Małgorzata: Widać poprawę w każdej sprawie, o którą się modlę!

Witam. Już od dawna zabierałam się do napisania kolejnego świadectwa i ciągle jakoś odkładałam. Nowennę odmawiam cały czas nieraz z niewielkimi przerwami między jedną a drugą, od czerwca 2015 r. w różnych intencjach. Niektóre zostały wysłuchane, m.in za mojego chrześnika, co opisałam w pierwszym świadectwie.
Przeczytaj całość

Teresa: Dary

Kilka miesięcy temu składałam tutaj swoje pierwsze świadectwo. Po tamtym czasie zmówiłam dwie nowenny pompejańskie.
Przeczytaj całość

Joachim: zostalem uwolniony z nalogu jakim jest pijastwo

Teraz odmawiam trzecia nowenne i juz doswiadczam chocby SPOKOJU DUCHA,dzieci sie nawracaja.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Nieuleczalna choroba mamy

Trudno się modlić o uzdrowienie, a jednocześnie mówić "niech się stanie wola Twoja Panie". A jeżeli wolą Bożą jest jednak choroba mojej mamy? Jeżeli tak jest, to będę prosić Matkę Bożą o opiekę nad nią i jej najbliższymi, w tym mnie, o wsparcie na naszej trudnej drodze, o pomoc w niesieniu ciężkiego krzyża codzienności, a w końcu o szczęśliwą śmierć dla mojej mamusi j jej rychłe spotkanie z Bogiem w wieczności.
Przeczytaj całość

Beata: Poznałam Moc Matcznej Miłości Maryji Przenajświętszej w najtrudniejszym momencie życia

Chciałam podzielić się z Wami moim krótkim świadectwem. Jestem matką trójki dzieci, które są w Domu Ojca, w Niebie. Po tragedii która nas (mnie i męża)spotkała, szukałam cały czas Boga...nigdy od Niego nie odeszłam, ale moc Matki Bożej, Matki naszej ofiarowanej nam przez Jezusa na krzyżu poznałam dopiero właśnie po...
Przeczytaj całość

Beata: Dziekuję Ci Mamo

Szczęść Boże. Dziękuję Matce Najświętszej za wszystkie łaski, które otrzymałam podczas odmawiania Nowenny jak i po jej zakończeniu. Dziękuję za spokój ducha, ufność w Bożą dobroć i miłość, a także wszystkie łaski, które otrzymała moja rodzina, a które nie zawsze widać naszym ludzkim okiem. Szczególnie dziękuję za pogodzenia mojego męża z moimi rodzicami. W ostatnie Święta, po skończeniu Nowenny w jego intencji mąż postanowił, że jednak pójdzie na Wigilię do rodziców. Nie było żadnych wielkich słów, po prostu życzenia i życzliwa rodzinna atmosfera. Wiem, że jeszcze dużo przed nami naprawiania relacji z rodzicami, ale dziękuję Bogu i Matce Bożej za ten cudowny początek.
Polecam i namawiam wszystkich do odmawiania Nowenny, gdyż Maryja czeka, aby wysłuchać naszych próśb.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!