Arleta: Przyjmij dzięki, Matko moja, bo wielka dobroć Twa…

Matka Boża czuwa nad tobą, przestań się bać i uwierz w Jej moc
Read More

Ewelina: Nowenna zmienila moje małżeństwo

Sama nie wiem jak to się stało że zaczęłam odmawiać nowennę. Czułam że tylko modlitwa może mi pomóc i jakoś trafiłam na tą stronę. Obecnie odmawiam drugą nowennę. Gdy zaczynałam pierwszą moje małżeństwo nie było dobre, byliśmy od siebie coraz dalej, mąż nawet nie chciał ze mną rozmawiać byliśmy jak obcy współlokatorzy. Pierwszą i drugą nowennę odmawiam w podobnej intencji.
Read More

Anna: Wola Boża w życiu męża

Alleluja! Od kilku lat jestem we wspólnocie charyzmatycznej. Zapragnęłam aby także mój mąż był ze mną w tej wspólnocie. Powiedziałam mu że chcę odmawiać nowennę pompejańską w tej intencji. Powiedział mi abym się pomodliła ale w intencji wypełnienia woli Bożej w jego życiu. Odmówiłam nowennę w takiej intencji jak mi powiedział. Wola Boża wypełniła się tak w jego życiu że od 2 lat jest ze mną we wspólnocie a jego życie religijne rozkwita. Chwała Panu!
Read More

Anonim: Matka Boża pomaga nam w rozwiązaniu problemów

Jak trwoga to ręce do Boga!!! i tak też było ze mną. Ponownie zaczęłam chodzić do Kościoła w momencie kiedy ilość problemów przerosła mnie i moją rodzinę. Zawsze wierzyłam, doświadczałam również w przeszłości pomocy Matki Bożej. Ale był taki czas w moim życiu, że omijałam Kościół.
Read More

Kasia: Dzięki modlitwie wiem czym jest prawdziwa siła

Szczęść Boże ! Dość długo zbierałam się do tego, aby napisać wreszcie świadectwo z odówionych jak dotąd Nowenn. Ta, którą odmawiam w tej chwili jest już moją trzynastą.. za każdym razem kiedy już miałam się do tego zabrać zawsze coś stawało mi na drodze. A to bark internetu, a to fakt, że zupełnie nie wiedziałam, co i jak napisać ponieważ wciąz uważałam, że to jeszcze nie ta pora nie ten czas, bo przecież w moim mniemaniu nie otrzymałam tej konkretnej Łaski, o którą prosiłam. Przez to wszystko zupełnie nie dostrzegałam tego jak wiele od Matki Bożej już dostałam i jak wiele wciąż dostaję. Zacznę od początku moja "przygoda" z Nowenną zaczęła się 05.05.2016 roku.
Read More

Jadwiga: Ufam i modlę się

Od kilku dni czuję wewnętrzny przymus by napisać swoje świadectwo.Pierwszą nowenną modliłam się o pokój na świecie. W drugiej prosiłam Matkę Bożą o łaskę ukochania powołania i wytrwanie w powołaniu dla syna
(jest w seminarium na trzecim roku). Wiem, że na pewno moja modlitwa będzie wysłuchana.Wiem też,że o pokój musimy sami zabiegać najpierw w swoim sercu w swoim postępowaniu i bardzo modlić się o pokój Boży dla całej ziemi. A może ktoś chciałby przyłączyć się do tej modlitwy choć jedno ZDROWAŚ MARYJO każdego dnia w intencji pokoju na świecie.  W swoim życiu odkrywam na nowo modlitwę różańcową -już nie jest to obowiązek.Maryja pokazuje mi jak bardzo byłam zamknięta w skorupie swojego ja, jak bardzo byłam przykra dla bliźnich.  Kilka dni temu rozpoczęłam trzecią nowennę tym razem o łaskę pracy dla męża i syna, ale wiem też, że Nowenna Pompejańska będzie już zawsze w moim życiu -dzięki Maryi i różańcowi uczę się lepiej żyć.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
weronikaAleksandraOlaBarbaraAdamko Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Adamko
Gość
Adamko

piękne świadectwo…

Barbara
Gość
Barbara

Zgadzam się, świadectwo piękne.

Ola
Gość
Ola

Bedzie „Zdrowas Maryjo” za pokoj na swiecie z mojej strony. I piekne przypomnienie- pokoj zaczac trzeba od samego siebie, swojego serca. A jak Bog jest na wlasciwym miejscu, to wszystko inne, lacznie z pokojem, tez bedzie 🙂

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Piękne świadectwo, zgadzam sie ze słowami Oli, też obiecuję ,,Zdrowaś Maryjo” za pokój na świecie. Jak będzie nas dużo, b.b. dużo, to może wyprosimy….i sami też osiągniemy wewnętrzny pokój…

weronika
Gość
weronika

Dołączam do modlitwy za pokój na świecie i w sercach wszystkich ludzi. Pozdrawiam wszystkich modlących się i czytających.