Małgorzata: Prosiłam o uwolnienie męża i mnie od złego

Witajcie czciciele Maryi ! O nowennie dowiedziałam się przypadkiem , Dziękuję wszystkim , którzy opisują tutaj swoje świadectwa
Przeczytaj całość

Paulina: Ukojenie w modlitwie

Witam, chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami z nowenną. dowiedziałam się o niej w ciężkim momencie mojego życia, uznałam to za znak. Bez zastanowienia chwyciłam za różaniec i to było najlepsze co mogłam wtedy zrobić. Przeczytaj Paulina: Ukojenie w modlitwie
Przeczytaj całość

Lusyna: Odmawialiśmy Nowennę z mężem wielokrotnie

Była Nowenna i intencji startu dzieci w nowym przedszkolu i szkole – i pomimo wiele problemów, uważamy ten start za bardo udany.
Przeczytaj całość

Wiola: Znaki od Boga

Powiedziałam, żeby Bóg wziął mnie całą taką jaką jestem i poprowadził wedle Swojej świętej woli. Cały czas czekam na to, aż Bóg postawi na mojej drodze odpowiedniego człowieka, który będzie mnie szanował i dochowa ze mną czystości przedmałżeńskiej, na czym najbardziej mi zależy w związku, o czym też obiecałam Bogu modlitwą RCS.
Przeczytaj całość

Beata: Umacnia mnie modlitwa

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Nowennę pompejańską poznałam rok temu w październiku . Odmówiłam całą w intencji za zdrowie męża. Rok 2016 obfitował w wiele bardzo złych zdarzeń w mojej rodzinie. Dwie nasze córki zostały porzucone przez swych mężów dla innych kobiet , następnie zmarł przyjaciel rodziny , potem informacja że brat mojego męża ma raka a dwa miesiące później moj mąż dowiaduje się że też jest chory na raka płuc.
Przeczytaj całość

Jan: Zwróciłem się do Maryi nowenną

Zwróciłem się do Maryi nowenną pompejańską z prośbą o usamodzielnienie się syna, u którego 10 lat temu stwierdzono objawy schizofrenii. Początkowo nic się nie zmieniło w jego życiu, a ja myślałem, że modliłem się bez należytego zaangażowania, bo często odmawiałem różaniec w drodze do pracy. Po paru tygodniach zadzwonił kolega syna. Zapro­ponował mu, żeby przyjechał na testy kwalifikacyjne. Syn pojechał, pozytywnie rozwiązał testy i został przyjęty do pracy w renomowanej uczelni. Wynajął mieszkanie i jest już samodzielny. Chwała Maryi, zawsze Dziewicy!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Jan: Zwróciłem się do Maryi nowenną"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
TERESA
Gość
TERESA

Dziękować tylko Marii

Jola
Gość

Piękne 🙂 Pozdrawiam.

Ps. Sama też liczę na podobny cud 🙂

Danka
Gość

Chwała Panu i Maryi. Ja rozumiem Janku, co to znaczy. Mój brat jest też chory od 20 lat. O tej chorobie tak mało się mówi, o innych jest tak głośno. Wierzę, że za przyczyną Maryi Bóg uzdrowi kiedyś mojego brata.

Danka
Gość

jak cudnie, NP potrafi cuda … 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!