Ania: nowenna w intencji trzeźwości męża

Ta nowenna była najtrudniejsza z dotychczas odmówionych
Przeczytaj całość

Bozena: Chwała Tobie Najświętsza Maryjo Panno

Kilka razy trafiała do szpitala i to był ciężki czas dla całej naszej rodziny, żyliśmy w strachu o nią i o to maleństwo (szczególnie że jedną stratę już przeżyliśmy).
Przeczytaj całość

xyz: nie prosiłam o miłośc a ją dostałam

Na pewno tez bardziej zblizyłam sie do Boga i częściej się modle , co u mnie graniczyło kiedyś z cudem, chwycic rózaniec do ręki . wiem teraz że dobrze zrobiłam i wszytsko w moim życiu dzieje się po coś odkąd zaufałam Maryji.
Przeczytaj całość

Agnieszka: „A wszystko inne będzie wam dodane”

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maryja Panna! To juz moje drugie świadectwo odmówionej Nowenny ale na pewno nie jest ostatnie. Na początku chcialam wszystkim Wam serdecznie podziekowac, Tym którzy zamieszczają swoje świadectwa, gdyż w trudnych momentach były one dla mnie wsparciem, nadzieją orazpomocą podczas odmawania modlitwy i stanowiły...
Przeczytaj całość

Alicja: Jednak Matka Boska wysłuchała mnie

Chciałabym złożyć swoje świadectwo o NP, by zachęcić innych do tej modlitwy, gdyż ma ona niezwykłą siłę i potrafi dosłownie zdziałać cuda. Już po dwóch tygodniach odmawiania Nowenny doświadczyłam niespodziewanie spełnienia swojej prośby. Przez cały czas (aż do dzisiaj kiedy już kończę swoją pierwszą NP) miałam wątpliwości, czy moja intencja nie dotyczy zbyt doczesnych spraw i czy powinnam prosić o to Maryję.
Przeczytaj całość

Mamy już 10.000 intencji!

Kochani, dopiero co wspólnymi siłami przekroczyliśmy 10.000 polubień na Facebooku, a tu pojawiła się kolejna, okrągła liczba: 10.000 intencji pozostawionych na tej stronie. Modliło się w sumie aż 57012 osób! Oto potęga modlitwy!

Wierzymy, że nasza wspólna modlitwa jednoczy nas i przynosi błogosławione owoce. Dodajmy, że wiele osób zostawia potem swoje podziękowania i świadectwa.

Jeśli chodzi o liczby – to wspaniały wynik, ale… są dwa „ale”.

1. Pierwsze to to, że skrypt do obsługi modlitw mocno obciąża stronę. Czujecie, odświeżając stronę, ze ładuje się coraz dłużej. Obecny rachunek do zapłacenia za serwer to 1763,82 zł do 28 stycznia (na pół roku). Najmocniej obciążają go właśnie ta strona, którą czytasz, Radio Różaniec i www.egzorcyzmy.katolik.pl. Dlatego, jeśli możesz wesprzeć naszą Fundację nawet symboliczną złotówką, po prostu zrób to – więcej o tym – tutaj. Weź pod uwagę, ze Fundacja nas nie zatrudnia, a wszystko, co dajemy radę, robimy sami we dwójkę. Koszty jednak rosną…

 

2. Drugie „ale”. Otóż formularz intencji nie jest idealny. Jesteśmy niestety zdani na gotowe rozwiązania, a więc dodawanie intencji i potwierdzeń modlitwy  działa nie tak, jak chcemy, ale tak, jak to widzi programista. Główny problem to ten, że kiedy klikamy na „Pomodlę się za ciebie”, strona przeładowuje się i wtedy szukamy miejsca, gdzie skończyliśmy czytać…  Niestety, wtyczek do „obsługi” modlitw jak na lekarstwo. Jednak jeśli będzie taka potrzeba, trzeba będzie poszukać innego rozwiązania albo w najgorszym razie je zamówić u programisty. Dlatego zapraszam do wzięcia udziału w sondzie i pozostawienia swojej opinii!

[poll id=”8″]
Nowenna pompejańska jest też na Facebooku
Polub nas! 🙂

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!