Anna: Modlitwa o łaskę potomstwa.

Głęboko wierzymy że Matka Boża wysłuchała tej modlitwy i dzięki jej opiece za kilka miesięcy na świat przyjdzie zdrowe maleństwo.
Read More

Irena: Pomoc w zachowaniu pracy

Chciałam podziękować Matce Bożej Pompejańskiej i Jezusowi, poprzez złożenie kolejnego świadectwa po otrzymaniu wyproszonych łask. Matka Boża dwa razy uratowała mnie przed utratą pracy. Dostałam prace w firmie od stycznia 2014 na okres 6 miesięcy. Po tym czasie, firma w której pracowałam przegrała przetarg i moje stanowisko stało pod znakiem...
Read More

Ania: Spowiedź

Chciałabym podzielić sie z Wami moją radością. Dzis po bardzo długim czasie przystąpiłam do sakramentu pokuty. Bardzo dlugo trwalam w grzechu i mimo, ze bylo mi z tym źle nie mialam odwagi isc do spowiedzi. Dzięki NP podjęłam decyzje, ze najwyższa pora wyjść z ciemności grzechu a Matka Najświętsza obdarzyła mnie łaską odwgi i spokoju.
Read More

Beata: moje dziecko

Tylko Maryja i Jezus dawali nam nadzieję, że ktoś nam pomoże. W dzień objawień fatimskich jej wzrok stał się przytomny. Dziękujemy Ci Matko Rozancowa
Read More

Łukasz: Matura

Nigdy nie zapomnę tego czasu i tego co zrobiła dla mnie Matka Boża. Teraz jestem na studiach, na dobrej uczelni.
Read More

Piotr: kryzys małżeński

Na początku były łzy każde słowo gdy się zwracałem do Mateńki wywoływało strumienie łez.
Łzy żalu błagania i ogromnej ufności ze moje prośby Matka wysłucha. Rozpadało mi się małżeństwo… Zanikły wszystkie uczucia byłem gotów na separacje i rozwód.


Byłem kłębkiem nerwów  z natury jestem spokojny wiec nie było gdzie się wylądować .
Nowennę zacząłem odmawiać z wielka wiara i zaczęło się, ogarnął mnie całkowity spokój ,poszedłem do spowiedzi po wielu latach wyznałem swe grzechy które do tej pory skwapliwie ukrywałem .

Sytuacja w rodzinie uległa radykalnej poprawie ,walczymy z zona o nasze małżeństwo, jest ciężko bo odbudowa tego co po wielu latach umarło jest bardzo trudne. Ja sam bardzo się zmieniłem wcześniej zmówienie jednej modlitwy graniczyło z cudem dziś mam czas by zmówić 3 różance.

Wulgarne słowa w mych ustach gościły bardzo często dziś ich brak ,sny pożądliwe o obcych kobietach znikły pojawiła się zona jak za dawnych lat. Dziś jest blisko 27 dnia zaufałem bezgranicznie NP , nawet gdy złe  mnie kusi i przeszkadza ,zamyka oczy ,rozprasza myśli ,wywołuje bule brzucha i mdłości twardo walczę bo tak obiecałem Matuli .

Już namówiłem jedna osobę do odmawiania NP. a w kilku zaszczepiłem ziarno gdy się uda będę bardzo szczęśliwy. Otwórzmy oczy „ Małe Łaski „  jakie otrzymujemy przez NP. staja się ogromnym filarem naszej wiary .

Pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

17 komentarzy do "Piotr: kryzys małżeński"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dzięki za to że mogłam to teraz przeczytać.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

To świadectwo dodaje wiary i nadziei…. życzę wytrwałości i nieustannej opieki Matki Bożej przy uzdrawiania malzenstwa…

Rafał
Gość
Rafał

Piotrze jesteś na właściwej drodze , a Bóg Cie prowadzi i wszystko się wyprostuje , !!!!

Markoni
Gość
Markoni

No tak, po to własnie są kryzysy, żeby przez nie przejść. Wytrwałości! A te łaski… jak czytam, to wcale nie takie małe 🙂 .

Barbara
Gość
Barbara

Kochani proszę Was o pomoc aby ktoś wskazał mi jakiegoś świetego albo modlitwę która przynosi szybki skutek i naprawdę pomaga potrzebuję tego bardzo pilnie bóg zapłać

Ola
Gość

Sw. Ekspedyt jest od spraw naglych i beznadziejnych, trudnych. Bardzo piekna nowenna do niego,

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Pamiętaj Barbaro, że modlitwa to nie zaklęcie 🙂 Mnie nigdy osobiście nie zawiodło 30 dniowe nabożeństwo do św. Józefa połączone ze szczerą spowiedzią, oraz daniem na kilka mszy w intencji, o którą się modliłam.

TERESA
Gość
TERESA

Basiu poleciła bym Ci sekretarkę Pana ….Św,Faustynę .

Ktośka
Gość
Ktośka

Mojego malzenstwa uratowac juz raczej sie nie da. Swiadectwo jednak piekne, takze trwam na modlitwie w nowennie wspomnianej. Trzymajcie kciuki, abym dotrwala.

ala
Gość

Przysięgę składa się raz na całe życie Bóg w dniu Waszego ślubu obiecał Wam że jak będzie źle to pomoże.Jeśli było zbudowane na skale – na prawdzie którą jest Jezus Chrystus to przetrwa bo On jest z Wami i On tak chce więc głowa do góry:)

E.
Gość

Wolę modlitwę, niz trzymac kciuki. Mam nadzieję, że sie nie pogniewasz 😉

weronika
Gość
weronika

Życzę sukcesu w walce o małżeństwo – jest o co walczyć. Niech Wam Bóg Błogosławi.

Laurencja
Gość
Laurencja

Pole cam strone Sychar ska trudnych maLzenstw – nie ma maLzenstw nie do uratowania!

Stenia Sitarska
Gość

Ja zaczynam od jutra Nowennę Pompejaską w osobistej ważnej intencji… Na Różańcu modlę sie co dnia i również należę do Kółka Żywego Różańca Świętego. więc kocham tą modlitwę …

sylka
Gość

Dziękuje

ole
Gość

Wszystkim małżeństwom w kryzysie i tym które chcą „odświeżyć”, pogłębić relacje małeńskie polecam sesje Kana.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!