Anna: Podziękowania za zdrowego synka

Pisząc te słowa chciałam dać świadectwo i podziękować Matce Najświętszej za wstawiennictwo i łaski udzielone mi i mojemu poczętemu dzieciątku. Kilka miesięcy temu po badaniu prenatalnym dowiedziałam się że mój dzidziuś może mieć wady genetyczne. Ryzyko trisomii 21 i trisomii 13 było bardzo wysokie bo aż 1:16. Załamana i początkami stanu depresji szukałam zrozumienia i pocieszenia wśród osób bliskich ale to w niczym nie pomogło. Przypadkiem w intrernecie natknęłam się na  nowennę pompejańską i pomimo lęku iż ciężko będzie przy codziennych obowiązkach sprostać tej modlitwie zaczęłam ją odmawiać. Modlitwa była dla mnie w tym trudnym czasie jedynym ukojeniem i choć nie raz przy odmawianiu różańca zmógł mnie sen i musiałam zaczynać odmawiać od początku, to jednak teraz z perspektywy czasu wiem że dzięki tej modlitwie cuda się zdarzają. Pewnego dnia gdy byłam bardzo załamana  i zmęczona swoimi obawami i lękiem o zdrowie mojego nienarodzonego  dzieciątka prosiłam Matkę Najświętszą podczas odmawiania różańca,  o jakikolwiek znak że wszystko będzie w porządku i dzidziuś urodzi się zdrowy.Pomyślałam sobie, że gołąbek  – symbol Ducha Świętego byłby najlepszym znakiem który będę potrafiła odczytać. Szybko jednak odgoniłam te myśli jako nierealne, jednak kilka minut po skończeniu modlitwy, siedząc i gapiąc się bezwiednie w okno zauważyłam że po parapecie spaceruje gołąbek. Początkowo nie skojarzyłam faktów i nie potraktowałam tego jako znak z nieba, ale po chwili wiedziałam że to nie był przypadek .

Dodam tylko że nigdy wcześniej ani później na tym oknie nie pojawił się żaden inny gołąbek lub ptaszek. Był to moment przełomowy i po tym zdarzeniu wiedziałam już że wszystko będzie dobrze i że dzidziuś który rośnie w moim brzuszku jest zdrowy. Dzięki temu wszystkiemu moja wiara stała się silniejsza a ja wraz z mężem cieszymy się od 3 miesięcy ślicznym zdrowym chłopczykiem za co chciałam jeszcze raz podziękować wstawiennictwu Matki Najświętszej a także wszystkim osobom bliskim którzy przyłączyli się do modlitwy. Ta modlitwa naprawdę czyni cuda.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Anna: Podziękowania za zdrowego synka"

Powiadom o
avatar
anika
Gość

U nas był nawet biały gołąb:-)

arete3l3
Gość
arete3l3

Niesamowite! Tak samo jak Bóg jest niesamowity! Wszystkiego dobrego dla Was!

TERESA
Gość
TERESA

Niech Wam Bóg błogosławi

Kamila
Gość
Kamila

JA się modle wieże i czekam na rozwiazanie bo mam wyszedł zespół edwardsa po amiopunkcjii:( ale wiem że bedzie dobrze Matka Boża mnie nie zawiedzie:)

Kamila
Gość
Kamila

I u Nas tez był gołab czarno biały ale był:)

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij