Aleksandra: Ukojenie bólu

Mam na imię Ola i mam 16 lat. Chciałabym złożyć świadectwo z czterech nowenn pompejańskich. Nie pamiętam dokładnie w jakiej intencji modliłam się w mojej drugiej nowennie, ale chyba było to "o polepszenie kontaktów w mojej rodzinie". Pamiętam, że czułam wtedy taki błogi spokój na duszy, że KTOŚ jest ze mną i chroni mnie. Wiem, że to Bóg wraz z ukochaną Matką Pompejańską byli przy mnie i nadal są. Kontakty w mojej rodzinie uległy lekkiej poprawie i dziękuję za to z całego serca. Kolejną nowennę, czyli trzecią zmówiłam w intencji Matki Bożej. Tutaj akurat nie było najlepiej. Pamiętam, że sporo przeklinałam, byłam zła na siebie o to, lecz nie umiałam tego kontrolować. Miałam wtedy dużo stresów w życiu.
Read More

Agnieszka: O ZDROWIE DLA MAMY

Podczas odbierania wyników badań lekarz był zaskoczony, że jego przypuszczenia nie potwierdziły się. A ja wierzę, że to dzięki Matce Bożej, Królowej Różańca Świętego moja mama jest zdrowa, radosna i pełna energii. Ta modlitwa naprawdę ma wielką moc.
Read More

Katarzyna: Bóg daje więcej niż to, o co prosimy

Nowennę Pompejańską pierwszy raz odmówiłam w intencji znalezienia dobrej pracy- dobrej, czyli takiej, w której, jako lekarz, nie byłabym narażona na podejmowanie decyzji i działań niezgodnych z moim sumieniem. Niestety, znam siebie, wiem, ze jestem tchórzem i bałam się, że „ złamię się” w obawie przed konsekwencjami prawnymi itp.
Read More

Małgorzata: Dziękuję Ci Maryjo, Królowo Różańca Świętego

Było to dokładnie 13 maja w święto Matki Bożej Fatimskiej /ponad 3 lata temu/gdy po raz pierwszy w Internecie, jakimś dziwnym przypadkiem jak mi się wówczas wydawało natknęłam się na Nowennę Pompejańską. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej modlitwie, był to dla mnie ogromny dar ponieważ bardzo potrzebowałam wsparcia duchowego. W tym też dniu, niezwłocznie, rozpoczęłam moją pierwsza NP.
Read More

Studentka: Zdana sesja na studiach

Modlitwę rozpoczęłam w intencji: "O zdanie sesji w pierwszych terminach". Sesję rozpoczęłam w połowie czerwca, a nowennę pompejańską skończyłam 28 czerwca. Sesja nie należała do łatwych, dlatego wiem,że bez Matki Bożej nie dala bym rady.Przeczytaj Studentka: Zdana sesja na studiach
Read More

Leo: ocalenie z wypadku

30 XII 2014 było bardzo ślisko jechaliśmy z mężem w pilnej sprawie nagle wpadliśmy w poślizg koziołkowaliśmy 2 x razy i stanelismy na głowach,mąż wykopał szybę i wyczołgaliśmy na zewnątrz auto to kupa złomu a my cali i zdrowi odmawialiśmy różaniec do MB Pompejańskiej CHWAŁA CI PANI

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Leo: ocalenie z wypadku"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
patka
Gość
miałam podobne zdarzenie moja siostra z bratem jechali z dyskoteki ja zostałam w domu bo byłam chora, to były święta wcześniej byliśmy u wujka i mój tata tak się z nim pokłócił ze do dziś normalnie nie rozmawiają ta sytuacja miała miejsce 3 lata temu jak jeszcze nie odmawiałam nowenny, ale tej nocy byłam taka niespokojna, że przez cały czas jak mojego rodzeństwa nie było modliłam się Różaniec, chaotycznie przysypiałam przy tym w łóżku, i po 3 nad ranem zdzwonił mój brat ze mieli wypadek, samochód do kasacji wszystkie szyby powybijane trzy razy koziołkowali i zatrzymali się pare cm przed… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!