Marcin: dość trudna sytuacja związana z miłoscią

Witam was wszystkich , :) mam na imie Marcin mam 30 lat i chciałem opisać co sie stało w moim przypadku ,a więc początek mojej Nowenny to 1 maj tego roku a koniec Nowenny to 23 czerwiec.
Przeczytaj całość

Barbara: uzdrowienie na 3 płaszczyznach: fizycznej, psychicznej oraz duchowej

Świadectwo: odmawiając nowennę w intencji mojego uzdrowienia psycho – fizycznego i duchowego otrzymałam wiele łask. Trochę zajęło mi napisanie niniejszego świadectwa, lecz stwierdziłam, iż Matka Boża w pełni zasługuje na to, bym podzieliła się z innymi i opowiedziała o łaskach jakie od Niej otrzymałam. Wynika to chociażby z fragmentu modlitwy, jaką...
Przeczytaj całość

Monika: Wybłagane łaski dla moich bliskich i siebie samej

Pragnę złożyć moje koleje świadectwo odmawiania trzeciej Nowenny Pompejańskiej i podziękować Matce Przenajświętszej za opiekę, modlitwę, wstawiennictwo i wybłagane łaski dla moich bliskich i siebie samej.
Przeczytaj całość

Dorota: zaczęły dziać się rzeczy których się nie spodziewałam

Pragnę podzielić sie moją ogromną radością i zachęcić wszystkich do odmawiania cudownej Nowenny Pompejańskiej ponieważ Ona działa! Prosiłam Matkę Najświętszą aby mi pomogła w rozwiązaniu problemu który mnie dręczył. Problem był związany z moją pracą. Od początku odmawiania Nowenny zaczęły dziać się rzeczy których się nie spodziewałam.Przeczytaj Dorota: zaczęły dziać...
Przeczytaj całość

Ja: Wielkie jest miłosierdzie Boże !

Matka Boża nauczyła mnie kochać Jezusa i oddawać w Jego ręce wszystko co mnie boli, wszystko co mnie cieszy i wszystko co kocham.
Przeczytaj całość

Msza święta w Pompejach – 25 stycznia 2015

Pierwsza w tym roku Msza święta w Sanktuarium w Pompejach w naszych wspólnych intencjach odbędzie się 25 stycznia 2015 r. (niedziela) o godz. 6 rano przed ołtarzem głównym – przed pompejańskim obrazem.

Jak złożyć intencje i ofiarę?

Za pośrednictwem Fundacji „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego” można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

Przetłumaczone intencje wraz z ofiarami nasza Fundacja przekazuje bezpośrednio do sanktuarium w Pompejach.

UWAGA: nieprzekraczalną datą jest 20 dzień miesiąca – w ten dzień MUSIMY zamknąć listę, przetłumaczyć i przesłać intencje do Sanktuarium. Dlatego prosimy osoby, które chcą dołączyć swoją intencję o kontakt do 19 stycznia.

Potwierdzenia o Mszy św.

Wszystkim osobom wysyłamy potwierdzenia na e-mail podany w formularzu z intencją lub telefonicznie (jeśli podano telefon). Potwierdzania wysyłamy w ciągu kilku dni od otrzymania intencji.

Jeśli potwierdzenie nie doszło, to albo podano niewłaściwy adres zwrotny (częsta przyczyna w naszej korespondencji) albo nasza odpowiedź trafiła do skrzynki spamowej. Potwierdzenia wysyłamy jednak zawsze.

Kontakt w sprawie mszy: msza@rozaniec.info

Powiadomimy Cię o najbliższej Mszy w Pompejach!

  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Witam,
20 grudnia 2014 r. wieczorem przesłałam intencję wraz z przelewem internetowym na podane konto.Nie dostałam jednak żadnej informacji z potwierdzeniem.Czy mam rozumieć,że moja intencja i ofiara będą uwzględnione na miesiąc styczeń 2015 r.?
Pozdrawiam

Iza
Gość

Dzien dobry,prosze podac godzine mszy 25 stycznia.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!