Teresa: Tobie najukochańsza Matko powierzam siebie i rodzinę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Pragnę podziękować Najświętszej Maryi Pannie za to że zawsze jest obecna w moim zyciu.Dziękuję za zdrowe dzieci,męża, rodziców . Modliłam się w ich intencji od kwietnia tego roku w różnych sprawach które częściowo zostały wysluchane. Dziękuję mateńko moja.
Przeczytaj całość

Monika: Ogrom łask

Chciałam złożyć świadectwo otrzymanych łask po odmówionej 3NP w moim życiu tak jak obiecałam Matce Bożej. Odmawiałam ją w intencji poczęcia się dziecka w moim łonie-bardzo długi czas staramy się z mężem o dziecko, na razie niestety bezskutecznie ale wierzę że Kochana Mateczka wkrótce spełni moją prośbę i zostanę mamą :) Otrzymałam 2 wyraźne znaki, że tak się stanie ale o tym napiszę później...
Przeczytaj całość

Marcin: Matka Boża przemieniła nam syna

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! W tym roku nasz syn Mikołaj kończył gimnazjum i czekał go egzamin końcowy. Jest uzdolniony humanistycznie i artystycznie, z innych przedmiotów osiągał przeciętne wyniki w nauce.
Przeczytaj całość

Kasia: Nie mogę już żyć bez Naszej Najukochańszej Mamy Maryi I tej przepięknej modlitwy

Na poczatku tak jak wiekszosc myslalam, ze nie dam rady odmawiac tyle rozancow dziennie, a teraz nie moge przezyc dnia bez Nowenny.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Wierzę, że Matka Boża mnie nie opuści

Jest to moje pierwsze świadectwo. Właśnie kończę moją trzecią Nowennę Pompejańską. Pierwszą odmawiałam w intencji otrzymani dobrej pracy, którą ( po dwóch latach poszukiwań) w końcu otrzymałam mimo, że nie była to praca moich marzeń, nie spełniała moich oczekiwań a wręcz byłam przekonana, że wykonując ja robię coś niedobrego.
Przeczytaj całość

Bożena: Matka Boża chroni swoje dzieci

Szczęść Boże !

Od dłuższego już czasu myślałam o tym, by dać swoje świadectwo opieki Matki Bożej i wciąż coś lub raczej ktoś „stawał” mi na drodze.

Cztery lata temu razem z mężem postanowiliśmy, że 11 lutego rozpoczniemy odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji naszej rodziny. Trochę mieliśmy obawy, czy wytrwamy w tym postanowieniu, ale kiedy nadszedł dzień wspomnienia Matki Bożej z Lourdes (św. Bernadetta jest moją patronką z bierzmowania) to rozpoczęliśmy.

24 lutego nasza córeczka obchodzi urodziny. Nasz znajomy chciał zrobić niespodziankę naszej córce i przywiózł z tej okazji fajerwerki. Wieczorem wszyscy wyszliśmy na zewnątrz, mąż (ma doświadczenie w odpalaniu petard) odszedł na bezpieczną odległość i zapalił lont. Ponieważ przez dłuższą chwilę była cisza, mąż chciał sprawdzić dlaczego lont nie pali się….. i w tym momencie petarda wypaliła prosto w twarz męża. W ułamku sekundy mąż zdołał zacisnąć powieki. Efekt końcowy był taki, że mąż miał poparzoną twarz, spalone brwi i rzęsy, założone 7 szwów na wardze i wewnątrz jamy ustnej i jak się później okazało naruszone zęby.

Uważam, iż to, że byliśmy w tym czasie w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej Matka Boża uchroniła mojego męża od śmierci bądź kalectwa.

Bogu niech będą dzięki i Matce Najświętszej!

Bożena z Ligoty

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Bożena: Matka Boża chroni swoje dzieci"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Bożenko, dziękuję Ci za świadectwo i za Twoją piękną i budującą postawę wdzięczności wobec Pana Boga i Matki Najświętszej. Jest za co dziękowac Opatrzności Bożej!…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!