Małgorzata: łaski i trudności

Obecnie odmawiam do Matki Bożej moją trzecią nowennę pompejańską. O tej modlitwie dowiedziałam się z internetu. Pierwszą nowennę odmówiłam za poprawę mojej sytuacji finansowej. Samodzielnie prowadzę działalność gospodarczą i z uwagi na dużą konkurencję na rynku ogólnie sytuacja jest trudna. Mam już 35 i chciałabym się usamodzielnić. Od kwietnia 2014...
Read More

Anonim: Radosne świadectwo :)

Odmawiam nowennę już od roku niespełna. Te świadectwo które przeczytacie za pewne płynie mi prosto z serca.
Read More

Hanna: Niech wola Twoja się wypełnia

W lipcu ubieglego roku u mojego niespelna 2 letniego wnuczka stwierdzono nowotwor zlosliwy oczka prawego.Odmowilam Nowenne Pompejanska z prosba o uzdrowienie dodajac nie moja wola a Twoja Panie niech sie stanie.Niech w zyciu chlopca Twoja wola sie wypelnia Panie.
Read More

Marcelina: Uwolnienie od grzechu masturbacji

Długo czekałam na złożenie tego świadectwa, bo zwyczajnie się wstydziłam, ale jest za co dziekować. Moje świadectwo będzie krótkie. W ubiegłym roku odmówiłam 4 Nowenny Pompejańskie. Nie jestem w stanie ocenić na ile zostały wysłuchane. Wiem jedno, że Nowenna wprowadziła mnie na nowe i lepsze tory. Maryja doprowadziła mnie do Jezusa, który uzdrawia.
Read More

Jadwiga: całkowite uleczenie ciężko chorej mojej siostry

Z całego serca tą drogą chcę podziękować naszej Najukochańszej Mateńce Pompejańskiej za otrzymaną łaskę zdrowia dla mojej siostry. O tej Nowennie wiedziałam już kilka m-cy wcześniej, ale pomyślałam że to nie dla mnie bo nie wytrwam. Jednakże stan zdrowia mojej siostry "zmusił" mnie do odmawiania w jednej minucie. Od lat...
Read More

Marzena: Wysłuchane modlitwy

Obecnie jestem w trakcie mojej 3 nowenny w intencji wypełniania się w moim życiu woli Bożej. Chciałabym opowiedzieć o moich wcześniejszych spotkaniach z tą modlitwą. Pierwsza nowenna była w intencji zdrowia mojej mamy, która czekała na przeszczep, w trakcie jej odmawiania oprócz tego, że odmieniło się moje serce, dostałam obietnicę że do końca tego roku moja mama będzie zdrowa, nie wierzyłam w to, znowu dostałam informację że jestem człowiekiem małej wiary i stanie się wg mojej wiary. Dziś już jest prawie koniec roku i wszystko jest tak, jak zostało mi wewnętrznie przekazane. Mama tryska życiem, bo tak naprawdę dostała nowe życie.

Moja druga nowenna dotyczyła mojego męża, który robił wszystko, aby doprowadzić do naszego rozstania, modliłam się w intencji przebaczenia, aby nie doszło do rozstania. Była to bardzo trudna nowenna, wręcz walka aby nie zasnąć, im bardziej modliłam się, tym bardziej mąż szalał, przeważnie w trakcie modlitwy robił awantury, bił talerze w kuchni, wyrzucał mamę z domu, która była świeżo po operacji twierdząc, że nie życzy sobie chorych w swoim domu… Opowiedziałam jej o tym, że takie rzeczy dzieją się, ponieważ jestem w trakcie nowenny pompejańskiej, nawet gdy ją rozpoczynałam o 23 w nocy, gdy wszyscy już spali, o tej samej godzinie zaczynało się piekło. W ostateczności sytuacja na tyle się zmieniła, że oznajmił, że „na razie” rezygnuje z dążenia do rozstania, bo w sumie po co się spieszyć.

W swojej 3 nowennie obecnie odmawianej czuję moc, która czuwa nade mną. Każde rozważanie tajemnic z Matką Bożą daje mi wewnętrzną codzienną przemianę, codzienne otwieranie mojego serca, wiele optymizmu, zauważam wiele dobra na co dzień, jak wiele dobrych ludzi spotykam. Pragnę, aby wydarzenia które mnie spotykają były zgodne z wolą Boga i najwyższym dobrem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
BasiaOlawiesia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Jesteś bardzo dzielna. Niech Maryja Nasza Mateńka zanosi Twoje błagania i błogosławi.UFAJ!

Ola
Gość
Ola

Marzeno, odwagi i wytrwalosci. Niech blogoslawienstwo Pana naszego zawsze bedzie z Toba i Twoja Rodzina. A jesli jeszcze znajdziesz sile i czas , jest piekna nowenna do Matki Boskiej Rozwiazujacej Wezly

Basia
Gość
Basia

Witam serdecznie, Proszę mi odpowiedzieć,czy Msza Święta w Pompejach która ma się odbyć 25.01.2015 roku o godzinie 6.00 rano czy będzie można ją obejrzeć i wysłuchać w internecie, jeżeli tak to bardzo proszę o podanie mi jak mogę to sobie ustawić? Bardzo bym chciała obejrzeć. Bardzo proszę o udzielenie mi odpowiedzi na mojego E-maila. Pozdrawiam cieplutko Barbara ze Sztumu