Msza święta w Pompejach – 25 stycznia 2015

Pierwsza w tym roku Msza święta w Sanktuarium w Pompejach w naszych wspólnych intencjach odbędzie się 25 stycznia 2015 r. (niedziela) o godz. 6 rano przed ołtarzem głównym – przed pompejańskim obrazem.

Jak złożyć intencje i ofiarę?

Za pośrednictwem Fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego” można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

Przetłumaczone intencje wraz z ofiarami nasza Fundacja przekazuje bezpośrednio do sanktuarium w Pompejach.

UWAGA: nieprzekraczalną datą jest 20 dzień miesiąca – w ten dzień MUSIMY zamknąć listę, przetłumaczyć i przesłać intencje do Sanktuarium. Dlatego prosimy osoby, które chcą dołączyć swoją intencję o kontakt do 19 stycznia.

Potwierdzenia o Mszy św.

Wszystkim osobom wysyłamy potwierdzenia na e-mail podany w formularzu z intencją lub telefonicznie (jeśli podano telefon). Potwierdzania wysyłamy w ciągu kilku dni od otrzymania intencji.

Jeśli potwierdzenie nie doszło, to albo podano niewłaściwy adres zwrotny (częsta przyczyna w naszej korespondencji) albo nasza odpowiedź trafiła do skrzynki spamowej. Potwierdzenia wysyłamy jednak zawsze.

Kontakt w sprawie mszy: msza@rozaniec.info
Opt In Image
Powiadomienia o Mszy św.

Jeśli chcesz otrzymać informację o przyszłych Mszach św. w sanktuarium różańcowym w Pompejach, wystarczy, że podasz swój e-mail oraz imię w poniższym formularzu.

4 myśli na temat „Msza święta w Pompejach – 25 stycznia 2015

  1. Witam,
    20 grudnia 2014 r. wieczorem przesłałam intencję wraz z przelewem internetowym na podane konto.Nie dostałam jednak żadnej informacji z potwierdzeniem.Czy mam rozumieć,że moja intencja i ofiara będą uwzględnione na miesiąc styczeń 2015 r.?
    Pozdrawiam

    • Pani Moniko, jeśli było to wieczorem, w sobotę, to niestety, nie zdołaliśmy dodać tej intencji. Tak to jest, że ze względu na odległość, konieczność tłumaczenia, zrobienia przelewów za granicę, potwierdzeń – intencje musimy zamknąć do 20, żeby zdążyć. Jeśli więc nie dostała pani potwierdzenia, to w najbliższych dniach dostanie pani potwierdzenie przesłania na kolejną Mszę świętą.

Możliwość komentowania jest wyłączona.