Kinga: wymodliłam sobie wspaniałą pracę

Chciałabym podzielić się ze wszystkimi moją radością i łaską, której doświadczyłam dzięki nowennie pompejańskiej.Nie mogłam znaleźć pracy, byłam załamana, nie chciało mi się rano wstać z łóżka, nie mówiąc już o wyjściu z domu, bo właściwie po co? Czułam się niczym wykolejony tramwaj. Byłam  załamana. Przeczytaj Kinga: wymodliłam sobie wspaniałą...
Read More

EA: Podziękowanie za otrzymane łaski

Odmawiałam nowennę pompejańską(trzykrotnie) w intencji znalezienia pracy przez bliską mi osobę. Chwilami wątpiłam czy to ma sens ale coś ciągle kazało mi dalej wierzyć i modlić się. MOJA PROŚBA ZOSTAŁA WYSŁUCHANA. Radość wielka i chęć powiedzenia o otrzymanej łasce wszystkim .Matko Boża dziękuje i przepraszam za chwile zwątpienia. Bóg zapłać.
Read More

Kamila: Nic nie było w stanie mnie złamać !

Dzięki modlitwie, miałam tak dużo siły
Read More

Mateusz: Nowenna o otwarte serce i kontakt

Nazywam się Mateusz, mam 25 lat. Ponad miesiąc temu zakończył się mój 3,5 letni związek. Ze względu na wiele zła które wyrządziłem mojej ówczesnej dziewczynie zerwała ze mną przez sms, nie chciała się ze mną spotkać, niczego wyjaśnić - padły jedynie ostre, raniące słowa i kontakt został przez nią zerwany.
Read More

Monika: Pomoc od św.Rity

trwam cały czas w nowennie pompejańskiej
Read More

Agata: Bóg nam pomaga nie zawsze tak jak chcemy, ale warto wierzyć, że jest i że nas wysłucha.

Szczęść Boże. Na Nowennę Pompejańską trafiłam w ciężkich chwilach szukając czegoś co mogłoby mi pomóc. Wcześniej nie przywiązywałam tak wielkiej wagi do modlitwy. Na początku Nowennę Pompejańską odmawiałam od tak sobie, nie wierzyłam, że może coś pomóc. Jeszcze jej nie ukończyłam, nie otrzymałam łaski o którą prosiłam (ale mam nadzieję, że ją otrzymam).. za to otrzymałam wiele innych łask, m.in. wyciszyłam się, już nie kłócę się tak bardzo z rodziną.. rodzina mówi, że zmieniłam się od czasu od kiedy rozpoczęłam Nowennę Pompejańską. Bóg nam pomaga nie zawsze tak jak chcemy, ale warto wierzyć, że jest i że nas wysłucha.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Agata: Bóg nam pomaga nie zawsze tak jak chcemy, ale warto wierzyć, że jest i że nas wysłucha."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

To prawda dzięki Nowennie też się bardzo wyciszyłam, nie reagują nerwowo na niepowodzenia .Miałam ostatnio problem – nie przyznali mi stażu … mimo, że miałam po nim dostać pracę …powiedziałam trudno- poszukam cos i innego.Normalnie bym płakała, odgrywała na bliskich…a tu nic spokój…i okazało się w czoraj, że jednak ponownie rozpatrzyli podanie i bez żadnych! znajomości sie udało:).Czekamy z mężem na upragnionego dzidziusia- to jest mojs i tencja ale wierzę, że już niedługo się spelni.Życzę dużo szczęścia.

ami
Gość

Dokładnie tak jak napisałaś – Bóg pomaga nie zawsze tak jak chcemy ..
Dzisiaj jest fajny tekst pustelnika na ten na blogu – Erem Maryi – polecam

http://eremmaryi.blogspot.com/2015/02/prosby-i-czas.html

mm
Gość

Bardzo dziekuje ami za ta strone.Modle sie za obca osobe juz poltora roku,widac zmiane aleto jest trudna sprawa nawrocenia mlodego czlowieka.Jeszcze raz dziekuje.

rycerzeMBNP
Gość

Bóg ma wobec każdego z nas jakiś plan. Czasami zdarza się, że nie otrzymujemy dokładnie tego o co prosiliśmy, ale w perspektywie czasu dowiadujemy się o innych łaskach, które otrzymaliśmy. Trzeba je tylko „dostrzec”. Szczęść Boże

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!