Aleksandra: nie prosząc lecz dziękując

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chcę się podzielić z Wami radością.Kiedy w roku poprzednim borykałam się z następstwami utraty pracy ,niemożnością jej znalezienia prosiłam Pana Naszego i Matkę Jego o pomoc .Trafiłam wtedy na stronę pompejańska.rosemaria.Na pewno kierował mną Duch Święty.Postanowiłam odmawiać nowennę pompejańską.Prosiłam o pracę .O zawsze Matka Boża...
Przeczytaj całość

Ania: Modlitwa za dusze w czyśćcu

Dziękuję Bogu i Wspomożycielce Dusz Czyśćcowych za prowadzenie i umocnienie.
Przeczytaj całość

Monika: odkąd odmawiam nowennę pompejańską czuję, wewnętrzny spokój

Chciałam podzielić się łaskami Matki Boskiej Pompejańskiej, których doświadczyłam od kiedy zaczęłam odmawiać nowennę. Do końca zostało mi 10 dni i fakt, że intencja w której się modlę nie została jeszcze wysłuchana to mogę powiedzieć, że odkąd zaczęłam odmawiać nowennę wiele rzeczy zmieniło się w moim życiu.Przeczytaj Monika: odkąd odmawiam...
Przeczytaj całość

Barbara: Ukończenie studiów i znalezienie pracy

Chciałam się podzielić już kolejnym świadectwem. To moja 2 już wysłuchana modlitwa (Nowenny Pompejańskiej). Najświętsza Maryja Panna wysłuchała mojej prośby, została ona spełniona ukończyłam studia i znalazłam pracę (umowa o pracę).Przeczytaj Barbara: Ukończenie studiów i znalezienie pracy
Przeczytaj całość

Kamila: Pomoc w ukończeniu studiów

Pragnę z całego serca podziękować Najświętszej Matce Bożej za to co dla mnie zrobiła, za wszystkie łaski jakie otrzymałam, za opiekę jaką obdarzyła mnie w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej i obdarza cały czas. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w lutym tego roku, usłyszałam o niej w pracy a później natrafiłam na...
Przeczytaj całość

Akcja „10 stron” dla Królowej Różańca Świętego!

Kochani Czytelnicy,

już piąty raz uruchamiamy akcję „8 stron dla Królowej Różańca”. Tyle, że tym razem jest to aż 10 stron świadectw. Cóż się dziwić, otrzymaliśmy do dzisiaj aż 2252 świadectwa. Jest tyle do przekazania innym!

AKCJA ZAKOŃCZONA – ZOBACZ TUTAJ!

Zacząłem pracę nad nowym numerem i okazało się, że znów ciężko jest pomieścić się z tyloma ciekawymi świadectwami. Nie chcąc rezygnować z wielu pięknych świadectw, dodałem 2 strony do naszych planowanych ośmiu. Dodatkowo podzieliłem je na kilka działów: mamy świadectwa o mężczyznach modlących się nowenną, nałogach, odnalezionej miłości, odzyskaniu zdrowia, pojednaniu i kilka innych. Zobacz, jak to wygląda po pierwszym etapie prac (to wersja wczesno-robocza, więc przepraszam za bałagan 🙂 )

Niestety, cena czasopisma „Królowa Różańca Świętego” jest obliczona na 32 strony i wynosi 3,90 zł. To najtańsze czasopismo tego typu. Od ponad roku, TYLKO DZIĘKI WAM!, udaje się nam poszerzyć liczbę stron do 40, przeznaczając minimum 8 stron na świadectwa.

Cel do zdobycia

Voila_Capture159Gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu tylko 22 grosze, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie na dodatkowe strony.

Potrzebna kwota to ok. 1425 zł –  niestety więcej niż ostatnio – podnosimy nieco nakład, alby przeznaczyć kilkaset egzemplarzy do więzień. Dlatego prosimy o Twoje wsparcie.

Wszyscy darczyńcy zostaną uhonorowani na pierwszej stronie ze świadectwami. To nasza stała praktyka i jedyna możliwość podziękowania za udział w naszej akcji. Zobacz na obrazku po prawej, jak wyglądało to w poprzednim numerze.

Dołącz do nas już teraz!

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego. Każda ofiara przybliża nas do celu. Nie gardzimy nawet złotówką!

Pamiętaj, 100% wpłat idzie na druk dodatkowych stron ze świadectwami. Wszystkie prace wokół gazety – skład, pakowanie, wysyłanie – odbywają się na zasadzie wolontariatu.

Dołącz do nas!

Marek Woś

Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

 

Jeśli zechcesz dołożyć swoją cegiełkę, możesz to uczynić na trzy sposoby:

1. Szybka wpłata przez konto Paypal albo za pomocą karty płatniczej lub kredytowej

[sdonations]6[/sdonations]

Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

2. Wpłata on-line z dowolnego banku  poprzez Transferuj.pl.

3. Samodzielna wpłata na konto Fundacji

Tytułem: „10 stron dla KRŚ„.
Numer konta: 86799999950651803589040001
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

14 komentarzy do "Akcja „10 stron” dla Królowej Różańca Świętego!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Iza
Gość

Czy moglibyście uruchomić również funkcje płatności SMS? Nie mam jeszcze 18 lat, ani założonego konta w banku, więc tak ciężko przesłać Wam jakąkolwiek darowiznę, a bardzo bym chciała tego 🙂

Adam
Gość

A kiedy będzie dostępny nowy numer czasopisma? pozdrawiam.

Gosia
Gość

Czy nowy numer „Królowej..” będzie dostępny w zwykłych kioskach,czy lepiej szukać w empiku?

Ania
Gość

Chciałam zamówić prenumeratą czasopisma Królowej Różańca Świętego! Jak to zrobić?

Sebastian
Gość
Sebastian

Przekazałem pieniążki 🙂

Ania
Gość

Przekazałam skromny datek Tytułem: „10 stron dla KRŚ„.
Zamówiłam czasopismo Królowa Różańca Świętego, po trzech dniach otrzymałam nr.4(12) za który bardzo dziękuję! Panie Marku
mam pytanie, czy otrzymam najnowszy numer książki „Różaniec i nowenna pompejańska” – Gratis , zgodnie z powyższym zapewnieniem, że kto zamówi prenumeratę do 2o lutego …..?

Anna
Gość

a kiedy można się spodziewać najnowszego numeru? chciałabym odnowić prenumeratę od najbliższego numeru

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!