą i wielką ufnością
Przeczytaj całość

Anonimowo: Dzięki i Chwała Ci Trójco Przenajświętsza oraz Maryjo Matko Boża !

"Niech się stanie nie to co ja chcę, a to co Ty chcesz niech się stanie... BĄDŹ WOLA TWOJA, JAKO W NIEBIE, TAK I NA ZIEMI !"
Przeczytaj całość

Marzena: Wiara, nadzieja, miłość

Witam, wczoraj zaczęłam odmawiać moją trzecią Nowennę Pompejańską. Poprzednie dwie odmówiłam w zeszłym roku, pierwszą o miłość, wierność i uczciwość małżeńską mojego Męża, a drugą o umocnienie Jego wiary i wrażliwe sumienie potrafiące rozpoznać i odrzucić wszelkie pokusy i zło prowadzące do grzechu ciężkiego. Przeczytaj Marzena: Wiara, nadzieja, miłość
Przeczytaj całość

Magdalena: Dzięki nowennie Maryja uporządkowała moje życie

Jestem mezatka, malzenstwo trwa dekade. Nowenne Pompejanska odmawiam od roku czasu, obecnie odmawiam Nowenne Pompejanska za moich rodzicow, prosze Maryje za ich zdrowie, opieke dla nich na kazdy dzien. Czuje opieke Maryji nad moja rodzina, nade mna, moimi rodzicami. Maryja pomaga. "Gdzie wzmogl sie grzech, jeszcze obficiej rozlala sie laska" Matka Boza Pompejanska ratuje mnie, broni mnie przede mna sama.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Nie tracę wiary…

O nowennie słyszałam już dawno lecz nie zdecydowałam się na jej rozpoczęcie gdyż bałam się że nie podołam i nie dam rady wytrwać do końca. Czytając wszystkie świadectwa zdecydowałam się spróbować i już kończę odnawianie nowenny. Wydawało mi się że ciężko mi będzie znaleźć chwilę na odmówienie różańca, a okazało się że wcale tak nie jest i zawsze znajdę czas na odmówienie nowenny. Choć moja intencja jeszcze nie została wysłuchana to nie tracę wiary.. wierzę że w końcu moja prośba zostanie wysłuchana … gdy skończę tą nowennę na pewno zacznę odmawiać następną, po odmówieniu różańca Świętego czuję się jakoś inaczej, czuję spokój ducha..
” Królowo Różańca Świętego módl się za nami „…

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!