Katarzyns: Już teraz Łaski Nowenny

Kazdy kto odmawia Nowenne wypowiada rowniez slowa "wszystkim głosic bede". Moja pierwsza nowenna to styczen/luty 2016. Pierwszy tydzien nowenny i juz owoce - moja chrzesnica miala wypadek samochodowy z ktorego wyszla bez szwanku. 2 lutego moj ohciec potracil kobiete na pasach i oprocz uszkodzenia kurtki i okularow nic jej nie jest. Druga nowenna o szczesliwa operacje córci rowniez zistala wysluchana. Teraz odmawiam trzecia i juz widze owoce - synek mojej siostry po ciezkiej operacji serca jutro wraca do domu. A ja prosze o modlitwe w intencjiji znalezienia pracy.
Przeczytaj całość

Arleta: Uzdrowienie z nałogu palenia

Piszę po raz drugi, pomimo iż już pięć razy modliłam się nowenną pompejańską. Nie po każdej jednak napisałam świadectwo. Poprzednio napisałam, że otrzymałam łaski, o które się modliłam. Tak, wszystkich moich próśb wysłuchała Matka Najświętsza. Ostatnią odmówiłam w intencji uwolnienia mojego męża z nałogu palenia papierosów. Mąż palił przez około 30 lat.Przeczytaj Arleta:...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Nauka prawdziwej modlitwy

Witam Was wszystkich! Przed Świętami Bożego Narodzenia zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Były dni, kiedy było to dla mnie bardzo łatwe, a były dni na prawdę ciężkie. Chodzę do liceum i czasami cała nowenna zostawała mi na wieczór. Myślę, że dawniej moja modlitwa nie była taka, jak być powinna. Podchodząc do...
Przeczytaj całość

Ula: Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego

To cudowna modlitwa. Wiem, że zostanie ze mną. Daje ukojenie, siłę i poczucie bezpieczeństwa. Odmawiajcie ją. Odmawiajcie, jak będzie się Wam waliło i paliło i jak będziecie szczęśliwi i jak będzie całkiem zwyczajnie też Ją odmawiajcie.
Przeczytaj całość

To dzięki Matce Bożej i jej łasce

Teraz po kolejnej nowennie wszystko uklada sie coraz lepiej. To dzieki Matce Bozej i jej lasce. Trzeba sie modlic i ufac.
Przeczytaj całość

Jak dostać prezent?

KRS13-prezent

Prenumeratorów „Królowej Różańca Świętego” już niedługo ucieszy prezent od Wydawnictwa Rosemaria w postaci książki „Różaniec i nowenna pompejańska” (Zobacz podgląd poniżej!). Książka ta to kompendium wiedzy o różańcu i nowennie pompejańskiej. 

Książka będzie wysyłana wraz z nowym numerem gazety, który ukaże się 23/25 lutego 2015 r. Zatem każdy, kto zaprenumeruje nasze pismo otrzymać taki prezent. A nawet więcej: zamawiając dwie prenumeraty, otrzymasz dwie książki; liczba prenumerat = liczba książek!

Cena książki to 11,90 zł. Dzięki temu prezentowi koszt prenumeraty rozłoży się: można ją mieć praktycznie za pół ceny!

Jeśli i ty chcesz zamówić prenumeratę z książeczką w prezencie, koniecznie zamów ją do dnia wysyłki numeru 13 KRŚ, która potrwa od 23-25 lutego. Po tym dniu – czyli po wysłaniu prenumerat – promocja się kończy. 

Jak zamówić prenumeratę?

Prenumeratę roczną w cenie 25 zł (w tym koszty wysyłki) można zamówić na trzy sposoby:

Zobacz przy tym, jak wygląda nowy numer KRŚ:

A tak wygląda książeczka:

Ma 100 stron i zawiera wszystkie potrzebne informacje o różańcu i nowennie pompejańskiej!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Jak dostać prezent?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Kolejny piękny numer czasopisma pompejańskiego! Piękna okładka. Cieszę się na to pismo, że będzie częściej w roku 🙂 Polecam wszystkim, bo warto prenumerować!

halina
Gość
halina

Serdecznie polecam prenumeratę Królowej Różańca Świętego.Jestem prenumeratorem od kilku m–cy.
Obecnie z całą rodziną odmawiamy codziennie Nowennę Pompejańska w intencji zdrowia jednego z nas.
Jesteśmy bardzo rozmodleni i radośni z otrzymanych łask naszej Pani Królowej Różańca Świętego.

Królowo Różańca Świętego módl się za nami!

Miroslawa
Gość

Prenumeruję Królową Różańca Świętego,cieszę się ,że w tym tygodniu otrzymam nowy numer,pozdrawiam serdecznie.Dziękuję za różaniec Do Krwawych Łez,który poznałam i otrzymałam za Waszym pośrednictwem,Bóg Zapłać.

Marta
Gość

Ja też czekam! i się nie mogę doczekać. 🙂

basia
Gość

A czy mozna kupic gazetę w kiosku np …?

Zofia Sobota
Gość

Ogromnie sie cieszę na nowy numer Królowej Różańca Swiętego,od tego roku mam prenumeratę,a czy można zamówić wcześniejsze numery np od 5-8.Pozdrawiam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!