Marta: otrzymałam radość życia

Odmówiłam już kilka Nowenn Pompejańskich w różnych intencjach.Niektóre się spełniły,a na spełnienie niektórych czekam.Dziękuję za dobre wyniki badań taty, że dostałam pracę
Read More

Bożena: Modlitwa to źródło miłości

est to bardzo wzruszająca i długa historia powiem jedynie tyle - w ostatnią niedziele Roku Miłosierdzia w moim mieszkaniu wyspowiadała się mojemu zaprzyjaźnionemu Księdzu i... Nawróciła się.
Read More

Ufająca Maryi: Matka Boża czuwa zawsze

Wiem, że nie wszystkie prośby mogą spełnić się od razu, bo Pan Bóg ma swoje plany wobec nas i czeka na zmiany w naszym postępowaniu.
Read More

Marcelina: Czekam… Ale nadal w kwestii poczęcia nic się nie zmieniło

Zły robi wszystko, żeby mnie od tego odwieść. Ale się nie poddam. Wiem też,że gdyby nie niepłodność, nie bylibyśmy z mężem tak blisko Pana Boga.
Read More

Kinga: Wiele łask i wewnętrzny spokój

Nowenna Pompejańska to prawdziwie Nowenna nie do odparcia. Po dwóch i pół roku od kiedy dowiedziałam się o istnieniu Nowenny i zaczęłam ją odmawiać mogę powiedzieć, że tylu łask nie otrzymałam nigdy, co dzięki odmawianiu tej modlitwy. Dar macierzyństwa, zdrowe dziecko ( pomimo wielu komplikacji w ciąży) oraz zdrowie dla taty, a dodatkowo spokój ducha i wewnętrzną radość.
Read More

Agnieszka: Zostałam uzdrowiona

Na wakacjach okazało się, że mam guza piersi. Od razu, jeszcze przed wizytą lekarską, rozpoczęłam nowennę pompejańską. Po badaniu lekarz (który ponoć nigdy się nie myli!) błędnie odczytał wynik USG i polecił, aby nic z „tym” nie robić („rozejdzie się po kościach” – powiedział), mimo że cały czas odczuwałam ból i ucisk w miejscu guza. Odmawiałam nowennę i „coś” mi podpowiadało, aby udać się do innego lekarza. Ten skierował mnie na biopsję i zasugerował usunięcie guza (który według niego nie wyglądał dobrze), bez względu na wynik. Szybko skierowano mnie na konieczną operację. Pierwszego dnia części dziękczynnej nowenny otrzymałam wynik badania histopatologicznego – byłam zdrowa! A ja twierdzę, że zostałam uzdrowiona, za co chwała Panu i Matce Najświętszej! Dziękuję Maryjo, że mnie wysłuchałaś!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!