Brygida: Matka Boża pomaga

O tej nowennie dowiedziałam się kilka lat temu. Pierwszą udało mi się odmówić. W kilku kolejnych nie udało mi się dotrwać do końca. W listopadzie o. Szustak OP zachęcał w internecie do wspólnego jej odmówienia. Postanowiłam spróbować. Modliłam się za brata, żeby przestał mi dokuczać, bo nie mogłam z nim już wytrzymać.
Przeczytaj całość

pokusa: dziadek i wnuk

;Wczoraj[11 marca] zaczelem Odmawiac Nowenne Pompejanska w Intencji Wnuka to druga z Kolei dotyczaca Jego Osoby! Z Intencja;;Aby Zostal Lekarzem i Leczyl Chore dzieci!!Takie jak On!!Gdy byl ciezko Chory!!Mocno Wierze ze Krolowa Rozanca Swietego Spelni Moja Intencje!Tak Jak dala Mu drugie Zycie po Pierwszej Mojej Nowennie odmowionej w Lipiec/wrzesien 2014r...
Przeczytaj całość

K: Byliśmy wspólnie na rekolekcjach. Dziękuję Bogu za ten cud!

Moja pierwszą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać...bo nie zostało mi juz nic innego. A co tam... spróbuję - pomyślałam, zachęcona świadectwem kobiety w podobnej do mojej sytuacji. Jesteśmy młodym małżeństwem, ale mimo tego w naszych relacjach pogubiliśmy sie bardzo, nie potrafiliśmy dogadać i mijaliśmy każdego dnia. W kłótniach padały słowa o rozwodzie. Jednym słowem beznadzieja.
Przeczytaj całość

Marcin: miłość jest dla mnie najważniejsza

Witam, miesiąc temu rozstaliśmy się z dziewczyną. Mi bardzo zależało na powrocie, ale Ona była przeciwna powrotowi. Wszystko układa się nie po mojej myśli, powiedziała mi że mnie nie kocha itp. Dziś jest dopiero 6 dzień gdy odmawiam nowennę pompejańską. Powiem szczerze, że nie widzę żadnych szans na powrót, choć...
Przeczytaj całość

Joanna: To dzięki Matce Boskiej mam pracę

Chciałabym się podzielić moim świadectwem otrzymanych łask od Matki Boskiej. Bardzo długo szukałam pracy. Skończyłam studia, mam dobre wykształcenie a mimo tego nie mogłam znaleźć pracy. Wysyłałam mnóstwo CV i albo nikt się nie odzywał albo dziękowali mi po rozmowach. Byłam już załamana. Szukałam już jakiejkolwiek pracy, nie koniecznie w...
Przeczytaj całość

Barbara: Różaniec

SZCZĘŚĆ BOŻE.Nowennę zaczęłam odmawiać 14 stycznia cierpię na okropne meczące choroby.Podczas odmawiania zaczęły dziać się dziwne rzeczy złamał mi się metalowy krzyżyk w różańcu ,którego kupiłam w Częstochowie tyle lat go miałam i nic się nie stało, a podczas odmawiania Nowenny poprostuj się złamał.Potem zaczęła u nas w domu panować nerwowa atmosfera no i dwa jakby realistyczne sny ,a właściwie koszmary ukazujące demona.Dzisiaj jestem drugi dzień na modlitwie dziękczynnej nie jest jeszcze dobrze z moim zdrowiem ale nie chce przerywać Nowenny, mam ciągle nadzieje.Co najdziwniejsze dziś przerwał mi się na tajemnicy piątej chwalebnej różaniec pompejski.Może to wszystko zbieg okoliczności z tymi rzeczami sama nie wiem.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Barbara: Różaniec"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krzysztof
Gość
Krzysztof

Ja już kończę część dziękczynną ale nic się nie dzieje, wręcz mogę powiedzieć , że jest lepiej. Czy ja coś źle odmawiam.

Michał
Gość
Michał

Mi sie dwa razy odczepił krzyżyk od różańca podczas odmawiania nowenny…tak poprostu…
Mojemu koledze również …

Beata
Gość

Podobno dzieją się takie rzeczy, kiedy modli się o nawrócenie kogoś. Po prostu szatan walczy o tą duszę, chce przestraszyć i zniechęcić do modlitwy. Wytrwaj i módl sie dalej!

Aga80
Gość

Mnie też już kilka razy sam zerwał się różaniec,a ostatnio nawet sam złączył się-naprawił.

Barbara
Gość
Barbara

Barbaro, chcę dodać, że ja również dawno temu miałam realny sen-nie sen,(sama nie wiem jak to nazwać) ukazujący demona, ale wtedy jeszcze nic nie wiedziałam o Nowennie Pompejańskiej, nie wiem co to ukazanie miało znaczyć, mogę się tylko domyślać. Oczywiście byłam b. przerażona.

czytelniczka
Gość
czytelniczka

Demon przeszkadza w odmawianiu różańca

Janina
Gość
Janina

Barbaro, nie ustawaj w modlitwie. U mnie tez kilka razy zerwal sie rozaniec, gdy modlilam sie za nawrocenie jednej osoby. Barbaro, a to znaczy, ze jestas na prawidlowej drodze.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!