Monika: Dziękuje Matko Najświętsza za wszelkie łaski i ciągłą opiekę

Jestem winna Matce Najswietszej moje swiadectwo. Z nowenna pompejanska rozpoczelam swoja przygode rok temu. Sama mysl podjecia sie tej nowenny byla niewyobrazalna, zwlaszcza dla osoby, ktora nie potrafila spedzic nawet kilka minut na krotkim pacierzu. Ale udalo sie wytrwac do konca. Dzis jestem w polowie odmawiania 6stej juz nowenny.Przeczytaj Monika:...
Read More

Teresa: Przemiana córki

Witam serdecznie!10 miesięcy temu Bóg dotknął mojego brata i wyzwolił go z alkoholizmu.Od tamtej pory zaczęłam mieć potrzebę bliższej relacji z Bogiem i natknęłam się w internecie na Nowennę Pompejańską.Modlę się od pażdziernika 2014 do dziś.Przeczytaj Teresa: Przemiana córki
Read More

Monika: Urodzenie zdrowego dziecka

W tej cudownej 54-dniowej nowennie, którą zaczęłam odmawiać na początku ciąży modliłam się o urodzenie zdrowego dziecka, zarówno pod względem fizycznym, jak i emocjonalnym i duchowym. Podczas porodu wokół szyjki mojego syna owinęła się pępowina, jednak Matka Boża czuwała nad nim i urodził się zdrowy. Przeczytaj Monika: Urodzenie zdrowego dziecka
Read More

Monia: Dwie nowenny i… dwoje dzieci

Swoje świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej powinnam napisać już dawno, ale... chyba Zły Duch namącił. Pomimo tego Maryja wysłuchała moich próśb z kolejnych nowenn. Swoją pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w ciąży z pierwszym dzieckiem. Bardzo bałam się porodu, dlatego prosiłam Maryję o łaskę możliwie sprawnego porodu.
Read More

Justyna: Nowe życie i nowe mieszkanie

Szczęść Boże! NP odmawiałam w marcu ubiegłego roku w dwóch intencjach na raz: o zdrowie dla poczętego dzieciątka i o większe mieszkanie (przemianę serca mojego męża oraz o sytuację, która go do tego przekona). Była to wyjątkowo trudna dla mnie sytuacja, mieszkamy z trójką dzieci w kawalerce (oczywiście mieszkanie na kredycie), a tu niespodzianka: nowe życie we mnie rozkwita..
Read More

Irena: pokochałam różaniec!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Nowennę Pompejańska odprawiłam prawie rok temu. Różaniec nigdy nie był moją ulubioną modlitwą, od lat go nie odmawiałam, aż nadciągnęła dramatyczna sytuacja… Szukałam wówczas takiej modlitwy, która pomogłaby mi nieustannie bombardować Niebo.

W katolickim czasopiśmie natrafiłam na świadectwo znanej osoby- bodajże muzyka- o Nowennie Pompejańskiej. Nie słyszałam o niej nic, chociaż wydawało mi się, że posiadam wiedzę o wielu modlitwach. Wrodzona ciekawość spowodowała, że zaczęłam szukać informacji i bardzo szybko ją odnalazłam. Niewiele się zastanawiając postanowiłam przystąpić do Różańca. Nie wyobrażałam sobie, jak mogę codziennie przez kilka miesięcy zmawiać trzy części tej modlitwy, ale zaufałam Bogu- pomagał mi nosić już nie jedno brzemię i nigdy na Nim się nie zawiodłam.

Ta sytuacja, o której pisałam na początku, jeszcze się nie rozwiązała. Dobro stanęło naprzeciwko szalejącemu złu i trzeba dużo cierpliwości, dużo wysiłku modlitewnego aby ostatecznie Dobro zwyciężyło. W to, że zwycięży wierzę absolutnie.

Chcę napisać o zaskakującym Cudzie, do którego z pewnością przyczyniła się Nowenna – ja pokochałam Różaniec!!! W dalszym ciągu jest dla mnie modlitwą trudną i raczej pokutną, ale teraz nie mogę już bez niej żyć. Zmienia się moje wnętrze, odczuwam co raz większą pokorę, ważne też stało się odkrycie, że słabość może być słodka! Wreszcie zrozumiałam, co miała na myśli Święta Teresa z Lisieux, mówiąca nie tylko o uznaniu, ale i ukochaniu swojej  słabości. Długo sprzeciwiałam się temu twierdzeniu, myślałam, że jest to przejaw głęboko ukrytego masochizmu. Teraz uważam, że tylko wszechogarniające uznanie swojej słabości jest jedyną drogą do niezachwianej Wiary w Boga.

Bardzo potrzebuję Dobra już w tym życiu. Bóg jest Jedynym Dawcą Dobra, lgnę do niego całą swoją duszą i proszę aby spływało na mnie i na wszystkich ludzi.
Szczęść Boże!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!