Ewa: Okazało się, że ten mężczyzna jest żonaty

Dziękuje Matko Najświętsza za modlitwę i ogromną łaskę.
Read More

Aleksandra: Czuję ogromne wsparcie

Nowennę pompejańska odmawiam po raz piąty .Pierwszy raz sięgnęłam po nią,gdy byłam w ciąży ,na samym jej początku ,prosiłam o szczęśliwe rozwiązanie .Niestety, w 9 tyg okazało się,że Malenstwo obumarło .Przeżyliśmy z mężem i cała rodziną bardzo ,jednak ja znów uciekłam się w modlitwę.
Read More

Michał: Świadectwo otrzymania łaski pracy

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Królowa Różańca Świętego. Witam. O Nowennie pompejańskiej opowiedziała mi żona. Nie ukrywam, że te opowieści a także informacje zawarte na stronie internetowej potraktowałem z dużym dystansem. Od jakiegoś czasu miałem problemy ze znalezieniem stałej trwałej godnej pracy. Żona namawiała mnie bym rozpoczął odmawianie Nowenny...
Read More

Teresa: błogosławieństwo dla syna

Mój syn, mimo dobrego (moim zadaniem) charakteru i wykształcenia nie miał tzw."szczęścia" w życiu. Pracuje ale zarabiał mało i nie mógł znaleźć dziewczyny, z którą wiązałby swoją przyszłość.
Read More

Małgorzata: modliłam sie o to samo o miłość

Jednak uczuje ze Maryja ma dla mnie przygotowany plan który od razu się nie spełni.
Read More

AGNIESZKA: ŁASKA ZARĘCZYN

Pragnę podziękować Matce Bożej za wysłuchanie mojej modlitwy i poświadczyć,że nowenna Pompejańska jest modlitwą nie do odparcia.

Będąc w 3 letnim związku z chłopakiem straciłam jakąkolwiek nadzieję na zaręczyny i ślub. W przeszłości byłam w nieudanych związkach. Na rozwój obecnego związku zaczęłam patrzeć bez nadziei.Jestem osobą religijną i życie bez ślubu jest dla mnie katorgą.Był już po 30stce ale tematu ślubu unikał jak ognia.

Gdy dowiedziała się o nowennie natychmiast zaczęłam ją odmawiać.Po 6 miesiącach mój chłopak się oświadczył i trwają przygotowania do ślubu.

Wszystko zawdzięczamy Matce Bożej.Podczas odmawiania doświadczyłam wielu innych łask i niezwykłej opieki Maryji.Zachęcam do odmawiania każdego kto stracił nadzieję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "AGNIESZKA: ŁASKA ZARĘCZYN"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
uparta maupa
Gość
uparta maupa

Dzięki 🙂 Hmmm… 5 lat z hakiem, czas by było i na mnie. Kolejna intencja do wyproszenia.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!