Bartek: Moje świadectwo

Nowenna pompejańska była i jest dla mnie jednym z najpiękniejszych modlitewnych doświadczeń
Przeczytaj całość

Klaudia: Dziękuję Matko Boża za naukę pokory i wytrwania w cierpieniu

Swoją pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać 23 listopada. Pierwsze efekty mojej modlitwy do Matki Bożej widocznie już po 3 dniach jednak z upływem kolejnych dni łaski, które otrzymałam zaczęły być dla mnie nieosiągalne, zupełnie tak jakby była to pomyłka.Przeczytaj Klaudia: Dziękuję Matko Boża za naukę pokory i wytrwania w cierpieniu
Przeczytaj całość

Gabi: Nowenna dziękczynna

Codziennie ktoś mi przeszkadzał. Albo, gdy wzięłam różaniec do ręki, nagle robiłam się tak zmęczona (to było np. w ciągu dnia, w Święta), że wystarczyło, że zamknęłam oczy i zaczynało mi się coś śnić. Wielokrotnie wieczorem zasypiałam w trakcie modlitwy i po kilka razy zaczynałam tę samą tajemnicę.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Rok zmian

Szczęść Boże. Świadectwo moje będzie krótkie. Obiecałam naszej Królowej że je złożę. Dwa miesiące temu napisałam długie świadectwo prosto z serca, niestety musiałam coś źle zrobić i nie zostało zamieszczone. Nie jestem w stanie odtworzyć teraz co wtedy czułam.
Przeczytaj całość

Beata: znów Mateńka nie zawiedzie

Niedawno skończyłam modlitwę o łaskę zdrowia dla męża i wierze, że będę wysłuchana .
Przeczytaj całość

AGNIESZKA: ŁASKA ZARĘCZYN

Pragnę podziękować Matce Bożej za wysłuchanie mojej modlitwy i poświadczyć,że nowenna Pompejańska jest modlitwą nie do odparcia.

Będąc w 3 letnim związku z chłopakiem straciłam jakąkolwiek nadzieję na zaręczyny i ślub. W przeszłości byłam w nieudanych związkach. Na rozwój obecnego związku zaczęłam patrzeć bez nadziei.Jestem osobą religijną i życie bez ślubu jest dla mnie katorgą.Był już po 30stce ale tematu ślubu unikał jak ognia.

Gdy dowiedziała się o nowennie natychmiast zaczęłam ją odmawiać.Po 6 miesiącach mój chłopak się oświadczył i trwają przygotowania do ślubu.

Wszystko zawdzięczamy Matce Bożej.Podczas odmawiania doświadczyłam wielu innych łask i niezwykłej opieki Maryji.Zachęcam do odmawiania każdego kto stracił nadzieję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "AGNIESZKA: ŁASKA ZARĘCZYN"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
uparta maupa
Gość
uparta maupa

Dzięki 🙂 Hmmm… 5 lat z hakiem, czas by było i na mnie. Kolejna intencja do wyproszenia.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!