Święta Rita – nowa strona!

Święta Rita

Polacy mówią o Ricie, że to „wyjątkowo skuteczna święta”, ale przydomek ten nie stanowi wyczerpującej odpowiedzi na postawione pytanie. Warto uświadomić sobie, że Rita – nim została zakonnicą – była przykładną panną, uległą córką, oddaną żoną i matką, wreszcie – poszukującą woli Bożej – wdową.

Przede wszystkim była zaś kobietą, której nie były obce ludzkie problemy i kłopoty, gdyż Bóg prowadził ją do siebie trudnymi drogami. Z kolei drogi te pozostają bliskie ludziom wszystkich czasów; ludziom, którzy po nich niekiedy błądzą, przeżywając życiowe dramaty: małżeńskie problemy, rodzinne niesnaski czy też śmierć bliskich.

Zapraszamy na nową stronę o świętej Ricie: www.rita.rozaniec.info! Zachęcamy do przysyłania świadectw na tę stronę.

56 myśli na temat „Święta Rita – nowa strona!

 1. Św Rita pomogła mi już w jednej beznadziejnej sprawie. Teraz odmawiam Nowennę Pompejańską w trudnej sprawie i przypomniałam sobie o św Ricie. Dołączę ją do mojej codziennej modlitwy i mam nadzieje, że wraz z Najświętszą Maryją wyproszą mi u Pana Boga łaski w tej intencji. Matko Najświętsza i św Rito upraszajcie mi łaski.

 2. Chcialam dac pewne swiadectwo gdyz niedawno niespelna rok temu natnelam sie na modlitwe do Sw. Rity modlilam sie o dobrego chlopaka i meza. W krotkim czasie poznalam pewnego chlopaka. Byl dokladnie taki jak chcialam dobry pomocny mozna bylo porozmawiac na kazdy temat. Szybko zaczelismy byc razem. Niestety radosc trwala krotko, podzialo sie niestety tak ze to ja w emocjach z nim zerwalam a gdy przepraszalam i poprosilam ze wcale nie musi tak byc nie chcial juz ze mna rozmawiac, tlumaczyl ze wrocil do swoicj starszych spraw, wrocil do bylej :/ bylam w szoku. Nie mowiac o tym ile sie wyplakalam i namodlilam o jego powrot, chce wspomniec o tym ze natknelam sie na taka wiadomosc ze jesli otrzymamy jakas łaske o ktora prosilismy świętych a nie damy tego swiadectwa to ta łaska w krotkim czasie zostanie nam odebrana. Ja wierzylam i bylam pewna ze to zasluga sw. Rity przeciez nie mozna sie pomylic. Dala to o co konkretnie poprosilam. Dlatego pisze to swiadectwo. Modle sie o jego powrot rowniez do niej i do Sw. Judy Tadeusza – czy bedzie dane nam dalej byc razem to pytanie zadaje sobie codziennie i mecze sie z tym okropnie. Ale wierze ze dostane odpowiedz. Dzis koncze nowenne do Sw. Judy Tadeusza.

  • Natalio, nie wierze w takie stwierdzenie, ze jesli otrzymamy laske a nie damy swiadectwa, to ta laska bedzie nam zabrana. A gdzie Boze Milosierdzie?!

 3. Św. Rita pomogła mi w pewnej sprawie. Modliłam się w tej sprawie również do innych świętych ale do Niej szczególnie.
  Otóż przestał się odzywać do mnie chłopak, z którym nie byłam długo a ja nie miałam możliwości pojechać do Niego i sprawdzić czy żyje…(miałam różne myśli, odchodziłam od zmysłów, to trwało kilka dni). Natchnęła mnie pewna myśl i znalazłam sposób aby sprawdzić czy coś się stało czy ot tak w ten straszny sposób mnie zlekceważył…
  Niestety albo stety ma się dobrze, po prostu w ten „kulturalny” sposób zakończył naszą znajomość. Nadal nie mogę w to uwierzyć i boli mnie jego postępowanie ale przynajmniej mogę już spać i jeść…
  Dziękuję Św. Rito!

 4. Od kilku lat modlę się do Świetej Rity, zawsze mi pomagała. Nie zawsze było tak jak sie modlłam, ale zawsze czyniła dla mnie dobro. Ona pomaga nam wybrać dobre rozwiązania.

 5. Świętą Ritę znam od niedawna. Zaledwie od 3 miesięcy. Doświadczyłam Jej wstawiennictwa i pomocy w dwóch bardzo ważnych sprawach, które naprawdę z ludzkiego punktu widzenia były beznadziejne. Modliłam się gorąco i pomocy nie było, kiedy załamana zalewałam się łzami i z wyrzutem mówiłam „dlaczego mi św. Rito nie pomogłaś” nagle w ostatniej chwili stawał się cud.
  Nie mam słów by wyrazić wdzięczność św. Ricie. Módlcie się Ona pomoże na pewno bo otrzymała wielkie łaski od Jezusa, którego ukochała.

 6. Święta Rito… Proszę Cię o powrót Joanny. Kocham ją najbardziej na świecie i nie wyobrażam sobie życia bez niej.
  Błagam wyproś nam łaskę miłości, abyśmy mogli być razem. Nie pozwól jej wiązać się z innym …
  Proszę, spraw niech zmieni nastawienie do mnie i niech się odezwie …

 7. Św. Rito, błagam Cię, pomóż mi znaleźć dobrego męża. Wstawiaj się za mną do Boga. Wierzę w Twoją potęgę i ufam, że się nie zawiodę, bo zawsze mi pomagałaś w potrzebie. Św. Rito, módl się za nami!

 8. Święta Rita jest niesamowita! Pomogła mi uporać się z czymś z czym sama nie potrafiłam sobie pomóc. Teraz całym sercem modlę się o bardzo ważną dla mnie sprawę. I głęboko wierzę, że Święta Rita pomoże mi spełnić marzenie nie tylko moje ale i mojego trzyletniego synka. Dziękuję Ci Święta Rito, że jesteś. I proszę zawsze już bądź.

 9. Ja również znowu modlę się do Św. Rity o powrót miłości. Wiem, że on nadal mnie kocha ale kłótnie i zazdrość zniszczyły ten związek… Proszę daj nam Rito drugą szansę… jeśli dane jest nam to naprawić to będę Cię błagała. Jeśli się to nie spełni to widocznie tak miało być.

 10. modlę sie do Swiętej Rity o dar miłości i wybaczenia. W modlitwach powierzam jej mojego nażeczonego i siebie. Przechodzimy próbę naszej miłości ale wierzę ze poprzez wstawiennictwo Sw Rity, przetrwamy ja a nasz związek będzie pobłogosławiony przez Boga jeśli taka jest jego wola. Czuję opiekę sw Rity i wierzę że kieruje moim życiem a ja pogodzę sie z każda decyzja i planem Bożym dla nas.

 11. Zapraszam do mojej Róży „Relacji Międzyludzkich”. w tej edycji Nowenny proponuję modlitwę w następujących intencjach:

  1. O uzdrowienie wspomnień i uleczenie ran zadanych nam w relacjach międzyludzkich.
  2. W intencjach osób, które nas skrzywdziły i które myśmy skrzywdzili z prośbą o darowanie win i poprawę relacji.
  3.W intencjach zadośćuczynienia zniewag czynionych Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu sercu Maryi.
  Osoby zainteresowane dołączeniem się do modlitwy proszę o kontakt na maila: zadowolona_np(małpa)op.pl lub poniżej w komentarzach.

  Stan Róży – 26.01 – godz.15.50:
  Tajemnice Radosne:
  1. Zwiastowanie – Zadowolona
  2. Nawiedzenie św. Elżbiety – Mariola
  3. Narodziny w Betlejem – Asia
  4.Ofiarowanie – Halina
  5. Znalezienie w świątyni – Klaudia

  Modlitwy początkowe oraz ” Pod Twoją obronę” – Zadowolona

  • Zapraszam chetnych do uczestniczenia we wspolnej modlitwie rozancowej.

   Motto wspolnej nowenny : „Gdzie dwoch lub trzech sie modli tam Ja jestem.”

   Osoby zainteresowane wspolna modlitwa prosze przesylac zgloszenia na email: a.m.groszek malpa gmail. com

   2. Róża Ratunku dla Małżeństw i Osób Samotnych
   MODERATOR: Sunny

   INTENCJE:

   1. O przemianę duchową dla małżeństw będących w kryzysie
   2. O potrzebne łaski dla ludzi borykających się z samotnością i nałogami
   3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
   4. O łaskę wybaczenia dla żywych i zmarłych.
   5. Prywatne intencje uczestników, niekoniecznie związane z charyzmatem Róży

   1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie – Sunny
   2.Pierwszy cud w Kanie Galilejskiej – Jola
   3.Głoszenie nauk o Królestwie Bożym –
   4.Przemienienie na górze Tabor –
   5.Ustanowienie Eucharystii –

   Modlitwy poczatkowe i Pod Twoja Obrone – Sunny

      • Zadowolona, je tez chetnie wezme jedna tajemnice u Ciebie. Widze, ze masz juz koplet, ale mozesz mnie dopisac do ktorejkolwiek. Potrzebne mi sa modlitwy w intencjach z Twojej Rozy.

     • Małgosiu…to proszę w mojej Róży odmawiaj razem ze mną tajemnicę „Zwiastowania”…No chyba, że masz inne preferencje. Witaj w Róży 🙂

      • 🙂 Zadowolona, oczywiście mogę odmawiać tę tajemnicę.
       Jak to jest, że w każdej z tych Róż (łącznie z Różą Klemensa) jest jedna intencja, w której modlę się, chciałam się modlić albo czuję, że mam się modlić? 😉

      • Małgosiu, w moim wypadku jest identycznie…może dlatego, że te intencje są tak uniwersalne, że prawie każdy się w nie wpisuje 🙂

    • Zapraszam chetnych do uczestniczenia we wspolnej modlitwie rozancowej.

     Motto wspolnej nowenny : „Gdzie dwoch lub trzech sie modli tam Ja jestem.”

     Osoby zainteresowane wspolna modlitwa prosze przesylac zgloszenia na email: a.m.groszek malpa gmail. com

     2. Róża Ratunku dla Małżeństw i Osób Samotnych
     MODERATOR: Sunny

     INTENCJE:

     1. O przemianę duchową dla małżeństw będących w kryzysie
     2. O potrzebne łaski dla ludzi borykających się z samotnością i nałogami
     3. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
     4. O łaskę wybaczenia dla żywych i zmarłych.
     5. Prywatne intencje uczestników, niekoniecznie związane z charyzmatem Róży

     1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie – Sunny
     2.Pierwszy cud w Kanie Galilejskiej – Jola
     3.Głoszenie nauk o Królestwie Bożym –
     4.Przemienienie na górze Tabor – Malgosia
     5.Ustanowienie Eucharystii – Zadowolona

     Modlitwy poczatkowe i Pod Twoja Obrone – Sunny

 12. Mój synek miał urodzić się z zespołem downa, pani ginekolog stwierdziła to ze 100% pewnością. Żadne słowa nie oddadzą tego co czułam. Po powrocie do domu, upadłam na kolana przed obrazem Matki Bożej i Jezusa. Chciałam pozostać z Bogiem sam na sam. Po chwili, zaczęłam się modlić własnymi słowami do Św. Rity. Zaczęłam wzywać jej wstawiennictwa, po chwili czuję jakby ktoś mówił do mnie „ pogódź się ze wszystkimi ludźmi, z którymi miałaś jakąkolwiek sprzeczkę przeproś i proś o wybaczenie”. Chwilę później zaczęły migać przed moimi oczami osoby, z którymi nie rozmawiałam od kilku lat. To były moje koleżanki, a szczególnie mój ojciec. Mój ojciec jest anonimowym alkoholikiem, któremu nie potrafiłam do końca przebaczyć gehenny, którą przeżyła cała moja rodzina. Z wszystkim się pogodziłam i przeprosiłam prosząc również o wybaczenie. Do końca ciąży modliłam się do Św. Rity, Ojca Charbela i Nowenną Pompejańską. Ofiarowywałam Msze Święta oraz uczestniczyłam w Mszach z uzdrowieniami. 30 grudnia urodził się synek, ZDROWY!!! Pani Dr. nie wiedziała co powiedzieć. Ja za to dziękowałam Moim umiłowanym Świętym za wstawiennictwo. Ojcze Dziękuję Ci i Twoim zastępom Świętym.

 13. Kochana Swieta Rito blagam Cie ponad wszystko o pomoc i litosc w wiadomej Tobie i Bogu sprawie. Wiesz jak bardzo cierpie i jak rozpaczliwie wolam Twej pomocy. I teraz kiedy pojawila sie iskierka nadziei blagalm Cie ratuj kochana Rito. Jestes moja ostatnia nadzieja blagam nie zostawiaj mnie, wysluchaj mojego blagania a ja do konca zycia bede dziekowac Ci swoim zyciem za otrzymana laske. Blagam wszystkich tu obecnych o modlitwe w mojej intencji Bogu wiadomej ja tez bede sie za Was modlic, blagam pomozcie mi…

 14. Święta Rita bardzo pomogła mi w mojej ciężkiej sytuacji materialnej i sprawiła, że stało się to bardzo szybko. Nie sądziłam, że otrzymam tak szybką pomoc i nie sądziłam, że mogę Ją o to prosić. A jednak. Wielkie dzięki, nie zapomnę o tym. Módlcie się z wiarą, że Was wysłucha i udzieli potrzebnych łask. Wszystkiego dobrego

 15. Po 9 cio dniowej nowennie , jeden dzien pominelam miala odbyc sie Msza w Kosciele pod wezwaniem Sw Rity mialam jechac ale bardzo nie mialam ochoty , nie chcialo mi sie i przeprosilam Sw Rite za to , ze nie pojade uwierzcie ze tego samego dnia intencja o ktora modlilam sie podczas nowenny nawet wlasnymi slowami to sprawdzila sie!! Cudowne to jest !! DZIEKUJE SWIETA RITO!!

 16. Dziękuję świętej Ricie i świętemu Josemarii Escrivie za otrzymanie pracy. Wcześniej miałam pracę, którą lubiłam, ale bardzo nieuczciwego pracodawcę i sumienie nie pozwalało mi pracować w takim miejscu. Modliłam się o pracę w zawodzie i może nie udało się tak do końca, ale jest to praca bliska mojemu wykształceniu. Jeszcze nie jest to dokładnie to, o czym marzyłam, ale jestem wdzięczna i wierzę, że na wszystko jest odpowiedni czas, a ten u Boga płynie inaczej niż na Ziemi. Tylko należy ufać i modlić się. Alleluja.

 17. Święta Rito błagam Cię z całego serca pomóż mi proszę… w znalezieniu dobrej i stałej pracy i bym znalazła dobrego męża, by moje życie miało w końcu jakiś sens. By tę pustkę w moim życiu… moim sercu wypełniła prawdziwa miłość i możliwość rozwoju zawodowego, bo czym jest życie bez miłości i bez pracy. Pomóż mi proszę… jesteś moją nadzieją…

 18. Pozdrawiam Ciebie Sw. Rito. Ty wiesz, że modle sie do Ciebie juz od kilku miesiecy i prosze Ciebie, abys wziela do serca moja sprawe i wstawila sie do Boga, aby uprosic mi łaske, ktorej tak bardzo potrzebuje. Z bólem serca musze powiedziec, ze nie zdolalas uprosic dla mnie łask o które Ciebie prosilam. 🙁 moje modlitwy poszly na marne 🙁 i tak mi z tym zle. Jednak nie czynisz cudow.

 19. Również chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Sw. RITA pomogą mi już od kilku lat, dzięki niej cuda dzieją się ma moich oczach A ja sama nie mogę wprost uwierzyć ze to wszytko się stało. Dostałam od niej ogrom łask i choć wciąż proszę o jedną, której nadal nie mam wierzę ze gdy już nadejdzie będzie największym cudem e moim życiu <3

 20. Sw Rita pomogła mi w tym,że nie wiedziałam wczoraj czy mam iść na komunię św czy nie ,ale zapytałam się mamy i ona mi powiedziała,że mogę,nie wiem czy mogłam i,ale trzeba w to wierzyć, miejmy nadzieje,że to pomoc św Rity .Dzisiaj miałam znów trudny problem w podjęciu pójścia do komuni św,ale modliłam się,aby ona mną poprowadziła i mimo,że nie czułam się godna to wstałam i poszłam do komunii św. Także pomogła mojemu tacie za którym się modliłam ,aby klient zapłacił mu 500 zł ,którego nie chciał mu dać .

 21. Chciałam „pochwalić się” czymś niesamowitym. Mam 25 lat, wychowałam się w katolickiej rodzinie. Niestety moja rodzina rozpadła się jak z siostrą bliźniaczką byłyśmy nastolatkami. 3 lata temu postanowiłam szukać swojego szczęścia w Londynie. Pojechałam w ciemno, nie mając pieniędzy na życie, mieszkanie oraz co najgorsze – nie miałam pracy. Wiedziałam, że Bóg istnieje, ale nigdy w Niego głęboko nie wierzyłam. Nie chodziłam do kościoła, księży uważałam za nieodpowiednich ludzi, do spowiadania grzeszników. W życiu jakoś mi się ułożyło i co najważniejsze – bez bożej pomocy. A tak przynajmniej mi się wydawało. W momencie jak powodziło mi się za dobrze – nagle i niespodziewanie zaczęło się wszystko psuć. Uraz kolana, kolejne zapalenie nerki, brak pracy przez chorobę, strata mieszkania. Doprowadziło to wszystko do głębokiej depresji. Pewnego dnia miałam załamanie nerwowe. Była to niedziela przed Bożym Narodzeniem. Pojechałam wówczas do mojego dobrego znajomego. On namówił mnie do pójścia na wieczorną mszę do kościoła. Zgodziłam się. Wieczór ten zapoczątkował wielką zmianę w moim życiu. Ksiądz tak pięknie głosił Słowo Boże oraz kazanie, że zaczęłam płakać. Pomyślałam, żeby porozmawiać z księdzem. Po mszy umówiłam się na spotkanie. Kilka dni później poszłam z Nim porozmawiać. Otworzyło mi to oczy. Zrozumiałam najważniejsze – że bez Boga nie jesteśmy nic warci. Cokolwiek byśmy mieli – drogie ubrania, dobrą pracę. W Wigilię Bożego narodzenia umówiłam się na spowiedź (po około 8 latach) Padał deszcz. Siedzieliśmy z księdzem koło okna. Jak wychodziliśmy ksiądz powiedział do mnie- „teraz będzie tylko lepiej”. Odpowiedziałam Mu-„brakuje jeszcze słońca” na co usłyszałam „nie jest jeszcze za późno”. Nie zdążyliśmy wyjść z zakrystii a niebo się przejaśniło. To był znak od Boga, który mówił JA TU JESTEM. Ale po kilku tygodniach znowu zwątpiłam – załamanie nerwowe wróciło. Zaczęłam wówczas szukać modlitw „w kryzysie”. Znalazłam modlitwę do św. Rity w sprawach trudnych i beznadziejnych. Zaczęłam czytać o św. Ricie. Coraz więcej i więcej. Modliłam się coraz częściej i częściej. Zaczęłam się zmieniać. Moje życie się zmieniło. Zmieniło się na lepsze. Obrałam sobie św. Ritę jako moją patronkę – życiową przewodniczkę. Prosiłam za Jej wstawiennictwem o przyjęcie mnie na studia w Londynie, gdzie nie spełniałam wymagań. A jednak! Moje modlitwy zostały wysłuchane!! Jesteśmy ze świętą Ritą bardzo blisko ze sobą. Wiem, że to Ona „podrzuciła” mi nowennę pompejańską. Dla takiego człowieka jak ja, był to duży wyczyn odmówić tę nowennę – a jednak – dzięki pomocy Matki Bożej i św. Rity udało mi się. Matka Boża i św. Rita czuwają nade mną cały, czas podają mi nowe modlitwy. Podczas jednej z mszy świętych znalazłam w Kościele obrazek JEZU UFAM TOBIE z wyjaśnieniem jak odmawiać koronkę do Bożego Miłosierdzia. Były tam również fragmenty z dzienniczka św. Faustyny. Wszystko składa się w jedną całość – jest Rok Miłosierdzia i ja zrozumiałam na czym polega Boże Miłosierdzie oraz jak Pan Jezus Nas wszystkich kocha – bez względu na to jacy jesteśmy i jak daleko byliśmy od Niego. Dziękuję św. Rito za wstawiennictwo u Boga, Tobie Matko Boża oraz Tobie Jezu za wszystkie łaski, jakimi mnie obdarzyliście i obdarzacie oraz za możliwość nawrócenia. Pozdrawiam, Magda 😉

 22. Nareszcie przyszła kolej na mnie, żeby dać świadectwo o pomocy św. Rity. Długo czekałam na pomoc w bardzo ważnej sprawie (znalezienie dobrej pracy, wiadomo jak z tym jest ciężko w Polsce). Modliłam się przez 8 miesięcy, z pomocą koleżanki. W międzyczasie wątpiłam, denerwowałam się, upadałam, ale zawsze wracałam. W modlitwie do tej świętej jest sformułowanie „nie pozwól mi odejść od Ciebie nie będąć wysłuchanym” – chyba to mnie trzymało, ufałam jej. I było warto!!! Dostałam pracę taką jak chciałam przy ewidentnych cudach jakie zaistniały wokół tej rekrutacji. Zanim dostałam wymarzoną łaskę, szukałam w internecie świadectw, żeby się pokrzepić i dać radę z modlitwą. Trzymajcie się wszyscy modlący się do św. RITY. Uda się!

 23. O Święta Rito, Ty wiesz w jakiej sytuacji jestem. Proszę abym z Mateuszem doceniła w końcu nasz związek który opierał się ostatnio na złych rzeczach. Abyśmy wrócili do siebie i Kochali się mocno. Ja obiecuję, że poprawie się, zobaczyłam swoje błędy. Proszę Pomóż nam!

 24. Moja sprawa wydawała się bez wyjścia…myślałam, że wszystko straciłam. Spotkałam na swojej drodze chłopaka, który dawał mi ogrom szczęścia. Zakochałam się pierwszy raz w życiu i byłam przekonana, że to osoba, z którą jest mi dane spędzić życie…jednak przez mój wybuchowy charakter zaczęłam go tracić. Nie byłam świadoma, że staję się tak złą dziewczyną. Zadałam mu wiele bólu przez moje słowa…czego bardzo żałuję. Miesiąc temu on już nie wytrzymał i zakończył naszą znajomość…moje serce pękało i pęka do tej pory dlatego, któregoś dnia dostałam znak…znalazłam Nowennę Pompejską i modlitwę do św. Rity. Jestem osobą wierzącą i dużo spraw powierzam Bogu dlatego postanowiłam spróbować. Na początku było we mnie dużo obaw ale trwałam w modlitwie. Po szczerej spowiedzi i przyznaniu się do winy po kilku dniach zaczęłam zauważać, że św. Rita i Matka Boża pomagają mi…modliłam się nieustannie. Siódmego dnia nowenny Ukochany postanowił się ze mną spotkać, a dnia dziewiątego dał nam szansę. Teraz modlę się o odwzajemnienie i umocnienie naszych uczuć. Nie ustaję w modlitwie…czuję, że jestem pod dobrą opieką! Daję to świadectwo, ponieważ wierzę, że wszystko to co się dzieje jest dzięki Matce Bożej i św. Ricie. To im powierzyłam swoje zmartwienia. Wierzę, że z czasem wszystko wróci do normy. Stałam się silniejsza dzięki modlitwie. Jeśli ktoś to czyta- proszę, nie poddawaj się, jesteś w dobrych rękach!
  Proszę też gorąco o modlitwę by Ukochany zaufał mi i odwzajemnił moją miłość…by blokada, która w nim jest zniknęła

 25. Oto moje świadectwo wstawiennictwa świętej Rity. W wielkim gniewie i niegodziwości straciłam najważniejszego mężczyznę mojego życia. Postanowił ode mnie odejść. Rozpoczełam błagalną modlitwę do świętej Rity o jego powrót. i łaskę przebaczenia mi przez niego. Co prawda nie wrócił, ale kilka dni temu stanął u moich drzwi, aby wesprzeć mnie w załatwieniu ważnej dla mnie sprawy. To wielki cud i wiem, że stało się to za wstawiennictwem Świętej Rity. Nie ustaję nadal w swoich modlitwach bo wiem, że Święta Rita pochyliła się nad moim błaganiem.
  Święta Rito niezważając na niegodziwości moje uproś mi u Jezusa Ukrzyżowanego łąskę, o która tak bardzo proszę i tak bardzo leży mi na sercu. Jakże Bóg mógłby odrzucid prośbę Tej, która odczuwała Jego Mękę? Amen

 26. Modle sie do Sw.Rity o to by relacja miedzy mną a osoba z którą byłam 2 lata znów nabrała pięknych kolorów ..by ukochany nie uciekal w zle towarzystwo które burzy jego miłość do mnie,by jego serce i rozum znow jak kiedys bylo napelnione wielka miłością do mnie. Nie odzywalismy sie do siebie prawie tydzień chlopak stwierdzil ze ma dość związku ,odmwialam modlitwy do Sw.Rity nagle na 6 dzień od przykrych słów ukochanego ,patrząc na telefon widzialam polaczenie od niego wysyłając znak zapytania napisal ze zacial mu sie telefon i zadzwonił sam ..wyslalismy do siebie z 10 smsow zupełnie nie dotyczacych związku.. nie odpisal mi na to co napisalam ,mialam nadzieję ,ze rano lub w ciągu dnia będzie kontynuował temat lecz niestety cisza. Modlę sie dalej do kochanej Sw.Rity dzięki niej mniej placze,mam dziwny spokoj w sercu i czuje ze mnie wysłucha ,nie pozwala mi odejść nie będąc wysluchanym.. mialam wątpliwości czy robie dobrze ,ale przeciez Bóg po cos postawil mi na drodze mojego ukochanego,zblizylam sie do Boga bardzo przez ten czas ,poznalam Sw.Rite ,przeczytalam wiele pięknych waszych świadectw ,myślę ze to wszystko co sie dzieje teraz to tez nie bez przyczyny.Mam nadzieję ze dzięki Sw.Ricie mój związek będzie istniał i będzie jeszcze piękniejszy niż kiedyś. Bo przecież miłość i to piękne uczucie kochania kogos to istny cud,dlatego walcze ! Mam nadzieję ,ze Sw Rita mi pomoze dalej! Bo juz cos zrobiła i dlatego pisze o tym tutaj -Sw.Rita pomaga,daje piękny spokoj w sercu i nadzieję na lepsze jutro ,wytrwale prosmy a będziemy wysłuchani ,ja w wierze ..mimo ze do konca JESZCZE nie jestem wysłuchania ale będę modlić sie dalej.

 27. Modlitwy do Świętej Rity poznałam dosyć niedawno. Modliłam się, aby bliska mi osoba okazała się być zdrowa. Tak też się stało. Mam nadzieję, że moja druga prośba o którą tak mocno się modlę też zostanie wysłuchana. Czytając komentarze wraca mi nadzieja na trwanie w modlitwie i cierpliwe czekanie.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!