Grażyna: Matka Boża sprawiła, że dostałam pracę

Kolejna nowenna ,którą odmawiałam była w intencji, aby moje życie zawodowe szczęśliwie się poukładało. Byłam bardzo przygnębiona i psychicznie wyczerpana moją dotychczasową pracą. W trakcie odmawiania nowenny Matka Boża sprawiła, że dostałam pracę i nie musiałam iść na zasiłek.
Przeczytaj całość

Justyna: Mnie również Maryja wysłuchała

I ja pragnę podziękować za wszystkie otrzymane laski . Obecnie odmawiam kolejną już nowennę, tym razem w intencji nawrócenia członków mojej rodziny. W tym świadectwie chcę opisać, że i mnie wysłuchała Matka Boska. pomimo, że często podczas modlitwy myśli gdzieś uciekają. ......czasami jestem roztargniona , a mimo to Matka Boska jest ze mną. Szczęść boże wszystkim.
Przeczytaj całość

Bunia: Teraz myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku

To będzie bardzo krótkie świadectwo, na podsumowanie czterech Nowenn. Matka Boża mnie wysłuchała, choć po czwartej Nowennie zaczęłam wątpić, czy powinnam modlić się w tych intencjach
Przeczytaj całość

M: Intencja w sprawie znalezienia dobrej pracy

Dziękuję Matce Bożej za wszystkie łaski jakimi nas obdarza.Nowennę odmawiam po raz kolejny,chyba 6 raz.
Przeczytaj całość

Anna: Jak dobrze mieć w sercu Matkę Bożą

Nowennę Pompejańską odmawiam nieustannie od kilku lat i nigdy nie zostałam sama ze swoimi problemami. Kochana Matka Boża czuwa, opiekuje się i wstawia się za Nami. Nigdy w to nie wątpmy. Treść mojego świadectwa dotyczy uzdrowienia mojego taty, chociaż według opinii lekarza prowadzącego cokolowiek można było zrobić w zaistniałej sytuacji to tylko przygotować się na najgorsze.
Przeczytaj całość

Violetta: rozszerzanie czci Dziewicy Różańca Świętego

Nowennę odmawiam już drugi rok, gdy skończę jedną odmawiam następną.  Odmawiam nowenny również w intencji rodziny i znajomych. W tym czasie moje prośby zostały wysłuchane. Jak mam okazję zawsze mówię o Nowennie Pompejańskiej. Rozdaję również karty z wyjaśnieniem jak ją odmawiać.

Z ogromną radością dowiedziałam się, że moje świadectwa a także rozszerzanie czci do Matki Bożej Różańcowej wydaje  już pierwsze owoce. Znajoma potwierdziła, że po kilku miesiącach podejmowania decyzji o rozpoczęciu tej pięknej nowenny, borykania się z wątpliwościami czy podoła, w dniu 27 grudnia 2014 roku zakończyła swoją pierwszą w życiu nowennę. Znajome osoby, które wiedzą, że odmawiam nowennę pompejańską proszą o radę jak ją odmawiać. Uważam, że to jest moja największa nagroda choć o nią nie prosiłam.

Odmawiając nowennę w części dziękczynnej obiecuję Królowej Różańca Św. że :
– będę rozszerzać cześć do Dziewicy Różańca Św.
– będę rozszerzać nabożeństwo do różańca Św,
– opowiadać wszystkim o łaskach które w wyniku nowenny otrzymałam,
– całe życie poświęcam MB Różańcowej,
– będę głosić jak dobrotliwie Królowa Różańca Św. obeszła się ze mną,

Dziś dziękuję  Bogu za osoby, które powiedziały mi o nowennie, bo wiele łask dzięki jej odmawianiu otrzymałam i mam nadzieję, że również intencje mi powierzone zostaną wysłuchane. Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy podoła, mówię: nie lękajcie się gdy tylko zaczniecie otrzymacie siłę i wytrwałość, a z każdym dniem coraz więcej radości z jej odmawiania. Jedna rada, lepiej wstać wcześniej i odmówić nowennę z rana niż pozostawiać ja na wieczór. Spróbujcie a sami się przekonacie, że niebawem przeżywać będziecie to co wielu przed wami i dołączycie do dających świadectwa.
Bogu niech będą dzięki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Violetta: rozszerzanie czci Dziewicy Różańca Świętego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna
Gość

Ciebie ze Tobie się udało u mnie nic nie zostało wysłuchane prosiłam o męża mija juz dwa lata i nic

kinga
Gość

zamów mszę w tej intencji. Polecam też nowennę do Dzięciątka Jezus

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!