E. G.: Dziękuję za uratowanie małżeństwa.

Zrozumiałam, że po ludzku już nic nie mogę zrobić by ocalić małżeństwo...
Read More

Monika: Łaskawie obdarzona

Wydawało mi się,że dbam o siebie, o własne zdrowie.Nie myślałam,że może mnie jakieś choróbsko ogarnąć.A jednak, od jakichś 5,6 miesięcy miałam dolegliwości gastryczne.Badania wykazały nieprawidłowości.Czułam się źle, nie mogłam normalnie jeść, tabletki etc.Moje samopoczucie było fatalne, no bo niby taka błahostka,że żołądek, ale tak podziałała na psychikę...Wstydziłam się swojego problemu...
Read More

Natalia: Zaczęło się dziać coś niesamowitego:)

Było mi ciężko,gdyż robiłam wszystko,aby było dobrze,a zawsze było, coś nie tak, i to mnie bardzo zasmucało, do tego stopnia,że wracałam do domu i płakałam i nie miałam ochoty iść na drugi dzień do pracy bo zwyczajnie się bałam, miałam wrażenie,że nikt mnie nie lubi,i się śmieje ze mnie.
Read More

Justyna: Nadzieja

Szczęść Boże, mam na imię Justyna, długo zwlekałam z napisaniem świadectwa, ale jak widać w końcu się udało. Nowennę zaczęłam odmawiać we wrześniu 2015 w intencji mojego zdrowia.
Read More

Izabela: Podczas odmawiania Maryja ochrania mnie i bliskich płaszczem

Podczas odmawiania Maryja ochrania mnie i bliskich płaszczem, pokonuje trudności z którymi się borykam. Dziękuje Maryjo, że mnie wysłuchujesz i jesteś przy mnie.
Read More

Violetta: rozszerzanie czci Dziewicy Różańca Świętego

Nowennę odmawiam już drugi rok, gdy skończę jedną odmawiam następną.  Odmawiam nowenny również w intencji rodziny i znajomych. W tym czasie moje prośby zostały wysłuchane. Jak mam okazję zawsze mówię o Nowennie Pompejańskiej. Rozdaję również karty z wyjaśnieniem jak ją odmawiać.

Z ogromną radością dowiedziałam się, że moje świadectwa a także rozszerzanie czci do Matki Bożej Różańcowej wydaje  już pierwsze owoce. Znajoma potwierdziła, że po kilku miesiącach podejmowania decyzji o rozpoczęciu tej pięknej nowenny, borykania się z wątpliwościami czy podoła, w dniu 27 grudnia 2014 roku zakończyła swoją pierwszą w życiu nowennę. Znajome osoby, które wiedzą, że odmawiam nowennę pompejańską proszą o radę jak ją odmawiać. Uważam, że to jest moja największa nagroda choć o nią nie prosiłam.

Odmawiając nowennę w części dziękczynnej obiecuję Królowej Różańca Św. że :
– będę rozszerzać cześć do Dziewicy Różańca Św.
– będę rozszerzać nabożeństwo do różańca Św,
– opowiadać wszystkim o łaskach które w wyniku nowenny otrzymałam,
– całe życie poświęcam MB Różańcowej,
– będę głosić jak dobrotliwie Królowa Różańca Św. obeszła się ze mną,

Dziś dziękuję  Bogu za osoby, które powiedziały mi o nowennie, bo wiele łask dzięki jej odmawianiu otrzymałam i mam nadzieję, że również intencje mi powierzone zostaną wysłuchane. Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy podoła, mówię: nie lękajcie się gdy tylko zaczniecie otrzymacie siłę i wytrwałość, a z każdym dniem coraz więcej radości z jej odmawiania. Jedna rada, lepiej wstać wcześniej i odmówić nowennę z rana niż pozostawiać ja na wieczór. Spróbujcie a sami się przekonacie, że niebawem przeżywać będziecie to co wielu przed wami i dołączycie do dających świadectwa.
Bogu niech będą dzięki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
kingaMartyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna
Gość

Ciebie ze Tobie się udało u mnie nic nie zostało wysłuchane prosiłam o męża mija juz dwa lata i nic

kinga
Gość
kinga

zamów mszę w tej intencji. Polecam też nowennę do Dzięciątka Jezus