Msza święta w Pompejach – 25 stycznia 2015

Pierwsza w tym roku Msza święta w Sanktuarium w Pompejach w naszych wspólnych intencjach odbędzie się 25 stycznia 2015 r. (niedziela) o godz. 6 rano przed ołtarzem głównym – przed pompejańskim obrazem.

Jak złożyć intencje i ofiarę?

Za pośrednictwem Fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego” można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

Przetłumaczone intencje wraz z ofiarami nasza Fundacja przekazuje bezpośrednio do sanktuarium w Pompejach.

UWAGA: nieprzekraczalną datą jest 20 dzień miesiąca – w ten dzień MUSIMY zamknąć listę, przetłumaczyć i przesłać intencje do Sanktuarium. Dlatego prosimy osoby, które chcą dołączyć swoją intencję o kontakt do 19 stycznia.

Potwierdzenia o Mszy św.

Wszystkim osobom wysyłamy potwierdzenia na e-mail podany w formularzu z intencją lub telefonicznie (jeśli podano telefon). Potwierdzania wysyłamy w ciągu kilku dni od otrzymania intencji.

Jeśli potwierdzenie nie doszło, to albo podano niewłaściwy adres zwrotny (częsta przyczyna w naszej korespondencji) albo nasza odpowiedź trafiła do skrzynki spamowej. Potwierdzenia wysyłamy jednak zawsze.

Kontakt w sprawie mszy: msza@rozaniec.info

Powiadomimy Cię o najbliższej Mszy w Pompejach!

Monika
Gość
Monika

Witam,
20 grudnia 2014 r. wieczorem przesłałam intencję wraz z przelewem internetowym na podane konto.Nie dostałam jednak żadnej informacji z potwierdzeniem.Czy mam rozumieć,że moja intencja i ofiara będą uwzględnione na miesiąc styczeń 2015 r.?
Pozdrawiam

Iza
Gość

Dzien dobry,prosze podac godzine mszy 25 stycznia.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij