Marta: Odnalezienie właściwej drogi

woja przygode z NP rozpoczełam w bardzo ciezkiej sytuacji była i jest ona dla mnie ratunkiem. Jest to moja pierwsza NP ktorą znalazłam w internecie , Matenka wrecz wzuciła ja w moje rece! Kilka lat spedziłam za granicą pozostawiając meza z dziecmi w domu uznalismy ze to ja z powodu ciezkiej sytuacji wyjade do pracy za granice . po kilku miesiacach oczekiwan na prace ktora miała byc a jednak sie opozniała ruszyłam do pracy.
Read More

M: podziękowanie

Witam to kolejne świadectwo w tym roku. Nowennę pompejańską odmawiam od początku tego roku kończąc jedną część zaczynam drugą, nowennę odmawiam w intencji mojego syna o powrót do Boga.
Read More

Ola: wiele łask

Teraz wiem, że warto zaufać Jezusowi i Maryi i prosić ich o pomoc, gdy nam brakuje sił i pomysłów na rozwiązanie problemów. Spowiedź zyskała zupełnie inny sens dla mnie, korzystam z niej częściej i staram się nazywać swoje grzechy po imieniu. Poszłam na terapię do psychologa, żeby uporać się ze swoją złością. Modlę się codziennie za swoje dzieci dziesiątkiem różańca. Dziękuję Maryi za wszelkie wyjednane łaski.
Read More

Świadectwo: nowenna w życiu rodzinnym Agnieszki

25 marca 2012 zakończyłam moja pierwszą Nowennę Pompejańską. Opowiedziała mi o niej moja szwagierka, a resztę doczytałam na tej stronie internetowej. Nie znałam nikogo osobiście, kto odmawiałby tą nowennę (szwagierka jej nie odmawiała), ale świadectwa i komentarze na tej stronie bardzo zachęciły mnie do podjęcia takiego modlitewnego wyzwania. Systematyczna modlitwa...
Read More

Ela: Dziękuję Ci Matko…

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. To moja czwarta odmówiona nowenna. Trzy pierwsze dotyczyły mojego życia osobistego, ale jeszcze się nie spełniły, więc muszę jeszcze poczekać. Czwarta była o Boże błogosławieństwo w pracy. Sytuacja w pracy była nieciekawa, czasami trudno było wytrzymać. Pierwszą łaskę jaką otrzymałam, to wewnętrzny spokój jakiego nigdy wcześniej...
Read More

Bożena: Matka Boża chroni swoje dzieci

Szczęść Boże !

Od dłuższego już czasu myślałam o tym, by dać swoje świadectwo opieki Matki Bożej i wciąż coś lub raczej ktoś „stawał” mi na drodze.

Cztery lata temu razem z mężem postanowiliśmy, że 11 lutego rozpoczniemy odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji naszej rodziny. Trochę mieliśmy obawy, czy wytrwamy w tym postanowieniu, ale kiedy nadszedł dzień wspomnienia Matki Bożej z Lourdes (św. Bernadetta jest moją patronką z bierzmowania) to rozpoczęliśmy.

24 lutego nasza córeczka obchodzi urodziny. Nasz znajomy chciał zrobić niespodziankę naszej córce i przywiózł z tej okazji fajerwerki. Wieczorem wszyscy wyszliśmy na zewnątrz, mąż (ma doświadczenie w odpalaniu petard) odszedł na bezpieczną odległość i zapalił lont. Ponieważ przez dłuższą chwilę była cisza, mąż chciał sprawdzić dlaczego lont nie pali się….. i w tym momencie petarda wypaliła prosto w twarz męża. W ułamku sekundy mąż zdołał zacisnąć powieki. Efekt końcowy był taki, że mąż miał poparzoną twarz, spalone brwi i rzęsy, założone 7 szwów na wardze i wewnątrz jamy ustnej i jak się później okazało naruszone zęby.

Uważam, iż to, że byliśmy w tym czasie w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej Matka Boża uchroniła mojego męża od śmierci bądź kalectwa.

Bogu niech będą dzięki i Matce Najświętszej!

Bożena z Ligoty

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Bożena: Matka Boża chroni swoje dzieci"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Bożenko, dziękuję Ci za świadectwo i za Twoją piękną i budującą postawę wdzięczności wobec Pana Boga i Matki Najświętszej. Jest za co dziękowac Opatrzności Bożej!…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!