Kasia i Pawel: Przez zycie z Maryja i Jezusem

Bog caly czas obdarowywuje nas takze innymi cudownymi laskami i teraz kazdy dzin jest inny jest Boży! Rozglaszamy ta piekna modlitwe po rodzinie i znajomych i cieszymy sie ze ona takze weszla w ich serca i sie modla!
Read More

Katarzyna: CUD POCZĘCIA DZIECKA

Nie umiem opisac słowami tego co czuje jaka wdziecznosc .. to prawdziwy cud !!!!!!!!! Matka Boza mnie wysluchala. Do konca zycia bede jej wdzieczna.
Read More

Świadectwo wyciągnięte z komentarzy

Witam! Czytane na tej stronie świadectwa, a także słowa otuchy bardzo mi pomagały, dodawały sił, podejrzewam, że jest bardzo dużo osób nie ujawniających się, ale śledzących tę stronę. Postanowiłam sama też tu napisać, może komuś moje słowa pomogą, tak jak mi pomogły słowa innych.Przeczytaj Świadectwo wyciągnięte z komentarzy
Read More

Hanna: lekarze mówili że to niesamowite!

Ja w Poniedzialek Wielkanocny koncze odnawiac Nowenne Pompejanska. Wszyscy jestesmy pewni, ze Maryja uzdrowila mojego meza.
Read More

Ela: Co daje Nowenna Pompejańska…

Kochani chciałam się podzielić z wami tym, co daje modlitwa Nowenną Pompejańską. Odmawiam ją od 25 sierpnia 2015 r. Zaczęłam ja odmawiać jak mąż mnie zostawił. I choć nie zostałam wysłuchana dostałam coś więcej od Maryi głębszą wiarę, spokój i miłość nawet do tych, od których płynie tyle zła. Wybaczyłam im dzięki tej modlitwie
Read More

Maria: Dzień bez różańca to dzień stracony

O nowennie dowiedziałam się przypadkiem z internetu. Po przeczytaniu jednego bardzo radosnego świadectwa, w którym modlący się powiedział, że w skutek modlitwy z jego życiu zaczeły się dziać cuda, postanowiłam zaczać odmawiać nowennę o łaskę rodzicielstwa dla mnie i mojego męża.

Staraliśmy sie o dziecko już od ponad 6 miesięcy i powoli traciłam nadzieje, że nam sie uda. Odmawianie nowenny zakończyłam 30.01.2014 a już 31.01.2014 zrobilam test ciążowy, który ku naszej wielkiej radości okazał sie pozytywny.

Podziekowaliśmy z mężem za ten cud, a ja już tego samego dnia zaczełam odmawiać nowenne jeszcze raz prosząc o łaske zdrowia dla naszych dzieci i zeby nasze dzieci sie Pannie Maryi i Panu Bogu podobały. Nasz synek urodził sie 15 października, w mieciącu Maryjnym.

To dla mnie kolejny dowód, że Matka Boska nad naszym synkiem czuwa i ma go w swojej opiece. Bóg zapłać. Jesteśmy bardzo szcześliwy. Obecnie jestem w trakcie odmawiania nowenny po raz trzeci. Wierzęm że ta modlitwa to wielka broń na nasze smutki i zmartwienia.

Dzień bez różańca to dzień stracony. Sami sie o tym przekonacie jak zaczniecie go odmawiać. Polecam serdecznie tą modlitwe, a przekonacie sie, że w waszym życiu zaczną sie dziać cuda.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Maria: Dzień bez różańca to dzień stracony"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ada
Gość

Az serce się raduje czytając takie świadectwa, mam ogromną nadzieje ze też będę mogla się w przyszłości podzielić takim świadectwem. Nasza sytuacja bardziej skomplikowana właśnie, rozpoczęłam 5 nowennę w tej samej intencji, jesteśmy rodzicami 5 aniołków, czasem juz brak siły, nadziei i wiary że kiedyś nam sie uda

anika
Gość

Też modlę się w takiej samej intencji. 11.01.2015 skończyłam pierwszą nowennę. Nie jestem w ciąży, ale mimo tego dostrzegam powoli pozytywne działanie modlitwy. Już sam fakt, że przez 54 dni codziennie znalazłam czas na rozmowę z Bogiem jest niezwykły. A dzien po zakończeniu nowenny po raz pierwszy w życiu modliliśmy się z mężem wspólnie.

nieznajoma
Gość
nieznajoma

witam ja odmówiłam 4 razy Nowennę Pompejańska odnośnie macerzyństwa lecz Bóg nie dał jeszcze nam dziecka 🙁 ciężko nam z tym się pogodzić a przecież Matka BOSKA obiecała dać wszystko o co poprosimy 🙁

Kasia Pelowska
Gość

Ja mam swoje lata mam tez synka ale z mężem staramy się o drugie dziecko już parę lat.Mój kochany synek modli się o rodzeństwo i czasami zadaję mi pytanie czy Pan Jezus i Maryja go słyszą.Powiem Wam że to ą dla mnie bardzo trudne pytania .czasami wątpię ale od wczoraj zaczęłam się modlić ową nowenną dodatkowo .Dużo mogłabym tak pisać,ale ie o to chodzi. Prosiłam o znaki Boże i dużo napotkanych przypadkowo osób wspominało o tej nowennie.To znaki Boże więc postanowiłam zawierzyć Kochanej Maryi.Pozdrawiam i życzę wszystkim siły i miłości w modlitwie.Kasia

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!