Karolina: Sesja z wysokimi wynikami

Szczęść Boże. Piszę to Świadectwo tak jak Obiecałam Matce Bożej, której bardzo wiele zawdzięczam. Podczas mojej ostatniej Nowenny prosiłam Matkę Bożą o łaskę zdania wszystkich sesji i zaliczeń na studiach. Moja modlitwa została wysłuchana, mało tego zdałam sesję z wysokimi wynikami. Maryjo Dziękuję Ci! Zaufajcie!
Read More

Beata: każdego dnia otrzymuję wiele łask

Witam serdecznie, chciałabym podzielić się z Wami świadectwem otrzymania wyproszonych łask. Obiecałam Matce Bożej, że napiszę świadectwo by dać otuchę wszystkim czekającym. Sama bardzo lubię czytać świadectwa, bo to podtrzymuje na duchu i daje nadzieję. Nowennę Pomp. oraz św. Ritę , św. Jude Tadeusza i sw. Ekspedyta poznałam dzięki internetowi,...
Read More

Kasia: Wczoraj wyszłam ze szpitala w którym okazało się że nie mam już bakterii.

Modlitwę zaczęłam odmawiać po kilkumiesięcznym bezskutecznym leczeniu z bakterii. Poza tym mam jeszcze kilka innych dolegliwości które uniemożliwiają mi zajście w ciążę. Jestem już przy końcu odnawiania Nowenny. W trakcie jej odmawiania doznałam wiele łask. Mój brat który bardzo długo był bezrobotny wkońcu otrzymał pracę.
Read More

Liwia: Uratowana

Ludzie, otwórzcie serca i spójrzcie na dzisiejszy świat, nie oczami codzienności a miłością... Moja Historia jest długa nie będę rozpisywać się nad latami tylko streszczę ów do wystawienia świadectwa... Mam 33lata, otrzymałam od Boga tyle dobra, że śmiem napisać iż dał mi wszystko o czym można w życiu ziemskim zamarzyc... Sądziłam, że jestem osobą bardzo wierząca i kreowalam sobą poczucie szacunku dla wiary w innych...
Read More

Ewa: wyproszona prośba o nawrócenie brata

Chciałam sie podzielic jak Przenajświetsza Matka pomogla mojemu bratu w nawroceniu. Niestety brat popadł w nałóg alkoholowy . Alkohol wyniszczał jego mial prace ale nie bylo jednego tygodnia zeby nie napil sie byly awantury same. Zona z dziecmi od niego odeszla nie mogli dojsc do porozumienia.Przeczytaj Ewa: wyproszona prośba o...
Read More

Wymodlone małżeństwa

Nowennę pompejańską odmawiam nieprzerwanie od 20 sierpnia 2013 roku. Prosiłam w wielu intencjach, a szczególnie o nawrócenie córki, która mieszkała z narzeczonym bez zawarcia małżeństwa. Ślub córki odbył się 16.08.2014 roku.
Dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej za wysłuchanie mojej prośby. Ponadto otrzymałam wiele łask, których się po prostu nie spodziewałam. Modlę się w dalszym ciągu i wiem, że jestem pod opieką Matki Bożej Pompejańskiej.
Grażyna

Moje rodzeństwo pozostawało w związkach niesakramentalnych. Moja mama ubolewała nad tą sytuacją.
Natchnęła ją myśl, aby odmówić dwie nowenny pompejańskie w intencji dobrych współmałżonków dla mojego rodzeństwa. Wkrótce po odmówieniu modlitw przez moją mamę, nasi najbliżsi oznajmili rodzinie, że wraz z partnerami zdecydowali się na ślub kościelny. Dzięki niech będą Matce Bożej!
Klara

Przez 8 miesięcy codziennie odmawiałem nowennę, w jednej intencji aby moja narzeczona wyszła za mnie za mąż. I 19 października 2013 r. pobraliśmy się w naszym kościele parafialnym.
Dlatego warto odmawiać nowennę ponieważ Matka Boża Pompejańska wysłuchuję każdego kto się do Niej zwraca.
Marcin

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!