Rodzice: Nasza córka otrzymała pracę

Chciałam dotrzymać obietnicy, co obiecałam Matce Bożej Różańca Świętego z Pompejów, że jeśli wysłucha mojej prośby to napiszę żeby cały świat się dowiedział jak trzeba zaufać i się modlić z wiarą a Maryja wysłucha naszych próśb.
Przeczytaj całość

Magda: przecież Bóg wie co robi

Dziś mija piaty dzień części dziękczynnej Nowenny Pompejańskiej.Tak jak obiecałam i sobie a przede wszystkim Mateczce Najświętszej,piszę swoje świadectwo.Nowennę zaczęłam odmawiać,bo nie wiedziałam już jak radzić sobie w problemami,które od kilku miesięcy narastały,nawarstwiały się,odbierały spokój,rozsądek i spokojny sen.Dzieci chorują,jedne częściej inne rzadziej,moje chorowały non stop. Szczególnie synek.Przeczytaj Magda: przecież Bóg...
Przeczytaj całość

Marta: cuda

Witam. Chciałabym podzielić się po raz drugi świadectwem. Odmawiałam po raz drugi Nowennę do Sw. Rity. W pierwszej otrzymałam łaski o które prosiłam. Chcę podzielić sie z Wami co mnie spotkało...Prosiłam Ritę o 2 łaski...pierwsza z nich to prosiłam aby Sw. Rita dała mi jakiś znak, że jest przy mnie...Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Aleksandra: o uzdrowienie przyjaciółki

Chcę zostawić świadectwo o wielkiej mocy nowenny i ogromnej dobroci Matki Bożej. Jakiś czas czemu moja przyjaciółka zachorowała na raka tarczycy a na jelicie cienkim i żołądku pojawiły się zmiany.Bardzo była w tedy załamana. bo na raka zmarła jej mama.Danusia musiała poddać się operacji..zoperowano jej jelita,potem wycięto tarczycę.Gdy minęło trochę czasu...
Przeczytaj całość

Anna: Podziękowanie

Pragnę podziękować Maryi za uzdrowienie relacji w małżeństwie mojej córki. Odmawiałam też kolejną nowennę w intencji wyjścia z uzależnienia od alkoholu dla mojej znajomej. Obecnie ta osoba zdecydowała się na terapię, pomimo wcześniejszych oporów, przebywa w ośrodku na leczeniu.
Przeczytaj całość

Magdalena: Małżeństwo

Chciałam się podzielić łaską, którą otrzymałam po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. W kwietniu tego roku mój mąż odszedł ode mnie po niespełna roku małżeństwa i 11 latach bycia razem.

Stwierdził, że mnie już nie kocha i nigdy nie był ze mną szczęśliwy. Odmawiałam Nowennę w intencji uzdrowienia małżeństwa. Mąż przygotował pozew rozwodowy, ja cały czas zapewniałam go o mojej miłości i pragnieniu naprawy małżeństwa. Wczoraj 23 grudnia mąż zgodził się abyśmy spróbowali zamieszkać razem i sprawdzili czy uda nam się uratować małżeństwo. Dziękuję Ci Matko Boża z Pompejów za tę szansę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Magdalena: Małżeństwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Powodzenia…. Zazdroszczę…

Norbert
Gość
Norbert
Wytrwajcie. Trzymam kciuki. Jestem w niemal identycznej sytuacji … mnie po 4,5 miesiącach po ślubie zostawiła moja żona Basia i wyprowadziła się do wynajętego mieszkania lub do „kogoś”. Nawet nie znam adresu, pod którym mieszka. Argumenty niemal takie same jak u Ciebie…. my znamy się 12 lat. Ona nie chce nawet słuchać o próbie ratowania małżeństwa, stawia już na nas krzyżyk, chce się rozstać, kłamie, oszukuje mnie i w dodatku stała się niesamowitą hipokrytką. Nie liczę już na jej dobrą wolę, ale zacząłem odmawiać nowennę w intencji uratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa i modlę się o to, aby zstąpił na… Czytaj więcej »
Ewa glaz
Gość
Ewa glaz

Ja odmowilam trzy nowenny o uratowanie mojego małżeństwa które rozpadło sie po 27 latach . Bardzo kocham mojego meza ale on absolutnie nie chce słyszeć o naprawieniu . Stwierdził ze mnie juz nie kocha cos wygasło i teraz jest pora na zabawę bo zamlodu sie nie wyszalal . Dostałam promyk nadziei od Matenki . Trzecia nowenne skończyłam w wigilię i te swieta spędziliśmy razem .ale czar prysl i wszystko jest po staremu . Maz układa sobie swoje życie

Ania
Gość

Też proszę wszystkich o modlitwę…Nie mam już sił…Chcę dobrze, ale nawet nie umiem rozmawiać ze swoim mężem…Nie wiem już co robić a nawet o co i jak się modlić…Może jest taka wola że nie będziemy razem?

Ania
Gość
Mój mąż zostawił mnie po 13 latach małżeństwa. Oprócz „zaniku miłości” dużo absurdalnych powodów i kłamstwo, że nikogo nie ma. W tym roku skończy 40 lat – myślę, że dopadły go „kryzys wieku” i chęć wyszalenia się. Mąż wyprowadził się do swoich rodziców, którzy w pełni akceptują fakt, że z dnia na dzień zostawił mnie z trójką małych dzieci beż żadnego wcześniejszego sygnału, że ma jakiekolwiek zastrzeżenia co do naszego małżeństwa, prób ratowania go.Nowenna to moja nadzieja i ukojenie bólu. Ale też mój powrót do Boga i już to samo jest wielką łaską, którą dostałam od Matki Bożej. Dziś jest… Czytaj więcej »
Justyna
Gość
Justyna
Mój zawsze mnie kochający mąż od 1,5 roku ma kochankę.Jesteśmy 18 lat po ślubie.W tamtym roku odmawiałam NP za uratowanie małżeństwa.O nasz sakrament walczyłam.To co przeżywam w tym czasie to.walka duchowa.Ciągle mieszkamy razem ,mimo że mąż od kwietnia wynajął kawalerkę.Próbował tam mieszkać 3 noce,ale myślę ,że Ojciec Pio przyszedł nam z pomocą.Bo po całowaniu relikwi Ojca PIO na drugi dzień wrócił do domu.Wtedy jeszcze chodził do kościoła ,a było wprowadzenie relikwii.Na drugi dzień powiedział będę spał w domu,wygrałaś ,czemu mi te relikwie kazałaś całować.Były jescze wypowiedzi ,,ze gdybym się tak nie modliła to by się już skończyło,myślę ,że Zły miał… Czytaj więcej »
E.
Gość

może spróbuj dodatkowo postu?

Ela
Gość
jest takie kółko różańcowe za małżonków tu jest link do strony na Facebooku: https://www.facebook.com/events/338580406289456/?ref=ts&fref=ts Działa to na zasadzie kółka Różańcowego, 20 osób mężów lub żon codziennie u siebie w domu o dowolnie wybranej godzinie odmawia jedna dziesiatke różanca., w ten sposob codziennie za kazda osobe z tej różr różancowej odmowiony jest CAły Różaniec. Jest to powierzenie swojego mężą na 24 godziny za 10 minut dziennie. Też miałam podobną sytuację i też od razu chwyciłam za Nowenne Pompejanska i jak ją skonczylam to modle sie ta dziesiatka, i w efekcie moj mąż powtarza mi, że zakochał sie we mnie jak nigdy… Czytaj więcej »
ela
Gość
jest takie kółko różańcowe za wspólmałżonka/ wspólmałzonkę, działa to na zasadzie kółka Różańcowego, 20 osób mężów lub żon codziennie u siebie w domu o dowolnie wybranej godzinie odmawia jedna dziesiatke różanca., w ten sposob codziennie za kazda osobe z tej róży różancowej odmowiony jest CAły Różaniec. Jest to powierzenie swojego mężą na 24 godziny za 10 minut dziennie. Też miałam podobną sytuację i też od razu chwyciłam za Nowenne Pompejanska i jak ją skonczylam to modle sie ta dziesiatka, i w efekcie moj mąż powtarza mi, że zakochał sie we mnie jak nigdy przedtem, jestesmy 11 lat razem i mamay… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!