Jagoda: modliłam się o łaskę macierzyństwa i jestem w ciąży

Chciałabym podzielić się z Wami moją historią z Nowenną Pompejańską. W sierpniu 2013 r. przyśniło mi się że mojej mamie objawiła się św Katarzyna ze Sieny, na następny dzień poszukałam modlitwy do Św. Katarzyna ze Sieny i znalazłam Modlitwę do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny, by za ich...
Read More

Iwona: Zdrowie

Wiem ,że to też jest dzięki Maryi . Od jutra zaczynam kolejną Nowennę w intencji zdrowia dla całej mojej rodziny ponieważ tak się składa ,że Moja mama jutro idzie do szpitala na zabieg.
Read More

Ewa: Ratowanie małżeństwa

Modliłam sie w intencji męza i o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych gdyż maż zostawił mnie z dwójką dzieci dla kochanki i narobił wielkich długów.
Read More

Anna: Przeogromne zmiany

Dziękuję Matce Bożej za wszystkie łaski, ktore otrzymałam wraz z moja rodzina. Odmówiłam cztery nowenny, jestem ogromnie wdzięczna za zdrowie mojej mamy i za polepszenie sytuacji rodzinnej ktora była dramatyczna i beznadziejna. Warto prosić i wierzyć choć nie zawsze zmiany zachodzą z dnia na dzien.
Read More

Magda: nadzieja

Dobry wieczór. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki w wakacje ale dopiero w listopadzie sama poczułam potrzebę modlitwy. Mam poczucie, że od kilku lat czuje coś do mojego przyjaciela, jednak kilka miesięcy temu po kilku wydarzeniach straciłam nadzieje na cokolwiek... Postanowiłam całe życie zawierzyć Maryi i modlić się o łaskę poznania dobrego męża, jednak cały czas w myślach miałam nadzieję, że to będzie on.
Read More

Magdalena: Małżeństwo

Chciałam się podzielić łaską, którą otrzymałam po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. W kwietniu tego roku mój mąż odszedł ode mnie po niespełna roku małżeństwa i 11 latach bycia razem.

Stwierdził, że mnie już nie kocha i nigdy nie był ze mną szczęśliwy. Odmawiałam Nowennę w intencji uzdrowienia małżeństwa. Mąż przygotował pozew rozwodowy, ja cały czas zapewniałam go o mojej miłości i pragnieniu naprawy małżeństwa. Wczoraj 23 grudnia mąż zgodził się abyśmy spróbowali zamieszkać razem i sprawdzili czy uda nam się uratować małżeństwo. Dziękuję Ci Matko Boża z Pompejów za tę szansę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Magdalena: Małżeństwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Powodzenia…. Zazdroszczę…

Norbert
Gość
Norbert
Wytrwajcie. Trzymam kciuki. Jestem w niemal identycznej sytuacji … mnie po 4,5 miesiącach po ślubie zostawiła moja żona Basia i wyprowadziła się do wynajętego mieszkania lub do „kogoś”. Nawet nie znam adresu, pod którym mieszka. Argumenty niemal takie same jak u Ciebie…. my znamy się 12 lat. Ona nie chce nawet słuchać o próbie ratowania małżeństwa, stawia już na nas krzyżyk, chce się rozstać, kłamie, oszukuje mnie i w dodatku stała się niesamowitą hipokrytką. Nie liczę już na jej dobrą wolę, ale zacząłem odmawiać nowennę w intencji uratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa i modlę się o to, aby zstąpił na… Czytaj więcej »
Ewa glaz
Gość
Ewa glaz

Ja odmowilam trzy nowenny o uratowanie mojego małżeństwa które rozpadło sie po 27 latach . Bardzo kocham mojego meza ale on absolutnie nie chce słyszeć o naprawieniu . Stwierdził ze mnie juz nie kocha cos wygasło i teraz jest pora na zabawę bo zamlodu sie nie wyszalal . Dostałam promyk nadziei od Matenki . Trzecia nowenne skończyłam w wigilię i te swieta spędziliśmy razem .ale czar prysl i wszystko jest po staremu . Maz układa sobie swoje życie

Ania
Gość

Też proszę wszystkich o modlitwę…Nie mam już sił…Chcę dobrze, ale nawet nie umiem rozmawiać ze swoim mężem…Nie wiem już co robić a nawet o co i jak się modlić…Może jest taka wola że nie będziemy razem?

Ania
Gość
Mój mąż zostawił mnie po 13 latach małżeństwa. Oprócz „zaniku miłości” dużo absurdalnych powodów i kłamstwo, że nikogo nie ma. W tym roku skończy 40 lat – myślę, że dopadły go „kryzys wieku” i chęć wyszalenia się. Mąż wyprowadził się do swoich rodziców, którzy w pełni akceptują fakt, że z dnia na dzień zostawił mnie z trójką małych dzieci beż żadnego wcześniejszego sygnału, że ma jakiekolwiek zastrzeżenia co do naszego małżeństwa, prób ratowania go.Nowenna to moja nadzieja i ukojenie bólu. Ale też mój powrót do Boga i już to samo jest wielką łaską, którą dostałam od Matki Bożej. Dziś jest… Czytaj więcej »
Justyna
Gość
Justyna
Mój zawsze mnie kochający mąż od 1,5 roku ma kochankę.Jesteśmy 18 lat po ślubie.W tamtym roku odmawiałam NP za uratowanie małżeństwa.O nasz sakrament walczyłam.To co przeżywam w tym czasie to.walka duchowa.Ciągle mieszkamy razem ,mimo że mąż od kwietnia wynajął kawalerkę.Próbował tam mieszkać 3 noce,ale myślę ,że Ojciec Pio przyszedł nam z pomocą.Bo po całowaniu relikwi Ojca PIO na drugi dzień wrócił do domu.Wtedy jeszcze chodził do kościoła ,a było wprowadzenie relikwii.Na drugi dzień powiedział będę spał w domu,wygrałaś ,czemu mi te relikwie kazałaś całować.Były jescze wypowiedzi ,,ze gdybym się tak nie modliła to by się już skończyło,myślę ,że Zły miał… Czytaj więcej »
E.
Gość

może spróbuj dodatkowo postu?

Ela
Gość
jest takie kółko różańcowe za małżonków tu jest link do strony na Facebooku: https://www.facebook.com/events/338580406289456/?ref=ts&fref=ts Działa to na zasadzie kółka Różańcowego, 20 osób mężów lub żon codziennie u siebie w domu o dowolnie wybranej godzinie odmawia jedna dziesiatke różanca., w ten sposob codziennie za kazda osobe z tej różr różancowej odmowiony jest CAły Różaniec. Jest to powierzenie swojego mężą na 24 godziny za 10 minut dziennie. Też miałam podobną sytuację i też od razu chwyciłam za Nowenne Pompejanska i jak ją skonczylam to modle sie ta dziesiatka, i w efekcie moj mąż powtarza mi, że zakochał sie we mnie jak nigdy… Czytaj więcej »
ela
Gość
jest takie kółko różańcowe za wspólmałżonka/ wspólmałzonkę, działa to na zasadzie kółka Różańcowego, 20 osób mężów lub żon codziennie u siebie w domu o dowolnie wybranej godzinie odmawia jedna dziesiatke różanca., w ten sposob codziennie za kazda osobe z tej róży różancowej odmowiony jest CAły Różaniec. Jest to powierzenie swojego mężą na 24 godziny za 10 minut dziennie. Też miałam podobną sytuację i też od razu chwyciłam za Nowenne Pompejanska i jak ją skonczylam to modle sie ta dziesiatka, i w efekcie moj mąż powtarza mi, że zakochał sie we mnie jak nigdy przedtem, jestesmy 11 lat razem i mamay… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!