Justyna: Śmierć bez bólu

Modliłam się o zdrowie dla koleżanki która miała zdiagnozowanego rak. Po mojej modlitwie koleżanka dowiedziała się po badaniach, że jest zdrowa i nie ma śladu po raku. Badanie wykazało tylko zapalenie migdałów.
Przeczytaj całość

Gosia: Uzdrawianie dziecka z anoreksji

Kochani, chciałabym podzielić się z Wami owocami nowenny pompejańskiej, którą odmówiłam w intencji mojego dziecka - lat 14, u którego zdiagnozowano początek anoreksji. Dziecko moje, w wyniku splotu różnych wydarzeń - zmiany w rodzinie, nowa szkoła, presja środowiska rówieśniczego - zaczęło prezentować objawy anoreksji o obrazie zaiste książkowym - odmowa...
Przeczytaj całość

teodora: Mateńko wierze że mnie wysłuchasz

Bardzo pragne podziekowac Matce Najswietszej za wszystkie otrzymane laski jakie spłynęły na mnie i moja rodzine w czasie odmawiania nowenny.Jest to moja piata Nowenna,wprawdzie jeszcze nie otrzymałam łaski o ktorą prosiłam ale tysiące innych,Matenko wierze ze mnie wysłuchasz nie zostawisz dziecka wołającego o pomoc rozwiązesz wszystkie zawiłosci zyciowe mojego syna...
Przeczytaj całość

Barbar: Matka Boża trzymała dla mnie swój boży skarb łaski

Dzisiaj nadszedł dzień radosny dla mnie i oczekiwany przeze mnie w którym chciałam zaświadczyć o wielkiej potędze chwale i dobroci jaką ma Najświętsza Najlepsza Najwspanialsza i Najcudowniejsza nasza Matka Maryja z nieba . Moje świadectwo opisuje na jej cześć aby nikt z odmawiających nie wątpił w jej pomoc i nie...
Przeczytaj całość

Cezary: Prośba o pracę wysłuchana

Witam serdecznie. Pragnę potwierdzić, iż Maryja spełnia prośby zanoszone do Niej za pomocą Nowenny Pompejańskiej. 30 września straciłem pracę i 1 października rozpocząłem Nowennę, z prośbą o pracę. Już 27 października (w ostatnim dniu części błagalnej) uczestniczyłem w spotkaniu rekrutacyjnym, a na trzy dni przed końcem całej Nowenny otrzymałem informację...
Przeczytaj całość

Kasia: Miłość cierpliwa jest.

Nowennę odmawiam od 01.12.2014 roku, kiedy tylko mogę odmawiam 4 części. Od wczoraj zaczęłam modlić się częścią dziękczynną. Jest to moja pierwsza nowenna i zapewniam, że nie ostatnia. Modlę się o miłość chłopaka, który ode mnie odszedł. Nasz związek był idealny. Każdy nam zazdrości, lecz Jego uczucia wygasły.. modlę się o ich powrót, o Jego powrót, naszej miłości.. Nowenna dała mi wiele wytchnienia i spokoju. Dzięki niej jeszcze bardziej wierzę (WIEM TO), że miłość wróci. Dziękuję serdecznie z całego serca Maryi, która mnie wspiera, która tak bardzo rozumie nasze potrzeby. Wierzę, że moja prośba zostanie wysłuchana. 
Nie poddawajcie się jak ja! Każdego prośba zostanie wysłuchana jeśli tylko mocno w to uwierzy i nie podda się pokusie bezsilności czy zniechęcenia.

Odmawiajcie różaniec – w nim nasze zbawienie.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Kasia: Miłość cierpliwa jest."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wierze
Gość
wierze

mam podobna sytuacje, jednak nie wiem czy mozna prosic o powrot. ja sie modle o prowadzenie i opieke w tej sprawie, robie juz 3 cia nowenne, kontakt jest niemal codzienny wierze ze Bog da nam szanse naprawic swoje bledy..

M.
Gość

dokładnie, u mnie identycznie 🙂

A.
Gość

ja również odmawiam nowenne , moją pierwsza o powrót mojego chłopaka…teraz odmawiam część dziękczynną i jest mi coraz ciężej 🙁 ale nie przerywam…

uparta maupa
Gość
uparta maupa

Dziewczyny, nie poddawajcie się! Dam sobie obie łapy obciąć, że gdyby nie interwencja Mateńki, to ja bym dawno skoczyła pod pociąg, luby sie rozpił i ogólnie galimatias na sto fajerek. Są dni, że płaczę, nosi mną, ale zawsze jakaś dobra dusza nagle się materializuje obok lub przez telefon. Drugą nowennę trzymam się kurczowo spódnicy Maryi i uparcie nie puszczam. I… I rzuciła mi trochę światła, czemu to się zachciało odchodzić po ponad 5 latach. Ufam. Modlę się. Bo coś mi mówi, że to próba i trzeba ją wytrzymać.
Pamiętajmy o sobie na wzajem w modlitwach, wtedy damy radę 🙂

Tereska
Gość
Tereska
hej…Bardzo mnie zaskoczyło Twoje świadectwo…. bo ja też zaczełam swoją pierwszą nowennę 1 grudnia co prawda o błogosławieństwo mojej drogi zyciowej …..ale było spowodowane odejsciem ode mnie mnie bliskiej osoby ….Po jej skonczeniu, zaczelam modlić się 2 NP w intencji dobrego męża.Jednak następnego dnia pod wyraźnym nakazem Ducha Świętego zaczełam modlić się o powrót i dobre relacje między mną a chłopakiem, który mnie zostawił.Więc modlę się jednoczesnie dwoma NP….. Cięzko jest ….oj bardzo.Ale się nie poddawałam.Własnie miałam przerwać nowennę, gdyż Robert- chłopak, który mnie zostawił zerwał ze mną wszytskie kontakty, zablokowal moje konta we wszytskich portalach spolecznościowych. Powiedziałam mu, ze… Czytaj więcej »
uparta maupa
Gość
uparta maupa
Kochana Teresko, Zły będzie mącił jak umie. Modlitwa nigdy nie idzie w próżnię, więc módl się. Co mój luby potrafił nawywijać, to tylko Mateńka wie i przyjaciółka, która mnie pionizowała, uspokajała i dawała siłę do dalszej walki. Sama jest ateistką, ale wiem, że przez nią przemawiał Najwyższy. I każdego dnia dziękuję za nią. W każdym razie, trzymaj się spódnicy Maryi. Ksiądz Twardowski kiedyś pięknie to ujął, że to tak, jakbyśmy chowali się w połach Jej sukienki i znajdywali tam schronienie. Nos można śmiało wycierać, krzyczeć, rwać, ale Ona za chwile weźmie na kolana i utuli. A czasami podpowie, komu się… Czytaj więcej »
Tereska
Gość
Tereska

Dziękuje za słowa otuchy.. Właśnie dziś kończę cześć dziękczynną i cierpliwie czekam na jakieś światełko w mojej sprawie ….Wiem, że powinnam i chcę skończyć bo Złemu chodzi tylko o to żebym przerwała…żebym poczuła,że nie ma dla mnie ratunku. Dlatego te świadectwa są dla mnie tak ważne. Dodają mi skrzydeł w chwili zwątpienia …… A przecież wszystko jest w rękach Bogu…Maryja nasza Matka Najlepsza wie co dla nas dobre….Ufam ..chociaż czasami błądzę…..
Pomodlę się dzisiaj i w Twojej intencji …;-) Damy radę 😉

E.
Gość

Teresko, masz bardzo ładne imię. Nie wiem czy znasz Św. Teresę z Lisieux. To Twoja patronka, warto i za Jej wtawiennictwem się pomodlic.

Tereska
Gość
Tereska

🙂
Tak, znam bo to moja patronka 🙂
Dziękuję….dawno nie modlilam się za jej wstawiennictwem. Tak zrobię.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!