Agnieszka: Cud uzdrowienia

Witam odmawiałam nowennę pompejańską o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej za najbliższą mi osobę.Po zakończeniu nowenny byłam na mszy o uzdrowienie i uwolnienie, którą w Warszawie prowadził ks. Witko. Osoba o,którą się modliłam od ks. usłyszała PAN JEZUS cię uzdrawia.
Read More

Ilona: Nowenna w intencji zdrowia dla Mamy

Najświętsza Matusieńka bardzo Nam pomogła. Postawiła na naszej drodze ludzi którzy bardzo mamie pomogli, z dnia na dzień została przeprowadzona operacja.
Read More

Julia: „Proście, a będzie wam dane”

Chciałabym złożyć moje pierwsze świadectwo. Odmówiłam pierwszą nowennę i jestem teraz w trakcie odmawiania kolejnej. Od dawna chciałam napisać świadectwo. Na nowennę natknęłam się na youtube, ale jakoś nie przejęłam się nią. W październiku moja mama poszła na niezaplanowane badanie USG i okazało się, że jest chora na nowotwór piersi, który dał przerzuty do węzłów chłonnych pod pachą. Załamałam się. Poza tym mama miała robione USG w czerwcu i lekarz stwierdził, że to torbiel
Read More

Monika: Maryja najlepszą opiekunką i pomocą!

Najpierw wszystko zaczęło się od wizyty u wróżki,romansu z żonatym starszym mężczyzną.Potem połknięcie nieodpowiednich tabletek(antykoncepcyjne i 2 po poronne) co zaszkodziło mi na zdrowiu(dyskopatia kręgosłupa).Potem wizyta u tzw.specjalisty od wszystkiego,bez operacji,uzdrowiciela,bioenergoterapeuty co dalej poważnie zaszkodziło mi na zdrowiu i jest to bardzo niebezpieczne dla ciała.Przez wizytę u wróżki,bioenergoterapeuty,grzech ciężki (cudzołóstwo,masturbacja,pornografia),...
Read More

Natalia: Podziękowanie za otrzymane łaski

Chciałabym tutaj ukazać swoje świadectwa i przeprosić Matkę Bożą, za tak długi czas zwlekania. Odmawiałam już sześć Nowenn Pompejańskich. Za każdym razem otrzymywałam wiele łask, o które nawet nie prosiłam.
Read More

Agata: modlitwa za tatę

Matko Boża Królowo Różańca Świętego! Pod koniec 2014 r. odmówiłam Nowennę Pompejańską o przedłużenie umowy o pracę dla mojego Taty. Z moim Tatą nie została przedłużona umowa o pracę, jak się o tym dowiedziałam to w sercu czułam, że tak ma być. Mój Tatuś parę dni temu dowiedział się, że jest chory na nowotwór złośliwy. Ma dużo guzów na płucach i oskrzelach. Czeka na badanie, które ma stwierdzić jak daleko jest posunięta ta choroba. W moje imieniny zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji o uzdrowienie mojego Taty z choroby nowotworu złośliwego. Maryjo Przenajświętsza Panienko Dziewico Niepokalana Królowo Różańca Świętego błagam o uzdrowienie mojego Ziemskiego Ojca. Dziękuję!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KarolinaDorotażona Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
żona
Gość
żona

Będę się modlić za Twojego tatę,mój mąż także walczy z nowotworem złośliwym,w ranach Jezusa ich uzdrowienie , nasze ludzkie choroby Chrystus swoją ofiarą do krzyża przybił.

Dorota
Gość
Dorota

Ja też się pomodlę za twojego tatę

Karolina
Gość
Karolina

Pomodlę sie za twojego tatę, trzymaj sie z Bogiem