Alicja: zwycięstwo przyjdzie przez Maryję

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Najswietsza Maria Panna! Nie bedzie to typowe swiadectwo..." Matka Boza wysluchala mojej prosby" badz "jeszcze nie zostalam wysluchana"...Bedzie troszke inne...Ale,od poczatku...Oddalilam sie od Pana Boga,od Kosciola-wlasciwie czy kiedykolwiek bylam blisko? Na mszy sw. nie bylam 11 lat,o sakramencie pokuty nie wspomne(zyje w zwiazku niesakramentalnym).Sw.Maria?...
Read More

Dorota: Droga po ratunek

Zdecydowałam się napisać ten list, gdyż pragnę podziękować Maryi za wszystkie łaski, które ofiarowała mnie i mojej rodzinie. Nowennę odmawiam już ponad 3 lata w różnych intencjach. Mój początek z odmawianiem nowenny nastąpił w momencie, gdy postanowiłam szukać pomocy. Mam syna alkoholika, który nie radził sobie z alkoholem od ponad 10 lat.
Read More

wierząca: okazało się, że diagnoza jest druzgocząca

Chciałam podzielić się świadectwem wyleczenia bliskiej osoby z raka mózgu wielkości mandarynki. Osoba ta trafiła do szpitala po niespodziewanym ataku padaczki i na miejscu okazało się, że diagnoza jest druzgocząca.
Read More

np54: Mimo wszystko pokora?

Dzisiaj skończyłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Prośba nie została wysłuchana i raczej nie zostanie, bo chyba po prostu się nie da. Jakiś czas temu przeżyłam rozstanie. Po dłuższym związku. Nie prosiłam o Jego powrót. W żadnej modlitwie. Ani razu. Udawałam że się z tym pogodziłam. Potraktowałam to jako karę, nie...
Read More

G.: Modlitwa o potrzebne łaski

Witajcie po raz drugi składam świadectwo otrzymanych łask w nowennie pompejańskiej. Parę dni temu zakończyłam odmawianie mojej trzeciej nowenny. W moim życiu nagromadziło się tak wiele spraw, że nie wiedziałam, w której prosić Matkę Boską o wysłuchanie mnie. Dlatego też w końcu postanowiłam modlić się o " potrzebne łaski "...
Read More

Bożena: nowenna pompejańska daje mi spokój, rozjaśnia moje wnętrze, wycisza

Od kilku lat cierpię na nerwicę lękową. W grudniu ubiegłego roku rozpoczęłam Nowennę Pompejańską.Zawsze byłam osobą wierzącą i praktykującą,ale całe moje życie myślałam,że to,co osiągnęłam ,to moja zasługa.Tymczasem znalazłam się w takiej sytuacji,że straciłam kontrolę nad swoim życiem.Wiele razy zwracałam się z prośbą do Jezusa i Maryi,ale kiedy było już dobrze zaniedbywałam modlitwę.Teraz jestem już po leczeniu farmakologicznym i kończę terapię.Jest jeszcze bardzo ciężko,ale dzięki Nowennie mam siły,chęci i motywację do dalszej walki.Jestem w trakcie drugiej Nowenny również o uzdrowienie z nerwicy i widzę jak bardzo zmienia ona moje życie.Brakuje mi cierpliwości i pokory a, ta modlitwa tego właśnie uczy.Nauczyłam cię Boga uwielbiać ,rozmawiać z Nim czuję jak jest mi dobrze blisko Niego i Matki Bożej i wiem,że da mi tylko tyle ile będę mogła udżwignąć.Modlitwę różańcową będę odmawiała do końca moich dni ,bo daje mi spokój,rozjaśnia moje wnętrze,wycisza.Polecam Nowennę każdemu i proszę wytrwajcie nawet wtedy kiedy wydaje się ,że jest jeszcze gorzej,właśnie wtedy Bóg jest najbliżej Was,A Maryja nigdy nas nie opuszcza,pragnie byśmy stali się mężni,odważni i waleczni na drodze do Jezusa. Bożena.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

21 komentarzy do "Bożena: nowenna pompejańska daje mi spokój, rozjaśnia moje wnętrze, wycisza"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wiktoria
Gość
Wiktoria

przez chwilę czułam jakbym czytała o sobie 🙂

wojtekbeata1
Gość
wojtekbeata1

Piękny komentarz….bardzo duchowy. Ja dokładnie w środę popielcową rozpoczęłam nowennę pompejańską. Wiem,że czasem brakuje wytrwałości, ale to juz koja druga nowenna…wytrwam 😀

Bożena S.
Gość
Bożena S.

Fajnie przynajmniej wiem, że nie jestem sama.

Danuta
Gość
Danuta

Dziękuję ci Bożena za te słowa. U mnie jest podobnie z nerwicą wczoraj zaczęłam nowennę w swojej intencji, 3 dni wcześniej skończyłam nowennę za brata i poczułam pustkę, nagle zabrakło mi bliskości modlitwy różańcowej. Chciałabym być zdrowa.

Bożena S.
Gość
Bożena S.

Do Danuty,bedziesz zdrowa,tylko trzeba to sobie codziennie uświadamiać.To bardzo trudna droga i wiele trudności pokonuje się malutkimi kroczkami,ale warto je robić.Modlić się nie przestawaj,chociaż czasem jest trudno,ale tu jest właśnie nasza siła o moc.Pozdrawia Cię i otoczę modlitwą wiem,że wytrwasz.Z Bogiem.

circ
Gość

Nie ma czegoś takiego jak nerwica, to wymysł psychologii która nic nie wie o człowieku. Lęki które odczuwamy to silne kuszenie, a jesteśmy na nie podatni kiedy oddalamy się od Boga.

lulu
Gość

kolejna mądralińska mądrzejsza od lekarzy, a nerwicy nie leczy psycholog i to nie jest działka psychologi pani mądra

Bożena S.
Gość
Bożena S.

To interesujące więc na co leczę się od kilku lat? Myślisz circ,że na kuszenie dobre są tabletki ,bo kiedy je brałam to nie odczuwałam kuszenia.Pozdrawiam.

Bożena S.
Gość
Bożena S.

Dziękuję ci LULU za komentarz myślę ,że te strony są po to żeby się wspierać nawzajem.Nie znasz mnie i pamiętaj,że jak kogoś przezywasz tak samo się nazywasz.Często czytam twoje komentarze i zastanawiam się dlaczego je piszesz.Pozdrawiam cię cieplutko.

lulu
Gość

nie rozumiem czemu się czepiasz, a pisze bo nie mam nic innego do roboty

Bożena S.
Gość
Bożena S.

To nie ja się czepiam.Miłego dnia.Z Bogiem

lulu
Gość

nie będzie miły

Bożena S.
Gość
Bożena S.

Oj nie mów tak będzie taki jaki Ty będziesz chciała.Ja bardzo chcę żeby Twój dzień był piękny.Pomodlę się o to czy chcesz czy nie.Jezus nas kocha.

lulu
Gość

kogo to obchodzi co chce

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Rzeczywiście modlitwa jest formią terapii…Wycisza, pozwala oderwać się od gnębiących problemów. Stawia Boga w centrum naszego świata.
Tak działa każda modlitwa nie tylko NP.

Bożena S.
Gość
Bożena S.

Mnie i widzę że wiele innych osób

Szczęśliwa
Gość

Mi modlitwa bardzo pomaga w tej sytuacji i nie poddaje się bo wiem że Pan Bóg i Matka Boża nade mną czuwają . Właśnie dzięki tej nerwicy dostałam takie szczęście że mam możliwość być bliżej Boga , tak naprawdę nigdy tego nie docenialam i nie potrzebne mi były modlitwy . A teraz bez odmowienia różańca nie zasne bo codzienna modlitwa to dla mnie coś wielkiego !!! Od wczoraj zaczęłam odmawiać Nowenne Pompejańska i z całego serca wierzę że Matka Boża mnie wysłucha .

Bożena S.
Gość
Bożena S.

Szczęśliwa.Ja mam dokładnie tak samo.Życzę wytrwałości i wielu łask.

Szczęśliwa
Gość

Dziękuję i wzajemnie .

Regina
Gość
Regina

Obecność Boga w moim życiu jest najpiękniejszym darem jaki mnie spotkał,dziękuję Ci Panie za to,że mnie szukałeś.

Sara
Gość

Ta modlitwa pompejska daje bardzo dużo.Matka Boska bardzo nam pomaga jest samą miłośćią i dobrocią jest skarbem najpiękniejszym i sensem i celem naszej drogi.Ja mam cieżką chorobe ale dzieki wierze i modlitwy i mszy i eucharystii daje rade.Czasam jest bardzo cieżko.Wtedy myslami tule się do ukochanej mojej mamusi maryji.Ona jest darem i wszelka cnot panienka świąta.Jest moja miloscia i siła.Kazdy kto ma problemy i choroby niech zawierzy maryji ona prowadzi nas do boga i jezusa.Kazdemu zycze by odnalazł milosc i chec modlitwy .

Obrazki z nowenną pompejańską?