Magdalena: Małżeństwo

Chciałam się podzielić łaską, którą otrzymałam po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. W kwietniu tego roku mój mąż odszedł ode mnie po niespełna roku małżeństwa i 11 latach bycia razem.

Stwierdził, że mnie już nie kocha i nigdy nie był ze mną szczęśliwy. Odmawiałam Nowennę w intencji uzdrowienia małżeństwa. Mąż przygotował pozew rozwodowy, ja cały czas zapewniałam go o mojej miłości i pragnieniu naprawy małżeństwa. Wczoraj 23 grudnia mąż zgodził się abyśmy spróbowali zamieszkać razem i sprawdzili czy uda nam się uratować małżeństwo. Dziękuję Ci Matko Boża z Pompejów za tę szansę.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

9 myśli na temat „Magdalena: Małżeństwo

 1. Wytrwajcie. Trzymam kciuki. Jestem w niemal identycznej sytuacji … mnie po 4,5 miesiącach po ślubie zostawiła moja żona Basia i wyprowadziła się do wynajętego mieszkania lub do „kogoś”. Nawet nie znam adresu, pod którym mieszka. Argumenty niemal takie same jak u Ciebie…. my znamy się 12 lat. Ona nie chce nawet słuchać o próbie ratowania małżeństwa, stawia już na nas krzyżyk, chce się rozstać, kłamie, oszukuje mnie i w dodatku stała się niesamowitą hipokrytką. Nie liczę już na jej dobrą wolę, ale zacząłem odmawiać nowennę w intencji uratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa i modlę się o to, aby zstąpił na nią Duch Święty i otwarł jej oczy i serce, pozwolił zauważyć jak bardzo źle robi. Proszę również Ciebie o modlitwę za mnie i moją żonę, aby wspólnym wysiłkiem z pomocą Matki Bożej zostało uratowane moje małżeństwo.

 2. Ja odmowilam trzy nowenny o uratowanie mojego małżeństwa które rozpadło sie po 27 latach . Bardzo kocham mojego meza ale on absolutnie nie chce słyszeć o naprawieniu . Stwierdził ze mnie juz nie kocha cos wygasło i teraz jest pora na zabawę bo zamlodu sie nie wyszalal . Dostałam promyk nadziei od Matenki . Trzecia nowenne skończyłam w wigilię i te swieta spędziliśmy razem .ale czar prysl i wszystko jest po staremu . Maz układa sobie swoje życie

 3. Też proszę wszystkich o modlitwę…Nie mam już sił…Chcę dobrze, ale nawet nie umiem rozmawiać ze swoim mężem…Nie wiem już co robić a nawet o co i jak się modlić…Może jest taka wola że nie będziemy razem?

 4. Mój mąż zostawił mnie po 13 latach małżeństwa. Oprócz „zaniku miłości” dużo absurdalnych powodów i kłamstwo, że nikogo nie ma. W tym roku skończy 40 lat – myślę, że dopadły go „kryzys wieku” i chęć wyszalenia się. Mąż wyprowadził się do swoich rodziców, którzy w pełni akceptują fakt, że z dnia na dzień zostawił mnie z trójką małych dzieci beż żadnego wcześniejszego sygnału, że ma jakiekolwiek zastrzeżenia co do naszego małżeństwa, prób ratowania go.Nowenna to moja nadzieja i ukojenie bólu. Ale też mój powrót do Boga i już to samo jest wielką łaską, którą dostałam od Matki Bożej. Dziś jest 16 dzień nowenny dziękczynnej, ale równocześnie 5 dzień drugiej nowenny – błagalnej. W chwilach otrzymywania kolejnych „ciosów” ze strony męża i jego rodziców oraz niestety zwątpienia w sens walki o powrót męża czytam świadectwa. Dziękuję tym, którzy je piszą. To wraca nadzieję.

 5. Mój zawsze mnie kochający mąż od 1,5 roku ma kochankę.Jesteśmy 18 lat po ślubie.W tamtym roku odmawiałam NP za uratowanie małżeństwa.O nasz sakrament walczyłam.To co przeżywam w tym czasie to.walka duchowa.Ciągle mieszkamy razem ,mimo że mąż od kwietnia wynajął kawalerkę.Próbował tam mieszkać 3 noce,ale myślę ,że Ojciec Pio przyszedł nam z pomocą.Bo po całowaniu relikwi Ojca PIO na drugi dzień wrócił do domu.Wtedy jeszcze chodził do kościoła ,a było wprowadzenie relikwii.Na drugi dzień powiedział będę spał w domu,wygrałaś ,czemu mi te relikwie kazałaś całować.Były jescze wypowiedzi ,,ze gdybym się tak nie modliła to by się już skończyło,myślę ,że Zły miał na myśli małżeństwo.Inne jeszcze znaki pozwoliły mi rozpoznać ,że to co się dzieje jest demoniczne i poprosiłam o pomoc ks.Egzorcystę.Mówi ,że to jest atak na sakrament i modli się nade mną.To jest cud łaski sakramentu,że my ciągle mieszkamy razem,ale związku z kochanką nie zakończył,myślę że jest zniewolony.2 dni temu ukończyłam NP za jego nawrócenie.Na Mszy Św, z modlitwą o uzdrowienie padły kiedyś słowa, że przychodzi tu kobieta i modli się za nawrócenie męża i mąż się nawróci ,ja wierzę, że to były słowa do mnie.Módlcie się za mnie bo łatwo nie jest.On mnie traktuje jak największego wroga,czasami nie może na mnie patrzec,kiedyś powiedział,że sie mnie boi, ale księża,którzy się na tych sprawach znają mówią,że to normalne.Ja ciągle ufam,że Jezus i Matka Boska uratują mojego męża i nasze małżeństwo.

 6. jest takie kółko różańcowe za małżonków tu jest link do strony na Facebooku:

  https://www.facebook.com/events/338580406289456/?ref=ts&fref=ts

  Działa to na zasadzie kółka Różańcowego, 20 osób mężów lub żon codziennie u siebie w domu o dowolnie wybranej godzinie odmawia jedna dziesiatke różanca., w ten sposob codziennie za kazda osobe z tej różr różancowej odmowiony jest CAły Różaniec. Jest to powierzenie swojego mężą na 24 godziny za 10 minut dziennie. Też miałam podobną sytuację i też od razu chwyciłam za Nowenne Pompejanska i jak ją skonczylam to modle sie ta dziesiatka, i w efekcie moj mąż powtarza mi, że zakochał sie we mnie jak nigdy przedtem, jestesmy 11 lat razem i mamay dwojke dzieci.:)

  Pozdrawiam, i życzę wytrwałosci w modlitwie.

 7. jest takie kółko różańcowe za wspólmałżonka/ wspólmałzonkę,
  działa to na zasadzie kółka Różańcowego, 20 osób mężów lub żon codziennie u siebie w domu o dowolnie wybranej godzinie odmawia jedna dziesiatke różanca., w ten sposob codziennie za kazda osobe z tej róży różancowej odmowiony jest CAły Różaniec. Jest to powierzenie swojego mężą na 24 godziny za 10 minut dziennie. Też miałam podobną sytuację i też od razu chwyciłam za Nowenne Pompejanska i jak ją skonczylam to modle sie ta dziesiatka, i w efekcie moj mąż powtarza mi, że zakochał sie we mnie jak nigdy przedtem, jestesmy 11 lat razem i mamay dwojke dzieci.:)

  Pozdrawiam, i życzę wytrwałosci w modlitwie.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!