Pielgrzymka do Pompejów! – na rocznicę Sanktuarium

Nasza Fundacja Różańcowa zaprasza Czcicieli Królowej Różańca na obchody rocznicy poświęcenia bazyliki Królowej Różańca Świętego w Pompejach i uroczyste odczytanie Supliki poprzedzone Świętą Nocą Modlitwy przed Cudownym Obrazem.

Termin pielgrzymki: 3–11 maja 2015 roku.

Program: wyjazd z różnych miejsc w zależności od zgłoszeń pielgrzymów.

Dzień 2. Siena – miasto św. Katarzyny, stygmatyczki i mistyczki. Zwiedzanie katedry, sanktuarium św. Katarzyny, miasta, które do dnia dzisiejszego zachowało średniowieczny charakter.

Dzień 3. Cascia – miasto św. Rity patronki od spraw beznadziejnych. Nawiedzenie sanktuarium, w którym znajduje się trumna z relikwiami świętej. Odwiedzenie jej domu rodzinnego, kościoła parafialnego w którym pochowani są jej rodzice i dzieci.

Dzień 4. Watykan i Bazylika św. Piotra, modlitwa przy grobie św. Jana Pawła II i Jana XXIII. Spacer po Rzymie.

Dzień 5-6. Pompeje. Nawiedzenie Sanktuarium Królowej Różańca. Udział we Mszy świętej przed cudownym obrazem. Zwiedzanie Sanktuarium i muzeum. Dla chętnych zwiedzanie starożytnego miasta. Udział w Nocy Modlitwy przed obrazem. Nazajutrz uroczyste nabożeństwo ku czci Królowej Różańca i odczytanie Supliki. Nocleg w Pompejach!

Dzień 7. San Giovanni Rotondo. Nawiedzenie relikwii św. Ojca Pio, zwiedzenie muzeum. Wieczorne czuwanie przy grobie św. Ojca Pio. Dzień 7. Góra św. Michała Archanioła na Gargano. Niebiańska Bazylika i Msza św. w grocie uświęconej obecnością św. Michała. Przejazd do Loreto, nawiedzenie domku Matki Bożej i modlitwa na polskim cmentarzy z II wojny światowej.

Dzień 8. Poranny spacer nam morzem Adriatyckim i przejazd do Padwy. Bazylika św. Antoniego, modlitwa przy grobie świętego, nawiedzenie bazyliki św. Justyny i grobu św. Łukasza Ewangelisty.

Dzień 9. Przyjazd do Polski i zakończenie pielgrzymki.

Codzienna Msza św. i opieka duchowa naszego kapłana.

Cena: 1890 zł. Zawiera: • przejazd komfortowym autokarem: klimatyzacja, DVD, barek, WC • 7 noclegów w hotelach *** w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami • 7 wzmocnionych śniadań i 7 obiadokolacji (dwudaniowe + deser) • opieka pilota • ubezpieczenie: następstwa nieszczęśliwych wypadków na sumę 15.000 zł, koszty leczenia 10.000 €, koszty ratownictwa 5.000 €, choroby przewlekłe 10.000 €, bagaż 1.000 zł

Pakiet pielgrzyma: chusta, identyfikator, śpiewnik. Cena nie zawiera: kosztów związanych z miejscami zwiedzanymi: przewodników lokalnych, słuchawek oraz biletów na metro, biletów wstępu i taksy klimatycznej = ok. 50 € Zgłoszenia: tel. 61 66 24 921 lub e-mail: pielgrzymka@rosemaria.pl

Opt In Image
Pielgrzymuj z nami do Pompejów!
Powiadomimy Cię o najbliższej pielgrzymce

Jeśli chcesz dołączyć do naszej przyszłej pielgrzymki do sanktuarium różańcowego w Pompejach, wystarczy, że podasz swój e-mail oraz imię w poniższym formularzu. Skontaktujemy się z Tobą!

41 myśli na temat „Pielgrzymka do Pompejów! – na rocznicę Sanktuarium

  • Niestety, programu na tym etapie nie da się zmodyfikować. Zresztą mamy we Włoszech wielu świętych, błogosławionych, Apostołów, których miejsca pochówku powinniśmy nawiedzić w pierwszej kolejności. O ile mi wiadomo, grób o. Matteo jest wizytowany z powodu zjawisk manifestacji demonicznych. To mogłoby wiele osób niepotrzebnie przestraszyć, może by i nadało niepotrzebnego charakteru sensacji tej pielgrzymce.

 1. Jestem za tą propozycją odwiedzenia grobu MATTEO DA AGNONE,,,,, w tej chwli jestem w Rzymie, pracuję ,,ale szukałam wiele czasu aby znalesc pielgrzymke do Pompejów i teraz mam ,, wracam do Polski i chce się dowiedziec wiecej na temat wyjazdów ,jestem z BIAŁEGOSTOKU ,pozdrawiam

 2. Witam serdecznie w tym roku już mam urlop rozplanowany więc nie dam rady pojechać ale mam pytanie czy w październiku 2016 będzie organizowana pielgrzymka o podobnym programie?

 3. A wyjazdy z okolic częstochowy będą? Numer kierunkowy 61 to chyba okolice poznania. Muszę najpierw Pana w Niebie zapytać czy chce być wyjechał i finansowo mi pomóc w wyjeździe.

 4. Czy w pazdzierniku zajedziecie do o.Mateo ? Nie w poszukiwaniu sensacji ale z potrzeby uwolnienia i uzdrowienia.To byłaby szansa myślę dla wielu.

  • jestem za propozycją odwiedzenia grobu ojca Mateo w maju lub pażdzierniku. Wielu jest ludzi którzy potrzebują uwolnienia[ prosze zmodyfikować pielgrzymkę]

   • Pani Alicjo, nie traktujmy miejsca pochówku o. Mateo magicznie, jako te, w którym dokonuje się „automatyczne” uwalnianie od złych mocy. Kto potrzebuje uwolnienia od działania złego ducha, powinien w pierwszej kolejności udać się do spowiedzi, a w drugiej do księdza egzorcysty na rozeznanie i modlitwę o uwolnienie. Nie chce nawet myśleć, jak wiele niebezpieczeństw wiąże się z towarzyszeniem osobie zniewolonej lub wręcz opętanej na wielodniowej pielgrzymce. Taki stan wymaga towarzyszenia i opieki rodziny w rodzinnym domu, stałego kontaktu z egzorcystą, a nie dalekiej podróży. Więcej piszę o tym na http://www.egzorcyzmy.katolik.pl m.in. w art. „Towarzyszenie duchowe osobie opętanej”.

 5. Czas wyjazdu zbliża się, a my nie mamy żadnych wiadomości
  z jakich miejscowości wyjazd,
  o której godzinie
  co jest wskazane mieć ze sobą ?
  itd.,itp

 6. Bogu niech będzie chwała,!!!!!!

  a organizatorom stokrotne podziękowanie ,
  była to zaiste uczta duchowa, a i cielesna też.
  Panie Marku – powtarzam to co już powiedziałam, za organizację ,za przebieg, za zaangażowanie, za wspaniałego duszpasterza ojca Krzysztofa , za przewodnika pana Michała za całokształt
  w skali od 1 do 10 nasza ocena to 11.
  wdzięczne Ewa Nowak
  i Ela Kowalczyk.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!