Akcja „10 stron” dla Królowej Różańca Świętego!

Kochani Czytelnicy,

już piąty raz uruchamiamy akcję „8 stron dla Królowej Różańca”. Tyle, że tym razem jest to aż 10 stron świadectw. Cóż się dziwić, otrzymaliśmy do dzisiaj aż 2252 świadectwa. Jest tyle do przekazania innym!

AKCJA ZAKOŃCZONA – ZOBACZ TUTAJ!

Zacząłem pracę nad nowym numerem i okazało się, że znów ciężko jest pomieścić się z tyloma ciekawymi świadectwami. Nie chcąc rezygnować z wielu pięknych świadectw, dodałem 2 strony do naszych planowanych ośmiu. Dodatkowo podzieliłem je na kilka działów: mamy świadectwa o mężczyznach modlących się nowenną, nałogach, odnalezionej miłości, odzyskaniu zdrowia, pojednaniu i kilka innych. Zobacz, jak to wygląda po pierwszym etapie prac (to wersja wczesno-robocza, więc przepraszam za bałagan 🙂 )

Niestety, cena czasopisma „Królowa Różańca Świętego” jest obliczona na 32 strony i wynosi 3,90 zł. To najtańsze czasopismo tego typu. Od ponad roku, TYLKO DZIĘKI WAM!, udaje się nam poszerzyć liczbę stron do 40, przeznaczając minimum 8 stron na świadectwa.

Cel do zdobycia

Voila_Capture159Gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu tylko 22 grosze, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie na dodatkowe strony.

Potrzebna kwota to ok. 1425 zł –  niestety więcej niż ostatnio – podnosimy nieco nakład, alby przeznaczyć kilkaset egzemplarzy do więzień. Dlatego prosimy o Twoje wsparcie.

Wszyscy darczyńcy zostaną uhonorowani na pierwszej stronie ze świadectwami. To nasza stała praktyka i jedyna możliwość podziękowania za udział w naszej akcji. Zobacz na obrazku po prawej, jak wyglądało to w poprzednim numerze.

Dołącz do nas już teraz!

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego. Każda ofiara przybliża nas do celu. Nie gardzimy nawet złotówką!

Pamiętaj, 100% wpłat idzie na druk dodatkowych stron ze świadectwami. Wszystkie prace wokół gazety – skład, pakowanie, wysyłanie – odbywają się na zasadzie wolontariatu.

Dołącz do nas!

Marek Woś

Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

 

Jeśli zechcesz dołożyć swoją cegiełkę, możesz to uczynić na trzy sposoby:

1. Szybka wpłata przez konto Paypal albo za pomocą karty płatniczej lub kredytowej

[sdonations]6[/sdonations]

Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

2. Wpłata on-line z dowolnego banku  poprzez Transferuj.pl.

3. Samodzielna wpłata na konto Fundacji

Tytułem: „10 stron dla KRŚ„.
Numer konta: 86799999950651803589040001
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”.

14
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
7 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
AnnaMarek (adm.)SebastianAniaGosia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Iza
Gość
Iza

Czy moglibyście uruchomić również funkcje płatności SMS? Nie mam jeszcze 18 lat, ani założonego konta w banku, więc tak ciężko przesłać Wam jakąkolwiek darowiznę, a bardzo bym chciała tego 🙂

Adam
Gość
Adam

A kiedy będzie dostępny nowy numer czasopisma? pozdrawiam.

Gosia
Gość
Gosia

Czy nowy numer „Królowej..” będzie dostępny w zwykłych kioskach,czy lepiej szukać w empiku?

Ania
Gość
Ania

Chciałam zamówić prenumeratą czasopisma Królowej Różańca Świętego! Jak to zrobić?

Sebastian
Gość
Sebastian

Przekazałem pieniążki 🙂

Ania
Gość
Ania

Przekazałam skromny datek Tytułem: „10 stron dla KRŚ„.
Zamówiłam czasopismo Królowa Różańca Świętego, po trzech dniach otrzymałam nr.4(12) za który bardzo dziękuję! Panie Marku
mam pytanie, czy otrzymam najnowszy numer książki „Różaniec i nowenna pompejańska” – Gratis , zgodnie z powyższym zapewnieniem, że kto zamówi prenumeratę do 2o lutego …..?

Anna
Gość
Anna

a kiedy można się spodziewać najnowszego numeru? chciałabym odnowić prenumeratę od najbliższego numeru

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką