Agnieszka: Nowenna Pompejańska – mój kierunkowskaz

Pod koniec roku 2013 postanowiłam cały rok 2014 oddac Matce Bożej i na ile to będzie mozliwe poświęcic 365 dni Nowennie Pompejańskiej... Już kolejna Nowenna odmawiana w tym roku przyniosła upragnione owoce i pożądane rozwiązanie sprawy.Przeczytaj Agnieszka: Nowenna Pompejańska – mój kierunkowskaz
Przeczytaj całość

Elżbieta: odpowiadam.To nie ja prowadziłam ten samochod tylko Dobry Jezus!

Nie wiem od czego zacząć i tak jakoś cięzko mi idzie to pisanie.Wiem ,ze Mateczka kochana nie pozwoliła abym doznała ja i moja mama obrażen w wypadku samochodowym. Nowennę Pompejańską odmawiać zaczęłam 6 lutego,następnego dnia moja mama.Tydzien temu w poniedziałek tj.11 marca jadąc z nią wpadłam w poślizg ,droge była fatalna...
Przeczytaj całość

Kamila: Uleczenie bólu serca-modlitwa miłością

Modlitwa pozwoliła mi otworzyć moje prawdziwe ja,modlitwa uwolnienia sprawiła,że już nie zaprzeczam swoim uczuciom nie,kryję ich,a szczerzej traktuje życie i samą siebie,choć czasem ze względu na samokrytycyzm nie jest to łatwe.
Przeczytaj całość

Ula: Znalazłam siłę do walki

Witam to moja druga w życiu nowenna pierwszą odmawialam w intencji mojego syna i została wysłuchała choć straciłam już nadzieję i powiedziałam mojej najbliższej koleżance że Boga chyba nie ma ,następnego dnia dzwoniłam do niej że Pan Bóg jest i dzięki Maryji zostałam wysłuchana ,teraz modlę się o zdrowie i choć nie zdażył się żaden cud to dzięki nowennie znalazłam siłę do walki z chorobą ,siłę i odwagę by pójść na badania .Tak bardzo chciałabym uwierzyć że dla Boga wszystko jest możliwe.
Przeczytaj całość

Marzena: Dzięki Mateczko za Twe łaski

Moją pierwszą nowennę odmówiłam jakiś czas temu w intencji znalezienia dobrej pracy. Nie od razu się udało...ale wcale długo nie musiałam czekać na owoce mojej modlitwy. Zostałam wysłuchana, mimo iż myślałam, że czasami odmawiam modlitwę w pośpiechu.
Przeczytaj całość

Piotr: kryzys małżeński

Na początku były łzy każde słowo gdy się zwracałem do Mateńki wywoływało strumienie łez.
Łzy żalu błagania i ogromnej ufności ze moje prośby Matka wysłucha. Rozpadało mi się małżeństwo… Zanikły wszystkie uczucia byłem gotów na separacje i rozwód.


Byłem kłębkiem nerwów  z natury jestem spokojny wiec nie było gdzie się wylądować .
Nowennę zacząłem odmawiać z wielka wiara i zaczęło się, ogarnął mnie całkowity spokój ,poszedłem do spowiedzi po wielu latach wyznałem swe grzechy które do tej pory skwapliwie ukrywałem .

Sytuacja w rodzinie uległa radykalnej poprawie ,walczymy z zona o nasze małżeństwo, jest ciężko bo odbudowa tego co po wielu latach umarło jest bardzo trudne. Ja sam bardzo się zmieniłem wcześniej zmówienie jednej modlitwy graniczyło z cudem dziś mam czas by zmówić 3 różance.

Wulgarne słowa w mych ustach gościły bardzo często dziś ich brak ,sny pożądliwe o obcych kobietach znikły pojawiła się zona jak za dawnych lat. Dziś jest blisko 27 dnia zaufałem bezgranicznie NP , nawet gdy złe  mnie kusi i przeszkadza ,zamyka oczy ,rozprasza myśli ,wywołuje bule brzucha i mdłości twardo walczę bo tak obiecałem Matuli .

Już namówiłem jedna osobę do odmawiania NP. a w kilku zaszczepiłem ziarno gdy się uda będę bardzo szczęśliwy. Otwórzmy oczy „ Małe Łaski „  jakie otrzymujemy przez NP. staja się ogromnym filarem naszej wiary .

Pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

17 komentarzy do "Piotr: kryzys małżeński"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dzięki za to że mogłam to teraz przeczytać.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

To świadectwo dodaje wiary i nadziei…. życzę wytrwałości i nieustannej opieki Matki Bożej przy uzdrawiania malzenstwa…

Rafał
Gość
Rafał

Piotrze jesteś na właściwej drodze , a Bóg Cie prowadzi i wszystko się wyprostuje , !!!!

Markoni
Gość
Markoni

No tak, po to własnie są kryzysy, żeby przez nie przejść. Wytrwałości! A te łaski… jak czytam, to wcale nie takie małe 🙂 .

Barbara
Gość
Barbara

Kochani proszę Was o pomoc aby ktoś wskazał mi jakiegoś świetego albo modlitwę która przynosi szybki skutek i naprawdę pomaga potrzebuję tego bardzo pilnie bóg zapłać

TERESA
Gość
TERESA

Basiu poleciła bym Ci sekretarkę Pana ….Św,Faustynę .

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Pamiętaj Barbaro, że modlitwa to nie zaklęcie 🙂 Mnie nigdy osobiście nie zawiodło 30 dniowe nabożeństwo do św. Józefa połączone ze szczerą spowiedzią, oraz daniem na kilka mszy w intencji, o którą się modliłam.

Ola
Gość

Sw. Ekspedyt jest od spraw naglych i beznadziejnych, trudnych. Bardzo piekna nowenna do niego,

Ktośka
Gość
Ktośka

Mojego malzenstwa uratowac juz raczej sie nie da. Swiadectwo jednak piekne, takze trwam na modlitwie w nowennie wspomnianej. Trzymajcie kciuki, abym dotrwala.

E.
Gość

Wolę modlitwę, niz trzymac kciuki. Mam nadzieję, że sie nie pogniewasz 😉

ala
Gość

Przysięgę składa się raz na całe życie Bóg w dniu Waszego ślubu obiecał Wam że jak będzie źle to pomoże.Jeśli było zbudowane na skale – na prawdzie którą jest Jezus Chrystus to przetrwa bo On jest z Wami i On tak chce więc głowa do góry:)

weronika
Gość
weronika

Życzę sukcesu w walce o małżeństwo – jest o co walczyć. Niech Wam Bóg Błogosławi.

Laurencja
Gość
Laurencja

Pole cam strone Sychar ska trudnych maLzenstw – nie ma maLzenstw nie do uratowania!

Stenia Sitarska
Gość

Ja zaczynam od jutra Nowennę Pompejaską w osobistej ważnej intencji… Na Różańcu modlę sie co dnia i również należę do Kółka Żywego Różańca Świętego. więc kocham tą modlitwę …

sylka
Gość

Dziękuje

ole
Gość

Wszystkim małżeństwom w kryzysie i tym które chcą „odświeżyć”, pogłębić relacje małeńskie polecam sesje Kana.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!