Violetta: rozszerzanie czci Dziewicy Różańca Świętego

Nowennę odmawiam już drugi rok, gdy skończę jedną odmawiam następną.  Odmawiam nowenny również w intencji rodziny i znajomych. W tym czasie moje prośby zostały wysłuchane. Jak mam okazję zawsze mówię o Nowennie Pompejańskiej. Rozdaję również karty z wyjaśnieniem jak ją odmawiać.

Z ogromną radością dowiedziałam się, że moje świadectwa a także rozszerzanie czci do Matki Bożej Różańcowej wydaje  już pierwsze owoce. Znajoma potwierdziła, że po kilku miesiącach podejmowania decyzji o rozpoczęciu tej pięknej nowenny, borykania się z wątpliwościami czy podoła, w dniu 27 grudnia 2014 roku zakończyła swoją pierwszą w życiu nowennę. Znajome osoby, które wiedzą, że odmawiam nowennę pompejańską proszą o radę jak ją odmawiać. Uważam, że to jest moja największa nagroda choć o nią nie prosiłam.

Odmawiając nowennę w części dziękczynnej obiecuję Królowej Różańca Św. że :
– będę rozszerzać cześć do Dziewicy Różańca Św.
– będę rozszerzać nabożeństwo do różańca Św,
– opowiadać wszystkim o łaskach które w wyniku nowenny otrzymałam,
– całe życie poświęcam MB Różańcowej,
– będę głosić jak dobrotliwie Królowa Różańca Św. obeszła się ze mną,

Dziś dziękuję  Bogu za osoby, które powiedziały mi o nowennie, bo wiele łask dzięki jej odmawianiu otrzymałam i mam nadzieję, że również intencje mi powierzone zostaną wysłuchane. Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy podoła, mówię: nie lękajcie się gdy tylko zaczniecie otrzymacie siłę i wytrwałość, a z każdym dniem coraz więcej radości z jej odmawiania. Jedna rada, lepiej wstać wcześniej i odmówić nowennę z rana niż pozostawiać ja na wieczór. Spróbujcie a sami się przekonacie, że niebawem przeżywać będziecie to co wielu przed wami i dołączycie do dających świadectwa.
Bogu niech będą dzięki.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

2 myśli na temat „Violetta: rozszerzanie czci Dziewicy Różańca Świętego

A Ty co o tym myślisz? Napisz!