Anonimka: Nie wysłuchana modlitwa?

JAK DLA MNIE TA MODLITWA JEST NIE DO ODPARŁA. DZIĘKI TEJ MODLITWIE OTRZYMAŁAM WIELE ŁASK, POMOCY OD MATKI BOŻEJ. WIELE ZROZUMIAŁAM I DOWIEDZIAŁAM SIĘ DZIĘKI TEJ MODLITWIE. WIEM ,ŻE WSZYSTKO W ŻYCIU MA SENS WOLA BOGA JEST NAJLEPSZA.
Read More

Agnieszka: krótko :)

Szęść Boże!! Moje swiadectwo będzie krótkie,dziękuje ci Matko Boża ,że wstawiasz się do Twojego Syna za takim grzesznikiem jak ja i , że wypraszasz mi ogrom łask.Proszę was odmawiajcie nowennę pompejską , bo naprawdę warto ,a wszystko przyjdzie w swoim czasie.Chwała Panu i Maryi.
Read More

Zdrowaśki jak strzały – świadectwo siostry Małgorzaty

Jestem siostrą zakonną. Żyję i pracuję w kraju misyjnym i ponieważ to na Waszej stronie znalazłam informacje o nowennie, tutaj chciałabym złożyć świadectwo. Czasem miałam trudności czasowe, żeby odmówić jedną część różańca dziennie... A dziś... odmawiam 4 To ogromna łaska dla mnie. Miałam bardzo ważną intencję i pojawiło się we...
Read More

Kinga: Prawdziwe cuda

Zmieniły się moje priorytety, całe moje myślenie. Żyje mi się o wiele lepiej. Tego spokoju ducha nie zamieniłabym na żadne skarby. Chwała Panu!!!
Read More

Basia: Modliłam sie o dobrego męża

Moje swiadectwo bedzie krotkie. Mam jednak nadzije, ze ktos je przeczyta i w jakims sposob sie odnajdze w nim. Mam 25 lat, nie mam chlopaka, narzeczonego, meza. Pierwsza nowenne ofiarowalam modlac sie w dokladnie w takiej intencji: prosze Cie Matko o zabranie ode mnie samotnosci, postaw na mojej drodze dobrego...
Read More

„Królowa Różańca Świętego” – 10.000 polubień!

Taki to mały sukcesik nasz wszystkich! Już 10.000 osób śledzi profil „Królowej Różańca Świętego”. „Śledzi” – tzn. otrzymuje regularne powiadomienia o nowych świadectwach wprost na swój profil na Facebooku. Dużo to czy mało? W skali Polski niewiele. Ale jak by nie spojrzeć, to mała, różańcowa armia 🙂

Zobacz: Strona naszego profilu.

Jeśli chcesz dołączyć do tych osób, po prostu polub tę stronę! –Zobacz ramka niżej.

A już pewnie za niedługo padnie kolejny rekord: 10.000 intencji modlitewnych w naszej skrzynce.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "„Królowa Różańca Świętego” – 10.000 polubień!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Berta Bermudzka
Gość
Berta Bermudzka
Witam. Ja wiem, że Pan Bóg to nie koncert życzeń, ale nigdy nie modliłam się o rzeczy materialne, a o te, o które się modliłam, też nie wiem dlaczego, ale przez Pana Boga nie zostały wysłuchane (pokój na świecie, żeby wszyscy w rodzinie bliższej i dalszej byli zdrowi oraz w pracy etc.). Pewnego dnia natknęłam się na Nowennę Pompejską, ponieważ lubię odmawiać różaniec, to spróbowałam pomodlić się za moją ciężko chorą bratanicę. Ale zanim zaczęłam swoją modlitwę, miałam pięć pogrzebów bardzo mi bliskich osób w krótkim czasie, a w czasie nowenny zmarł mój ukochany piesek. Jakby tego było mało w… Czytaj więcej »
lulu
Gość

Berto „nie Bóg wymyślił śmierć i nie człowiek wymyślił śmierć, to pomysł diabła. Bóg wymyślił życie, wymyślił miłość która z życie się bierze i z której życie się bierze. Powiedziano kiedyś miłość mocna jak śmierć, a krzyż ma pokazać coś głębszego: mocna jest miłość, mocniejsza od śmierci.”

Aga
Gość

Kochana Berto! Nie poddawaj się! Uwierz mocno,że Bóg bardzo Cię kocha, i innych ludzi też , mimo że nie potrafimy zrozumiec Jego wyroków. Proszę, nie trac wiary! Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo dobrego.

trackback

[…] dopiero co wspólnymi siłami przekroczyliśmy 10.000 polubień na Facebooku, a tu pojawiła się kolejna, okrągła liczba: 10.000 intencji pozostawionych na tej […]

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!