Anna: wysłuchane prośby

W lipcu po raz pierwszy zaczełam odmawiac Nowennę pompejańska.Modliłam się w intencji syna,który zmieniał szkołe. Prosiłam Maryję o to, aby syn znalazł przyjaciół.
Przeczytaj całość

Beata: Moja modlitwa

Mam na imie Beata i chciałam podzielić się tym co spotkało mnie dobrego dzięki tej modlitwie. Na Nowennę Pompejską trafiłam przypadkiem na portalu facebook.Z zaciekawieniem zaczęłam czytać o tej modlitwie i juz 1 dnia zaczęłam ją odmawiać.Nie było łatwo ale ją dokończyłam z czego mogę być dumna.Matka Boża naprawdę pomogła...
Przeczytaj całość

Sylwia: Nowenna moją nadzieją

Z całego serca zachęcam wszystkich do tej modlitwy, wymaga ona czasu i skupienia w moim przypadku też nie była zawsze idealnie odmawiana, ale postanowiłam wytrwać i dziś widzę jak Matka Boża mi pomaga, ta modlitwa była dla mnie ostatnia nadzieją w trudnych chwilach i została wysłuchana
Przeczytaj całość

Anna: Nie mogę bez niej żyć

Obecnie jestem w trakcie odmawiana mojej 5 nowenny pompejańskiej. Kończąc jedną zaczynam kolejną, gdyż jak robiłam kilka dni przerwy pomiędzy 1 i 2 bardzo mi brakowało bliskości z Najświętszą Matką. Pierwsza Nowenna dotyczyła pomocy w odzyskaniu zdrowia Teścia. Dostał zawału i wylewu w ciągu 1 dnia. Było 5% szans na przeżycie. Nie mogłam uwierzyć, że dzień po dniu słyszałam, że jego wyniki się poprawiają, a po 3 miesiącach wyzdrowiał niemalże całkowicie.
Przeczytaj całość

Basia: zakończyłam trudne studia!

Chciałam podziękować Naszej Niebieskiej Mateńce za łaskę, którą wymodliła moja Mama nowenną Pompejańską jak i za wiele łask, które otrzymuję. Już od pewnego czasu nie ustaje ona w odmawianiu tej modlitwy jak i wielu innych w intencji swoich trzech córek, z których każda boryka się z problemami. Będę wysławiać Matkę...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Jak wiele łask otrzymujemy poprzez tą modlitwę!

Witam serdecznie! Nie jestem jeszcze w połowie odmawiania nowenny, ale chciałabym już podzielić się tym, co otrzymałam od Matki Najświętszej…
Problemy, z którymi mierzy się obecnie mój brat odbijają się na całej rodzinie. Jesteśmy praktycznie bezradni… pewnego dnia, spadło na mnie tak wielkie poczucie beznadziejności, że postanowiłam chwycić jedynej deski ratunku, która nam pozostała. Wzięłam do ręki różaniec i przez łzy zaczęłam odmawiać nowennę. Nie potrafię wyjaśnić skąd we mnie taki odruch, ponieważ nie byłam osobą, która modli się gorliwie. Wręcz przeciwnie w ostatnich latach odsunęłam się od kościoła do tego stopnia, że przestałam chodzić nawet na niedzielne msze.

Tymczasem, w drugim dniu odmawiania nowenny poszłam do spowiedzi pierwszy raz od trzech lat… Pierwszy raz w życiu zrobiłam prawdziwy rachunek sumienia. Nie wyobrażam sobie teraz, żebym mogła opuścić w niedziele Mszę Świętą. Odmawianie nowenny jest moją ulubioną częścią dnia. Nie da się słowami opisać co zmienia się we mnie podczas tej modlitwy. To takie uczucie jakby Maryja brała mnie za rękę i krok po kroku od nowa uczyła mnie wiary, tak jak matka uczy swoje dziecko chodzić. Ona pokazuje mi co jest złe w moim życiu i co muszę poprawić. Zmieniły się moje poglądy na wiele spraw. Nabrałam pokory. Moja wiara  odnowiła się z ogromną siłą.  Teraz wiem, że życie bez Boga jest puste i bardzo smutne.

Modlę się gorąco o mojego brata, polecam go Maryi i wierzę, że Ona pomorze mu odnaleźć odpowiednią drogę życia, tak jak pomogła mi, choć nie to było intencją mojej modlitwy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Katarzyna: Jak wiele łask otrzymujemy poprzez tą modlitwę!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kasia
Gość

Czuję dokładnie to samo co Ty i miałam podobny początek kiedy zaczęłam odmawiać Nowennę.
Tych zmian na pewno będzie więcej i zobaczysz wszystko z innej strony.
Na pewno z bratem również będzie dobrze, bo powierzyłaś jego los we właściwe ręce.
U mojego brata zmiany były duże, a modliliśmy się za niego razem z tatą.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!