Monika: Moje pierwsze świadectwo otrzymanej łaski

Chcialabym złozyc moje pierwsze swiadectwo. jestem mężatka 3 lata od poczatku ukladalo nam sie nie za ciekawie ale chyba pomoc Mateńki i nasza Milosc przetrwala wszystkie kryzysy. Ale nie o tym moje swiadectwo. W tamtym roku dokladnie rok temu zachorowalam na nerwice lękową i depresje. Zazywalam i zazywam niestety nadal rozne leki przepisywane przez lekarzy. I czulam sie jakbym umarla za zycia nie mialam sily na nic nie cieszylo mnie nic. Ukojenie otrzymywyalam jak bralam rozaniec do ręki i odmawialam nowenne pompejanską.
Read More

C: Po ludzku to było niemożliwe

Po 27 dniach błagania , modlitwa zdziałała tego co po ludzku było niemożliwe .
Read More

Małgorzata: Drugie świadectwo

Szczęść Boże! W lutym skończyłam odmawiać czwartą z kolei nowennę. Tylko trzeciej nie udało mi skończyć. Wszystkie odmawiałam w tej samej intencji - pomocy w rozwiązaniu ogromnych problemów finansowych, w które popadliśmy z mężem dwa lata temu. Zdając sobie sprawę, że wyjście z nich to proces bardzo trudny i długotrwały, postanowiłam cierpliwie modlić się nowenną.
Read More

Kasia: Mój synek

Jesem właśnie przy końcu odmawiania mojej kolejnej nowenny pompejanskiej. I chce podzielić się świadectwem otrzymanej laski. Jestem ciężko chora , kolejny raz walczę z nowotworem , lekarze nie dają mi szans na całkowite wyleczenie a jedynie na przedłużenie życia, ale ja te nowennę postanowiłam odmawiać w intencji mojego synka Kacperka. Od pewnego czasu widziałam, że coś złego dzieje się z jego emocjami, zawsze był zamknięty w sobie , ale ostatnio tłumil emocje a później wybuchła z taka gwaltownoscia , że trudno było to opanować.
Read More

A: Warto jest odmawiać Nowennę Pompejańską!

Nowennę Pompejańską odmawiam już od 2012r. Chyba nikogo nie zdziwi, że znalazłam ją na internecie. Zafascynowana tą modlitwą zaczęłam ją odmawiać, gdyż uważałam, że osoba z tyloma problemami powinna jak najbardziej odmawiać tą modlitwę. Odmówiłam już bardzo wiele NP, moje pierwsze intencje były w intencji zdania sesji, czym zawsze się stresowałam. Wiele moich NP dotyczyło moich studiów, były w intencji obrony tytułu licencjata, potem magistra. Modliłam się również w intencji swojego zdrowia, również w intencji mojego ojca.
Read More

Ania: Schudłam ponad 20kg dzięki Nowennie

Schudłam ponad 20kg dzięki Nowennie Pompejańskiej, bo modliłam się żeby być szczupłą. Miałam już problemy z chodzeniem i z kręgosłupem, bo ważyłam ponad 100kg. Jeszcze nie  osiągnęłam wymarzonej wagi, ale wciąż chudnę i wszyscy to widzą i oceniają pozytywnie. Uważam, że Nowenna jest świetna i że nie trzeba się wstydzić swoich intencji (mnie na początku było głupio że proszę Pana Boga przez wstawiennictwo Maryji o taką rzecz jak schudnięcie). Pozdrawiam. Ania

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ania: Schudłam ponad 20kg dzięki Nowennie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość

Pan Jezus powiedział wyraźnie proście o co chcecie ale z ufnością ,dziekuje za to swiadectwo i życzę powodzenia w pani walce z nadwagą bo to bardzo niebezpieczne ,pozdrawiam cieplo

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwala Maryji dzuek i za to świadectwo też muszę schudnąć i będę prosić Maryję o lomoca w jakim czasie pani schudła i jak to się zaczęło spełniać?

aga
Gość

Wolą Bożą jest wzmacnianie własnej wartości. Zadowolenie z własnego wyglądu,akceptacja siebie, radość -kiedy kochamy i akceptujemy swoje ciało ,jesteśmy sami ze sobą szczęśliwi.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!