Agnieszka: 18 II 2015 r. rozpoczynam NP w intencji Ojczyzny!

W dn. dzisiejszym (09 II 2015) podjęłam taką decyzję zatroskana szczerze o los naszego Narodu i Ojczyzny. I będę nowennę odmawiać w tej intencji aż do wyborów parlamentarnych na jesieni. Bez wsparcia „z niebios” nie uda nam się przerwać procesu celowej demoralizacji i niszczenia Polski na wszelkich płaszczyznach. Apeluję do wszystkich, którzy mogą, by również odmówili przynajmniej jedną NP za Polskę, za jej wierność Bogu i Krzyżowi, za ratunek Ojczyzny!

Do tej pory modliłam się nowenną w intencjach czysto ludzkich, o konkretne łaski. Cały czas doświadczam ja i moi najbliżsi nieprzypadkowych różnych darów, takich „bonusów”, o których nawet nie myślałam i które nie były przedmiotem intencji … I za nie dziękuję pokornie MB Królowej Różańca!

Codzienny cały różaniec stał się dla mnie konieczną codzienną strawą duchową. Gdy przez pewien czas odmawiałam jedynie 1 dziesiątek różańca dziennie, odczuwałam wewnętrzną pustkę, swoisty smutek i melancholię. Czegoś mi brakowało… To była taka tęsknota, jaką odczuwałam mieszkając poza Polską… Chwała Niepokalanej Panience!

Moje poprzednie świadectwa: KRŚ, nr 3(11), s. 24 oraz http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/07/agnieszka-jestem-na-gorze-modlitwy-i-wyciszenia/.

Nowenna pompejańska jest też na Facebooku
Polub nas! 🙂

31 myśli na temat „Agnieszka: 18 II 2015 r. rozpoczynam NP w intencji Ojczyzny!

 1. Cudowny pomysł. Szkoda, że kler śpi mimo, że Kościół posiada taką broń- jaką jest różaniec. Powinni zachęcać wiernych do nieustannego różańca za naszą Ojczyznę. Można by to zorganizować przy każdej parafii. Pewnie wtedy ustałaby ta demoralizacja młodych i te chore rządy przeciwne rodzinie i zwykłym obywatelom.

 2. Od dluzszego czasu o tym samym myslalam a nie mialam jakos odwagi o cos takiego prosic tutaj was wszystkich(a jest nas duzo) by choc jedna nowenne ofiarowac za nasza kochana Ojczyzne bo to jest KARYGODNE co ci pseudo politycy wyprawiaja, jak nas oszukuja, okradaja !!! .To sa zwykli bandyci ! zlodzieje ! karierowicze !!!!. Ktorzy maja gdzies interesy POLSKI! i naszego Narodu!. Modlmy sie o to by wkoncu zaczeli rzadzic nami porzadni ludzie, aby przyszla nam z pomoca Matka Boza , bo Ci ktorzy sa od 25 lat przy korycie sami nieodejda, Oni zniszcza nasze Polske!!!.

 3. naprawde jestem pelna podziwu dla Ciebie. to cudowne ze sa tacy ludzie jak Ty. nasza ojczyzna i caly swiat potrzebuje nawrocenia i sprawiedliwoscize strony rzadzacych,ktorych niestety musimy wymodlic, bo ciezko o takich w tych czasach. niech Ci Bog wynagrodzi taka intencje.

 4. Dziękuję za życzliwe komentarze i proszę o wsparcie modlitewne, bym wytrwała w tym „maratonie za Ojczyznę”, który rozpoczynam 18 II a kończę 14 XI.
  Apeluję ponownie, by kto może również włączył się do niego – przynajmniej jedną NP w okresie od teraz do wyborów na jesieni, które odbędą się najprawdopodobniej w październiku. Oczywiście dzień rozpoczęcia może być dowolny. A można się włączyć wybierając dogodny termin wg mojego grafiku:
  1. 18II-12IV
  2. 13IV-05VI
  3. 06VI-29VII
  4. 30VII-21IX
  5. 22IX-14XI
  Ad 2. – cz. dziękczynna zaczyna się w dzień wyborów prezydenckich!
  Ad 5. – jeśli wybory parlamentarne wypadną 18X, to będzie to ostatni dzień cz. błagalnej!

 5. Wspaniały pomysł, dołączę się. O terminie powiadomię w stosownym czasie ponieważ muszę dokończyć te modlitwy, które zaczęłam. Zachęcam wszystkich, komu zależy na naszej Ojczyźnie- pozdrawiam

 6. Dołączę się. Przez 10 dni z rzędu uczęszczałam na Mszę Św. i przyjmowałam Komunię Św. w intencji ojczyzny, gdyż chciałam mieć dodatkowo 4 aniołów stróżów do opieki. Podobno taka była obietnica Matki Bożej. Powiem szczerze, trochę w to wątpiłam. W krótkim czasie przekonałam się o prawdziwości tych obietnic. Jechałam autokarem na wycieczkę. Była noc. Spałam na ostatnim siedzeniu. Nagle kierowca zahamował a ja spadłam na podłogę. Wszyscy w autobusie odwrócili głowy do tyłu, gdyż upadłam z wielkim hukiem. Gdy się ocknęłam leżałam na podłodze, obie ręce miałam pod klatką piersiową tak jak się robi pompki, moja głowa była w odległości kilku centymetrów od metalowego oparcia. Nic mi się nie stało. Cud. Żadnego obrażenia. Aniołowie mnie tak położyli. Teraz mocno wierzę, ufam i zachęcam wszystkich do modlitwy.

 7. Dzisiaj zaczynam moją NP za Ojczyznę: o łaskę wierności Bogu, Krzyżowi i Ewangelii dla Polski. Cieszę się, że są chętni, którzy będą mi towarzyszyć! Kończymy 12 IV w Niedzielę Miłosierdzia! Do dzieła! Do modlitwy! 😀

  • „Boć nie nowina Maryi puklerzem
   Zastawiać Polskę, wojować z rycerzem
   Przybywa w Osobie, sukurs dawać Tobie
   Miła Ojczyzno”
   Agnieszko, gratuluję zacnej inicjatywy. Mam za sobą NP w intencji Ojczyzny i bardzo się cieszę że są osoby, które taką Nowennę podejmują. Rozpoczęłam świadomie w Dzień Fatimski (13 października 2014). Trzeci dzień części dziękczynnej wypadł w Święto Niepodległości (11 XI), zakończyłam 5 grudnia, w urodziny…Marszałka Piłsudskiego! (był wielkim czcicielem Najświętszej Marii Panny, kontaktował się z Czyśćca z siostrą Faustyną). Dołączyłam do Was od 18. II codzienną Litanią Narodu Polskiego i uczestnictwem w Eucharystii za Polskę (jestem w trakcie kolejnej NP – za prześladowanych chrześcijan, którą rozpoczęłam 2. II,). Pozdrawiam. Monika.

 8. Dzisiaj rozpoczynam II NP w intencji Ojczyzny: o łaskę odnowy moralnej narodu polskiego. Koniec Nowenny – 05 VI br. Zachęcam do włączenia się!

 9. Jutro początek III NP za Polskę: o łaskę odmiany oblicza polskiej ziemi. Zakończenie tej Nowenny – 29 VII br. Zachęcam do włączenia się do modlitwy. 🙂

 10. Dzisiaj rozpoczynam 4. NP w intencji Polski: o głosowanie w październikowych wyborach parlamentarnych zgodnie z wolą Pana. Część dziękczynna zacznie się 26 VIII br. czyli w święto Najświętszej Panny Częstochowskiej! Kto dołączy?

 11. Agnieszko…To bardzo ważna intencja, o której piszesz biorąc pod uwagę jak wiele złego dzieje się w Polsce zarówno pod względem gospodarczym jak i moralnym. Obiecuję codzienne wsparcie jedną dziesiątką różańca ” zesłanie Ducha Św.” bo w tym czasie zaplanowałam już NP za dusze w czyśćcu cierpiące. Powodzenia:)

 12. Zachęcam do rozpoczęcia ze mną V NP w intencji Polski. Tak jak poprzedniej, z uwagi na powagę sytuacji, daję intencję: „O głosowanie w październikowych wyborach parlamentarnych zgodnie z wolą Pana Jezusa Chrystusa”. Koniec cz. błagalnej 18 X. Część dziękczynna: 19 X – 14 XI br.

  • TAK – KONIECZNIE ! Niezależnie od tego, ile kto nowenn już odmawia, należy podjąć się tego heroicznego czynu. Na pocieszenie przerażonym, jak podołają, można mówić nawet 4 NP na dobę. Zresztą, co tam cztery, poczytajcie o Ojcu Pio – ile On się modlił – to dopiero jest nie do ogarnięcia – a jednak działo się naprawdę. Cóż są nasze problemy warte i jaki sens ma ich spełnienie, jeżeli za chwilę zaleje nas fala innowierców i w imię ich boga, nas – zgodnie ze swoją chorą – bo politycznie inwazyjnie sterowaną pseudowiarą – powyżynają, by trafić do nieba. Tak ich wiara usprawiedliwia zabijanie wszystkich, którzy myślą inaczej i wyznają np. wiarę w Jezusa. A Bóg Stwórca nie karze nikogo zabijać, ale też w pewien sposób potępia samobójców, chociaż ich dojścia do nieba nie można wykluczyć, np. Maksymilian Kolbe, itp. męczennicy. Natomiast w przypadku całych narodów europejskich nie można dopuścić do tego, żeby heretycy ( swoją drogą kto ich wspiera ? nie powinno się dotrzeć do źródła tego fermentu i odizolować, by zapobiec prześladowaniom, a nie gonić ich po świecie, w celach ???). Jedynym rozwiązaniem dla mnie – osoby miłującej Jezusa i pokładającej w Nim wszelką nadzieję, aż do dokonania się Apokatastazy oraz Twojej Paruzjji Panie jest wymodlenie: najpierw rządu, na którym można polegać, że będzie współpracował z Tobą Boże, że Twojej woli będzie się chciał słuchać i poddawać. a Ty Panie dasz nam – rządowi i narodowi polskiemu, a za naszym przykładem – reszcie Europy i świata, najlepsze, dobre rozwiązania. Uczyńmy Jezusa – królem Polski i ustanówmy państwo wyznaniowe – wtedy będziemy pod stała opieką Boga w Trójcy Jedynego: Ojca i Syna i Ducha Świętego.

   • Modlę się za mądrość Polaków i mądrych rządzących, których wybierzemy w najbliższych wyborach. Widać coraz bardziej, jak kompromituje się dotychczasowy rząd, który odchodząc dostanie wypasioną odprawę na otarcie łez – niestety, ale niech zostaną wyeliminowani wszyscy, którzy nie będą chcieli działać zgodnie z Twoją wolą Panie w przyszłości i niech żaden człowiek o nieuczciwych zamiarach nie podszywa się pod osobę prawą i sprawiedliwą. Ty Panie znasz zamysły wszystkich ludzi i tylko takich dopuść do rządzenia w Polsce i na świecie, którzy będą Tobie spolegliwi, a wyjdziemy wszyscy na tym dobrze. Jeśli chodzi o innowierców, to być może w nich przychodzi do nas Pan Jezus. Może czas na Paruzję – to właśnie dziś ?! Może szerzenie wiary w Jedynego Boga ma dosięgnąć nieznających Go – na naszym – Europejczyków terenie? Gdyby nie ta fala, która nas zalewa – to szansa dla nas, by umocnić się w wierze chrześcijańskiej i ją głosić innym nie była tak duża? Ale potrzeba rządowych i praworządnych ustaleń, które zapobiegną przestępczości i terroryzmowi jest niezbędna, by nie uchodzić za samobójców. Nie wiem, jak po ludzku jest to możliwe, żeby odsiać uchodźców od terrorystów? Poza tym mam apel – do polityków, by Jezusa postawili na pierwszym miejscu – ustanawiając Jezusa królem swych państw – niechby Polska nawet stała się prekursorem w tym przedsięwzięciu – na co liczę w osobie prezydenta Polski – Uratowana Hostia – symbolem zachęty – iskrą zapalną do wiary w to, że to da się zrobić – bo to podobałoby się Bogu i będzie go sam Bóg w tym przedsięwzięciu wspierał dla Swojej Bożej chwały. Dlatego się modlę o mądre rządy i opiekę Bożą nad Polską, Europą i nad całym światem, o ludzi którzy będą słuchać przede wszystkim głosu Bożego i będą współpracować ze swoim przywódcą, a nie wciąż zatwardziale rzucając kłody pod nogi, jakby nie byli Polakami – Chrześcijanami, zaprzepaszczają szansę na swe nawrócenie i dawanie swym życiem przykładu tym, którzy prawdziwego Boga jeszcze nie znają. Meczety i inne świątynie niech będą miejscami wychwalania Jedynego – Dobrego Boga – a jest nim Ojciec i Syn i Duch Święty w jednej osobie – w Trójcy Jedyny: Dobry i Sprawiedliwy, jak również , na szczęście dla wielu zatwardzialców i apostatów – Miłosierny.

 13. Akcja 8 stron dla KRŚ się powiodła, a ja chętnie oddam część swoich pieniędzy na szerzenie akcji w więzieniach, by Ci co mają czas się nawracać i żałować za swe przewinienia, mogli też przyłączyć się do akcji za ocalenie wiary chrześcijańskiej i szerzenie jej wśród narodów – błagając o to Pana Boga za pośrednictwem Maryi – na różańcu. Proszę – jeszcze przed wyborami o apel do więźniów, by swoim wolnym czasem poświęconym modlitwie przyczynili się pięknie do ratowania świata i tym samym uprosili dla siebie przebaczenie za popełnione winy. Dajmy im wdowi grosz, by za pośrednictwem Pana Marka- który ma doświadczenie w docieraniu do więźniów, bo przecież od uwięzienia jego przyjaciela zaczęła się przygoda akcji pompejańskej.rosemaria.pl – bez której większość z nas już nie wyobraża sobie życia: tyle budujących świadectw i możliwość podzielenia się swoimi przeżyciami, radami, kłopotami i zyskaniem zbawiennych w wielu przypadkach rad. Myślę, że w nich – tych na razie potępionych tkwi potencjał dla ratowania świata przed złem – taki pozorny antagonizm – mam nadzieję.

 14. Wklejam świadectwo jako komentarz, bo ginie w sieci, może teraz się nie zawieruszy…
  Modlitewny maraton w intencji Ojczyzny
  Szczęść Boże,

  W lutym ubiegłego roku podjęłam się odmówić Nowennę Pompejańską w intencji Ojczyzny. Po to, by przerwać proces celowej demoralizacji i niszczenia Polski na wszelkich płaszczyznach życia społecznego. Byłam przerażona poziomem cynizmu, agresji i nienawiści wśród moich Rodaków. Szydzenie z katolicyzmu i odczłowieczanie osób myślących inaczej niż rządząca koalicja stało się codziennością. Mój modlitewny maraton rozpoczęłam 18 lutego a zakończyłam 14 listopada ub. r. Było to w sumie 5 Nowenn Pompejańskich:
  o łaskę wierności Bogu, Krzyżowi i Ewangelii dla Polski; o łaskę odnowy moralnej narodu polskiego; o łaskę odmiany oblicza polskiej ziemi; o głosowanie w październikowych wyborach parlamentarnych zgodnie z wolą Pana (2 nowenny). Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie modlitewnie podczas tych kilku miesięcy. Warto było podjąć ten trud… Zmiana, która się dokonała na jesieni to wynik wielu inicjatyw modlitewnych tysięcy Polaków zatroskanych losem naszego Narodu, podejmowanych od wielu lat. Matko nasza, Królowo Polski z Częstochowy, dzięki Ci za twe wstawiennictwo u Syna! Dzięki Ci za odmianę polskich serc, za to żeś wyprosiła nam odwagę opowiedzenia się za wartościami chrześcijańskimi podczas wyborów parlamentarnych! Chwała Ci, Maryjo!

  Agnieszka

 15. Agnieszka,Niestety dalej się musimy modlić za obecny rząd.Niekótrzy mówią ,ze Kaczynski jest niebezpieczny. Dziekuje Ci za te nowenne ze odmowiła w takiej intecji i to taki poswiecenie.
  Niesetety w Polsce nadal dzieje sie zle,bo nie ma zadnego autorytetu który tych polaków podciagnał. Nie wiem gdzie lezy prawda,ale ciesze,ze jest rzadzi PIS,ale generalnie oni też są tacy trochę karierowicze znajdzie sie tam paru 😀 Ale lepszy PIs niz poprzednicy.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!