Łukasz: Łaski za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym podzielić się łaskami jakie otrzymaliśmy wraz z żoną za Wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny podczas odmawiania drugiej i trzeciej Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Anna: Niesamowita pomoc

Modliłam się za męża. Nagle to ja zaczęłam otrzymywać mnóstwo łask od Maryi. Mam trudną sytuację w pracy i taka nagła pomoc była niesamowita.
Read More

Beata: ufam Ci bezgranicznie

Czytając świadectwa na stronie dochodzę do wniosku że wszyscy zaczynamy tak samo. Zaczynamy odmawiać nowennę, aby uzyskać coś dla siebie,"wytargować" od Najświętszej Panienki korzyść. Bardzo szybko jednak zdajemy sobie sprawę z tego że Maryja przede wszystkim pozwala nam odetchnąć. Napełnia nas spokojem o którym każdy z nas marzy ale nikt...
Read More

Małgosia: Nowenna za męża i małżeństwo

Moje swiadwctwo powinno już dawno być na tej stronie ale jakos wszystko inne dookoła staje się ważne w momencie kiedy zaczynam je pisać. Proszę mi wierzyc nie jest to pierwsze podejście. nawet raz już mi się udało napisac swiadectwo i było one napisane na tablecie.
Read More

Bożena: Maryjo pomóż mi przemienić swoich najbliższych aby i oni poczuli moc różańca świętego

Nowennę Pompejańską odmawiam od roku. Składałam już jedno świadectwo. Mój siostrzeniec po bardzo długim okresie poszukiwania pracy otrzymał ją .Była to praca zgodna z jego wykształceniem ale na umowę zlecenia i w innym mieście.
Read More

Anna: Smutek i żal

Witam.
Moje Świadectwo nie będzie niestety zbyt krzepiące. Pierwszą Nowennę skończyłam dość dawno i mogę powiedzieć z pełną Świadomością że została wysłuchana. Niestety kolejne nie co napawa mnie coraz większym smutkiem i żalem. Drugą skończyłam 7 pazdziernika w Święto Matki Bożej Różańcowej – prośba nie została wysłuchana, następną rozpoczęłam 16 pażdziernika kończąc 8 grudnia również w Święto Maryjne w tej odmawiałam 4 tajemnice i również nic. Tego samego dnia 8.12 rozpoczęłam następną która miała się zakończyć 30 stycznia niestety 27 stycznia nie zdążyłam odmówić 3 dziesiątek ostatniej tajemnicy i tak oto nie spełniłam założeń tejże Nowenny. A tak mało zabrakło. Modliłam się z taką wiarą i zaufaniem a mimo to nie otrzymałam upragnionej łaski. Z wielkim żalem piszę to świadectwo ale mimo to 18 lutego znów zwrócę się do Matki Bożej z ogromnym zaufaniem i wiarą. Strzeż Nas Najświętsza Matko!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Anna: Smutek i żal"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Klaudiag
Gość
Klaudiag

Nie mozemy podchodzic do tego ze cos sie wykona i w zamian za to na pewno cos otrzyma. To brzmi tak troche magicznie. Matka Boza jako Ta przez ktora otrzymujemy łaski i dary daje nam to co zgodne jest z wolą Boga. Może nie od razu otrzymamy to, o co prosilismy, może otrzymamy cos innego. Ale nie nalezy sie poddawac i zniechecac. Modlmy sie na rozancu- Bóg pragnie abysmy przez Nią szli do Niego. Bóg pragnie aby Maryja była bardziej czczona, poznana i kochana. Maryja tez nic nie zostawia dla siebie ale modlitwy zanoszone do Niej przekazuje Bogu.

Bożena
Gość
Bożena

Życzę wytrwałości, zły tylko czeka aby Ciebie oskarżyć przed Bogiem. Trwaj w modlitwie, nie poddawaj się, przy tej nowennie, nawet jesli nie dostaje się tego co chce, to Maryja daje inne aski. Czasami tego nie widzimy:))

beata
Gość

Ja też czekam, widocznie wszystko w swoim czasie.

Anna
Gość

Nie podchodzę do modlitwy jak do magicznego zaklęcia, ale skoro Matka Boża powiedziała że jeśli ktoś będzie prosił przez Nowennę Pompejańską to otrzyma upragnione łaski to odmówienie Nowenny jest w pewien sposób wykonaniem zadania i spełnieniem założeń. Nie oznacza to również że uważam ten czas za stracony. Dał mi bardzo dużo.

Sławek
Gość
Sławek

Potraktuj modlitwę jak rozmowę dziecka z mamą. Nie zawsze to o co prosimy, jest dla nas dobre z punktu widzenia rodziców. Może tak będzie Tobie łatwiej.

RycerzeMBNP
Gość

Zgadzam się z Klaudiag. To nie są czary i nasze prośby zostają spełnione jeśli jest taka wola Boga. Musimy się modlić za każdym razem z pełną wiarą, jeśli jednak nasze prośby nie zostaną wysłuchane to widocznie Bóg ma wobec nas inny plan. Często zamiast realizacji naszej prośby otrzymujemy inną łaskę, której się wogóle nie spodziewaliśmy. I często nawet takiej „nowej” łaski zauważamy. Trwają w modlitwie, a napewno otrzymasz stosowne łaski. Niech Matka Boża Nieustającej Pomocy ma Cię w swojej opiece.

Marianna
Gość
Marianna
Ja też nie otrzymałam tego o co prosiłam w ostatniej mojej nowennie ale nie czuje żalu ani niepokoju z tego powodu. Mogę zapewnić nawet, że jestem szczęśliwa z tego powodu. Prosiłam o kredyt na budowe domu i wszystko na początku szło gładko ale zaczęłam mieć wątpliwości i wtedy powiedziałam na modlitwie, że jeśli to nie jest zgodne z Bożym planem to ja tego nie chcę i wtedy wszystko potoczyło się szybko. Nagle okazało się, że jednak kredyt jest niedostępny. A ja jestem całkiem spokojna i nie rezygnuje z moich marzeń o domu ale wiem, że Bóg ma inny pomysł na… Czytaj więcej »
Ania
Gość
Pokój z Tobą, pojawił się taki artykuł, na stronie internetowej podany był tylko fragment. Matka Boża wie co jest dla Ciebie lepsze. Być może najlepsze dla Ciebie jest powierzenie się jej, zaufanie, nierozliczanie z próśb. Pan Bóg wie, czego nam potrzeba. Wiary, nadziei, miłości. A łaski zsyła zależnie od zaufania. Zatem, czemu nie ufasz córko, czy brak Ci wiary? Proś o wiarę i ufność Ducha Świętego, a kiedy będziesz miała ufność bez względu na wszystko, Twoje serce będzie otwarte na przyjęcie łask. Być może jest jeszcze zamknięte,ale nie bój się wpuścić tam Chrystusa, bo Chrystus ma dla Ciebie najlepszy plan.… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!