Mila: Uzdrowienie

Wczoraj zakończyłam moją pierwszą NP w intencji uzdrowienia mojej córki z raka! Na poczatku zły dawał się we znaki ale z św. Michałem Archaniołem udało się wytrwać w tej pięknej modlitwie! Kiedy zaczęłam NP córka była przed kolejną operacją i nie pomyślałam, że od razu będą dziać się niesamowite rzeczy!
Przeczytaj całość

Aleksandra: MIŁOŚĆ

Na „pompejankę” natknęłam się ponad pół roku temu, oczywiście w wyniku okoliczności, które rozrywały mi serce. Po kilku latach związku, po wspólnych marzeniach, następnie poważnych planach na wspólną przyszłość, założenie rodziny mój chłopak z dnia na dzień odszedł do innej kobiety. Wtedy myślałam, że mój świat się zawalił, a życie...
Przeczytaj całość

Ela: Czystość w małżeństwie i spokój ducha

Odmawiam 5. nowennę ciągiem i nie zamierzam przerywać... Maryja wprowadziła do naszego domu spokój ducha, jakiego wcześniej nie znaliśmy. Odstąpił od nas zły duch dręczyciel, bo ciągle czymś się zamartwialiśmy.
Przeczytaj całość

Chrześcijanka: Zerwanie z nałogiem nikotynowym

Odmówiłam pierwszą Nowennę Pompejańską było bardzo ciężko .Nie myślałam że wytrwam 54dni .Najbardziej na samym początku było ciężko naprawdę ciężko.
Przeczytaj całość

Sandra: Modlę się już długo o odnalezienie tej prawdziwej miłości

To moja 6 Nowenna Pompejanska zaczelam swa przygode z ta piekna Nowenna od stycznia tego roku. Niektore moje intencje zostaly wysluchane na inne dalej czekam aby sie spelnily jesli taka jest wola Boga.
Przeczytaj całość

Ania: Schudłam ponad 20kg dzięki Nowennie

Schudłam ponad 20kg dzięki Nowennie Pompejańskiej, bo modliłam się żeby być szczupłą. Miałam już problemy z chodzeniem i z kręgosłupem, bo ważyłam ponad 100kg. Jeszcze nie  osiągnęłam wymarzonej wagi, ale wciąż chudnę i wszyscy to widzą i oceniają pozytywnie. Uważam, że Nowenna jest świetna i że nie trzeba się wstydzić swoich intencji (mnie na początku było głupio że proszę Pana Boga przez wstawiennictwo Maryji o taką rzecz jak schudnięcie). Pozdrawiam. Ania

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ania: Schudłam ponad 20kg dzięki Nowennie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość

Pan Jezus powiedział wyraźnie proście o co chcecie ale z ufnością ,dziekuje za to swiadectwo i życzę powodzenia w pani walce z nadwagą bo to bardzo niebezpieczne ,pozdrawiam cieplo

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwala Maryji dzuek i za to świadectwo też muszę schudnąć i będę prosić Maryję o lomoca w jakim czasie pani schudła i jak to się zaczęło spełniać?

aga
Gość

Wolą Bożą jest wzmacnianie własnej wartości. Zadowolenie z własnego wyglądu,akceptacja siebie, radość -kiedy kochamy i akceptujemy swoje ciało ,jesteśmy sami ze sobą szczęśliwi.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!