Wdzięczna Czcicielka: Kochane dusze czyśćcowe wybłagały to u Boga!

Kochani módlcie się za dusze czyścowe a na pewno otrzymacie pomoc w rozwiązaniu problemów .Kto modli się za zmarłych otrzymuje najwiecej .
Read More

Anna: świadectwo- zdany egzamin

W grudniu 2014 roku, po kilku latach przerwy, wróciłam do odmawiania nowenny pompejańskiej. W perspektywie kilku miesięcy czekał mnie ważny egzamin, stanowiący podsumowanie kolejnego etapu rozwoju zawodowego. Trudny sprawdzian wiedzy i umiejętności z bardzo rozległej dziedziny. Przez ręce Maryi prosiłam o jak najlepsze przygotowanie się do tego egzaminu i zdanie...
Read More

Ala: Podziękowania

chciałabym podziękować Matce Boskiej za wszystkie otrzymane łaski.Mimo,iż jeszcze moja intencja się nie spełniła,otrzymałam inne łaski o które nie prosiłam.
Read More

Sylwia: wymodlona miłość

O tym, że zostanę starą panną myślałam ciągle, wręcz dostawałam obsesji. Z zazdrością patrzyłam na małżeńskie pary stojące w kościele, panie w ciąży.
Read More

Joanna: Modlitwa za kogoś jest pięknym darem

Odmówiłam nowennę w intencji aby moja siostra ze swoim mężem tworzyli świętą rodzinę, ani przez chwile nie miałam wątpliwości co do tego. Już w pierwszy dzień modlitwy miałam potwierdzenie, że działa, bo moja siostra sięgnęła po Pismo Święte czego nie robi na co dzień, a nie wiedziała, że się za nią modlę. Moja siostra widząc mnie z różańcem sama się modliła, bo zaczęła czuć taką potrzebę.
Read More

BASIA: Matko Najświętsza dziękuję za otrzymane łaski

Pragnę dołączyć do długiej listy osób dających świadectwo dobroci naszej Matki,która wysłuchuje naszych błagań zanoszonych do Niej poprzez Nowennę Pompejańską.Na Nowennę trafiłam przypadkiem w internecie ,ponieważ miałam problemy i szukałam ratunku pomyślałam zacznę odmawiać.Nowennę zaczęłam odmawiać w pewnej intencji ale jednocześnie otrzymałam mnóstwo innych łask ,najważniejsza z nich jest łaska wierności modlitwie różańcowej ,która stała się dla mnie ostoją.Teraz nie potrafię żyć bez modlitwy.Podczas odmawiania Nowenny odczuwam pokój w sercu ,który jest wielką siła dla mnie osoby z depresja lękowa .Dzięki Maryi potrafię sobie radzić z tą chorobą bo do tej pory to bałam sie z domu wychodzić.Maryjo dzięki Tobie mąż ,który lubił wypić ni stąd ni zowąd mówi nam wszystkim od nowego roku w ogóle nie piję. Wszyscy byliśmy w szoku ale ja wiedziałam ,że Ty Maryjo to sprawiłaś i jeszcze jedna sytuacja ,która jest wiadoma Panu Bogu ona trwała prawie 20 lat a teraz z dnia na dzień sie rozwiązała.To działo się tak nagle wszystko ,że nie mogłam tego wszystkiego ogarnąc.Tak Maryjo TY sprawiasz takie cuda a jeszcze ile wiele łask otrzymałam i otrzymuje każdego dnia .Z różańcem w ręku u boku Maryi zapraszam Chrystusa w nasz dom.Teraz odmawiam już trzecia Nowennę.Miałam tydzień przerwy po drugiej Nowennie ale nie umiałam funkcjonować czegoś mi brakowało,przychodziły leki i postanowiłam odmawiać trzecią.Jak tylko zaczęłam odmawiać tak w sercu zrobiło mi się spokojnie.Jak Ci mam dziękować. Maryjo za wszystkie łaski.Zawierzam siebie i cała moją rodzinę Twojej opiece.Maryjo Ty jesteś najwspanialsza Matką do Ciebie można przyjść z każdym problemem .Nie ma problemu by Bóg rozwiązać nie mógł.Ty Matko Najświętsza zanosisz nasze problemy przed Boży tron.Wszyscy ,którzy borykacie się z problemami tak po ludzku niemożliwymi do rozwiązania odmawiajcie Nowennę Pompejańska.Maryja działa cuda

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "BASIA: Matko Najświętsza dziękuję za otrzymane łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Piękne świadectwo 🙂

Karina
Gość
Karina

Dziekuje Basiu, napisalas to wspaniale……tak Maryja jest najwspanialsza matka nasza
Krolowo rozanca swietego modl sie za nami

Ela
Gość

Ja w czasie „przerwy” w odmawianiu nowenny staram sie odmowic chociaz jedna tajemnice rozanca: radosna w poniedzialki i soboty, bolesna – wtorek i piatek, chwalebna – sroda i niedziela a swiatla w czwartek. Modlitwa rozancowa daje mi wiele radosci i spokoju. Poprzez odmawianie nowenny bardzo zblizylam sie do Boga.Staram sie byc lepszym czlowiekiem, mniej krytycznym wobec innych, kochac ludzi tak poprostu. Uwazam, ze jest to ogromna laska.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!