Ewa: Modlitwa za rodzinę

Nowennę pompejańską odmawiam z małymi przerwami od listopada 2016 roku. Niedawno skończyłam odmawiać 5-tą nowennę i chcę-zgodnie z daną Maryi obietnicą-podzielić się z Wami moim świadectwem. Każdą z nowenn odmawiałam w intencjach związanych bezpośrednio z moją Rodziną.
Przeczytaj całość

Janina: Nowenna uświadomiła mi w jakim żyłam zakłamaniu

Witam wszystkich odmawiających nowennę. Chciałam podzielić sie z wami moimi doświadczeniami dotyczącecymi nowenny .
Przeczytaj całość

Magdalena: Błogoslawionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus!

Zaćzełam prowadzić bardziej duchowe życie. Msza Św. jest dla mnie najważniejszym wydarzeniem w tygodniu.
Przeczytaj całość

Aga: Proszę o jedno a dostaję tak wiele

Szczęść Boże.Od dwóch lat odmawiam Nowenne Pompejańską w różnych intencjach.Jedna intencja była za córkę która chudła w oczach i groziła jej anoreksja.Dzisiaj dziękuję Matce Bożej za otrzymaną łaskę bo córka ma zwiększony apetyt, powróciła miesiączka którą utraciła.
Przeczytaj całość

Grażyna: Praca

W listopadzie zaczęłam odmawiać swoją pierwszą Nowennę Pompejańską, prosiłam Matkę Bożą o pracę i już pod koniec grudnia , gdy odmawiałam część dziękczynną dostałam pracę na umowę- zlecenie , cieszyłam się jak dziecko. Była to praca związana z moim zawodem ratownika, ale na stanowisku koordynatora, na SOR , niestety nie...
Przeczytaj całość

Joanna: Łaski

Witam, nie chce się za bardzo rozpisywać. zresztą nie jestem w tym dobra. to co chce przekazać innym,szczególnie niedowiarkom to że podczas odmawiania nowenny dzieją się prawdziwe cuda!!!Byłam w totalnym dole psychicznym ale dzięki tej modlitwie to się zmieniło,moje życie się zmieniło oczywiście na lepsze!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Joanna: Łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Danuta
Gość
Danuta

Dziękuję Ci Joanno za świadectwo. Może i moje zdrowie psychiczne się poprawi, bo jak na razie jest coraz gorzej. Odmawiam moją 1 nowennę pompejańską jestem w 8 dniu części dziękczynnej. 2 dni temu byłam na mszy św. o uzdrowienie i w czasie modlitw przed Najświętszym Sakramentem nie mogłam powstrzymać łez, a w czasie nakładania rąk przez ojca egzorcystę miałam spoczynek w Duchu Św. Mam wrażenie, że ten ,,Spoczynek” mi zaszkodził, bo bardzo się źle czuję, jestem jakaś roztrzęsiona i nie mogę spać. Mam również problemy z koncentracją i myśleniem. Oby to było przejściowe i pozwoliło mi skończyć nowennę.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!