Wiola: List: Odkąd zamieszkaliśmy razem to z czasem wszystko zaczęło się sypać

Chcę się z Wami podzielić moim pierwszym świadectwem, choć jest mi ciężko o tym pisać to czuję, że dziś nadszedł ten dzień. Nowennę skończyłam 19 października, dowiedziałam się o niej przypadkowo od znajomej w kryzysowej dla mnie sytuacji życiowej. W jednym dniu moje całe życie legło w gruzach, kiedy po 5 latach związku zostawił mnie mój narzeczony i powiedział, że nie chce mnie znać, nie chce mnie ani widzieć, ani słyszeć.
Przeczytaj całość

Ufająca: Mam nadzieję, że dzięki mojej modlitwie udało się uratować choć jedno dzieciątko

Ostatnią Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji dzieci zagrożonych aborcją, ich Rodziców i lekarzy wykonujących aborcję. Mam nadzieję, że dzięki mojej modlitwie udało się uratować choć jedno dzieciątko, chociaż nie dostałam żadnego znaku (albo nie umiałam go odczytać).
Przeczytaj całość

Helena: Moje swiadectwo

Pragne podziekowac Matce Najswietszej za wysluchanie mojej prosby I pozytywne zalatwienie sprawy urzedowej .
Przeczytaj całość

Marta: Nowe mieszkanie:)

Witam, chciałam się podzielić moim świadectwem związanym z odmawianiem Nowenny.Oczywiście jak wiele osób trafiłam na nią przez przypadek, na początku wydawało mi się, że nie jestem wstanie nawet odmówić codziennie jednej dziesiątki Różańca, a gdzie trzy całe? Jednak podjęłam się tej modlitwy, moją Nowennę rozpoczęłam w listopadzie 2014 w intencji znalezienia nowego mieszkania. Sytuacja wyglądała tak , że wraz z mężem nie mogliśmy znaleźć mieszkania na wynajem od 3 miesięcy po przeprowadzce do nowego miast, pomieszkiwaliśmy kątem u moich Teściów.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Łaski otrzymane w chorobie

Podjęłam nowennę pompejańską, kiedy moja cierpiąca na depresję maniakalną mama była w złym stanie i zaczęła sięgać po alkohol, a leki nie pomagały. Kiedy odmawiałam ją po raz pierwszy, pojawiły się kolejne problemy. Mój tata trafił do szpitala, moja siostra miała omdlenia, których przyczyn lekarze nie mogli znaleźć, a stan mamy pogarszał się. Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Barbara: Poprawa bytu i szansa na spłatę długów

Moj ojciec po ustaniu komunizmu nie mogl znaleźć pracy, chwytal sie różnych rzeczy ale było coraz gorzej, w koncu zdecydowal sie jak to sie mówi „porwac z motyka na księżyc ” i postawic zaklad cukierniczy.Wszystie oszczędności poszly tam plus kredyt plus dofinansowanie plus cala prawie pensja mamy plus babci renta i tak wymieniać mozna bez konca, niestety nie wypal, dlugi dług i coraz wieksze długi az zaczelo nad nami wisiec widmo sądu i komornik…. Plakac sie chce mi jak to pisze…Kilka razy podejmowalam nowenne ale po kilku dniach cos sie dzialo i nie konczylam, po nowym roku zaczęłam nowenne i CUD !!!! Trafilo nam sie 3 rynki zbytu teraz duże zamowienie na kilka tys i caly czas jest nadzieja, watpilam czy moja prosba zostanie wwysluchana bo dotyczyla pieniedzy, ale teraz to wstyd ze zwatpilam….dziękuję ci Matko Najświetsza i spraw żebym nie watpila i nikt kto odmawia ta cudowna modlitwe.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Barbara: Poprawa bytu i szansa na spłatę długów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Piękne,podnoszące na duchu swiadectwo:) Ja i Mąz odmawiamy 10 nowenne,sama ,odmowilam 2,a licytacja domu tuz,tuz,ale mimo,ze jest baaardzo trudno wierzymy ,ze zdarzy się cud…
Pozdrawiam serdecznie

Weronika
Gość
Weronika

Nie zdaży się, sytuacja wielu rodzin w kraju jest dramatyczna, liczne bankructwa i będzie ich coraz więcej, komornicy mają żniwo, wszyscy za granicę nie mogą wyjechać za pracą, długów nie ma jak spłacać, takie życie w tym naszym „kochanym” państwie, modlitwa tu niewiele pomaga, jesteśmy ofiarą tych czasów…

Marek (adm.)
Admin

Niestety, prawda… Nadzieja w różańcu, w naszej wierze, która odwróci to cierpienie, biedę, zło…

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Cieszę się, że Maryja odmienia wasz los! Chwała naszej Pani Niebiańskiej!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!