Monika: To naprawdę Nowenna nie do odparcia! Zdany egzamin.

"O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego" Tak też robię. Bardzo dziękuję Matce Bożej - Królowej Różańca Świętego - za wstawiennictwo i pomoc w otrzymaniu łask. Nowennę Pompejańską odmawiam regularnie od sierpnia ubiegłego roku, kończę jedną, zaczynam kolejną. Przeczytaj Monika: To naprawdę Nowenna nie do odparcia! Zdany egzamin.
Read More

Agnieszka: Wyleczona z choroby nowotworowej

Chciałabym bardzo podziękować Maryi za to, że zostałam wyleczona z choroby nowotworowej. O nowennie powiedziała mi koleżanka, krótko po tym jak dowiedziałam się, że mam guza w piersi. Postanowiłam odmówić nowennę o swoje zdrowie, ale w tym dniu dowiedziałam się również że moja koleżanka ma guza i przeżywa to samo co ja.
Read More

Zofia: Dzięki Maryi mam cudowne dziecko

Obecnie odmiawaiam moją drugą Nowennę. Chciałabym pocieszyć wszystkich którzy to czytają,z pewnością każdy tu ma swoje problemy ale mogę poświadczyć,że Matka Boska Was wysłucha..trzeba w to głeboko wierzyć.
Read More

Ewelina: Modlitwa do Matki Bożej

matka pompejanska ofiarowala mi tyle lask dzieki matce bozej nawrucilam sie poglebilam swoja wiare do pana boga i do pana jezusa chce pdziekowac za laski kture otrzymalam dzieki nowenie pompejanskiej modlitwa ta czyni cuda tylko trzeba gleboko wierzyc i zaufac panu bogu
Read More

Monika: Piękny uśmiech synka

Z mężem odmówiliśmy nowennę pompejańską . Było bardzo ciężko i często prawie zasypialiśmy z różańcem w ręku ale udało się. Nasza intencja była za zdrowie i uratowanie ząbków naszego synka. Nasz synek ma niecałe 2 lata i już ma próchnicę a przy jego stanie zdrowia nie można było stosować leczenia...
Read More

Darek: miałem już wszystkiego dość i ciągle myślałem o śmierci

ja chorowałem kilka lat na depresję ,ciągły niepokój ,strach , lęki , przerażenie ,brak chęci do życia , różne natręctwa to wszystko było  ogromnym cierpieniem . miałem już wszystkiego dość i ciągle myślałem o śmierci.

brałem dość długo tabletki ale to nic nie dawało ,ponieważ depresja jest nie chorobą psychiczną ale chorobą ducha , wtedy o tym nie wiedziałem Postanowiłem poszukać pomocy w internecie , przeglądając strony natrafiłem na świadectwa ludzi modlących się o pomoc . przemyślałem i postanowiłem że też spróbuję .

To moja ostatnia nadzieja ,jako że miałem czas w południe , odmawiałem koronkę do Bożego Miłosierdzia o trzeciej wytrwale ok dwa miesiące i pewnego razu ,gdy usiadłem i chwyciłem do rąk różaniec by chwile poczekać na punkt trzecia zostałem uwolniony z depresji , zaskoczenie moje i radość była  duża .

Po tym uzdrowieniu zamieniłem koronkę na różaniec jedna dziesiątka  każdego dnia , namówiłem  również moją mamę do odmawiania codziennego różańca. w internecie między czasie natrafiłem na nowennę pompejską . postanowiłem odmówić tą modlitwę chociaż było bardzo trudno wytrwałem , moja intencja którą wybrałem się nie spełniła , ale po skończeniu nowenny odmawiałem jedną dziesiątkę różańca i w krótkim czasie idąc spać usłyszałem głos nowenna pompejska ,gdyż codziennie odmawiam modlitwę  do anioła stróżą a krótko wcześniej zadałem mu pytanie . Moja mama codziennie  odmawia różaniec a tak cierpi , okropnie ciągle bolał ją żołądek, chorowała na wrzody od  kilku lat . Po tej podpowiedzi od anioła stróża kilka dni myślałem kto ma tą modlitwę odmawiać ja czy ona,  postanowiłem że ja w intencji mojej mamy .

Już po rozpoczęciu nowenny w czwartym dniu nagle wszystko ustało powrócił dobry apetyt  a mama niema żadnych problemów z żołądkiem do dziś .ja też miałem ogromne problemy z żołądkiem i to kilka lat ciągłe okropne odczucie od żołądka które mię męczyło kilka lat dzień w dzień , ku mojemu zaskoczeniu w czwartym dniu przed ukończeniem nowenny , ja zostałem z tego uzdrowiony .jedna nowenna ,jedna intencja ,dwa piękne uzdrowienia.W trzeciej nowennie intencję zostawiłem Królowej różańca niech Królowa decyduje sama w czym mi pomóc .

Z upływem czasu widzę pozytywne zmiany w swoim życiu  i wiem że to zasługa Królowej różańca świętego. Otrzymałem też kilka drobnych łask , obecnie skończyłem czwartą nowennę w intencji siostry , jeszcze nie otrzymała pomocy ale wierzę że z czasem ją otrzyma ,jeśli będą kolejne łaski które otrzymam albo ktoś z mojej rodziny , to chętnie się nimi podzielę pozdrawiam

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
angoraBożena KrzewskaWIESIA Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
WIESIA
Gość
WIESIA

Cudne świadectwa. CZEŚĆ I CHWAŁA MARYI za wyproszenie łask u swojego SYNA.

Bożena Krzewska
Gość
Bożena Krzewska

Ja kiedyś odmówiłam jedną nowennę i wydawało mi się, że to nie lada wyczyn. Jak czytam teraz świadectwa osób, które modlą się non stop w różnych intencjach to sama nabieram ochoty by podjąć to wyzwanie w kolejnej intencji (których zresztą nigdy nie zabraknie.)

angora
Gość
angora

Wspaniale swiadectwo…dziekuje….ja tez juz dwa razy poprosilam Maryje, zeby
wybrala intencje, bo nasza Krolowa Rozanca Sw. wie najlepiej 🙂
Szczesc Boze!