Gabriela: Strumienie miłosierdzia

Składałam już swoje świadectwo: http://pompejanska.rosemaria.pl/2015/05/gabriela-nowenna-zycia/. Od tamtego czasu doszły mi dwie nowenny. Pierwszą odprawiłam za córkę. Cuda działy się od pierwszych dni: niespodziewanie otrzymała pracę, znalazła korzystny kurs doszkalający, dający nowe szanse zawodowe . Praca to na razie godziny w szkole, ale jest to jakiś punkt wyjścia po okresie posuchy...
Read More

Monika: Nowenna intencji męża o uwolnienie od złych duchów

Kocham męża i powierzam nasze życie Jezusowi przez serce naszej Matki. On wie co dla nas dobre.
Read More

Ewelina: Pomoc w uzdrowieniu mamy z depresji

Szczęść Boże o nowennie pierwszy raz usłyszałam od koleżanki z pracy która modlila się o dobrego męża i Matka Boska postawiła na jej drodze mężczyznę teraz są małżeństwem u spodziewają się dziecka. A teraz ja chciałbym się podzielić moim świadectwem moja mama była w glebokiej depresji od trzech lat było coraz gorzej o lekarZu niechciala słyszeć więc żyliśmy w strachu każdego dnia.
Read More

Joanna: Lekarze wprost powiedzieli że stan jest krytyczny

Dziękuję Ci Maryjo że jesteś przy mnie w tych ciężkich chwilach
Read More

Małgorzata: Maryja nasza kochana Matka

Szczesc Boze.To jest moje pierwsze swiadectwo,chociaz nowenne odmawiam w tej chwili juz 7 i chcialabym ja przy Bozej pomocy odmawiac do konca moich dni .Do modlitwy tej zachecila mnie moja siostra.Kiedys myslalam ,ze przy mojej pracy jest to nie do wykonania ,ale juz przy pierwszej N.P.zrozumialam ,ze jest to tylko 1godz.dziennie poswiecona Bogu a przede wszystkim Maryji naszej kochanej Matce.
Read More

Anna: Nowenna o znalezienie dobrej pracy

W moim życiu od jakiegoś czasu nie działo się najlepiej. Mieszkając zagranicą i pracując poniżej swoich kwalifikacji i możliwości, wpadałam powoli w chandrę. Nienawidziłam siebie i całego świata za brak motywacji i szans w moim życiu. Wtedy spotkałam znajomą, która widząc w jakim jestem stanie, poleciła mi nowennę pompejańską. Na początku stwierdziłam, że nie dam rady, że zrezygnuję więc po co zaczynać.Ale udało się- zaczęłam nowennę w listopadzie. Konsekwentnie odmawiałam dzień po dniu modlitwę. Z każdym dniem czułam w sobie siłę, że dam radę, że pokonam wszystkie przeciwności. Kiedy kolejny raz w pracy spotkała mnie przykrość postanowiłam odejść. Z dnia na dzień zostałam bez pracy. W międzyczasie byłam w jednej firmie na dniu próbnym, ale nie zostałam przyjęta, a jedynie poinformowana,że prześlą moje cv do innych filii. Oczywiście uznałam to za zdawkowe „nie nadajesz się”. To był moment w którym zwątpiłam, czy nadaję się do czegokolwiek. Nie mogłam więc uwierzyć, gdy tydzień później zadzwoniła do mnie pani z innego oddziału tej firmy i oto mam swoją nową pracę, która daje mi poczucie świadomości swojej wartości. Jestem wdzięczna Matce Bożej, że wysłuchała mojej prośby. Sama modlitwa daje siłę i spokój ducha.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Anna: Nowenna o znalezienie dobrej pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

Gratulacje za wytrwałość dziękuję za świadectwo.

Bożena
Gość
Bożena

Ja zaczynam od dziś i już się boje czy podołam. Moja Mateńka Niebieska wie jak bardzo nie lubię odmawiać różańca wiec jest to dla mnie nie lada wyzwanie.Podobnie jak Ty moja intencja dotyczy zmiany pracy. Nie mogę dłużej i nie chcę żyć w kłamstwie i itd. Jestem pracownikiem banku.Mam także problemy ze zdrowiem córki i buntowaniem sie syna.Nie wiem jaka intencję w pierwszej kolejności mam oddać w ręce mateńki .Tak sobie myślę ,że poproszę Ducha Świetego o światło w tej sprawie,

daria.np
Gość
daria.np

Moze o poukladanie spraw rodzinnych:) Maryja i tak wie co jest pilne a co pilniejsze:)

Anna
Gość

Muszę jeszcze dodać, że koleżanka która wspomniała mi o pracy znalazła także o wiele lepszą pracę i stwierdziłyśmy, że to Maryja pomogła jej za to, że wskazała mi nowennę! Ja zbieram siły do kolejnej nowenny.

Teresa. A
Gość
Teresa. A

Jest pomoc od Marii . Anna powodzenia na obczyźnie

Anna
Gość

Dziękuję:) Z Maryją jakoś tu łatwiej żyć:)

Obrazki z nowenną pompejańską?