Kamila: Maryja zawsze pomaga

Podczas odmawiania każdej z nowenn otrzymuję dodatkowe liczne łaski od Maryi, ale również jestem poddawana duchowym i fizycznym trudnościom, które mają przeszkodzić w odmawianiu nowenny.
Read More

Kamila: Dziękczynienie

Stwierdziłam, że w tej bezradności nie jestem w stanie zrobić już nic więcej poza modlitwą. Data egzaminu wypadła w trakcie odmawiania Nowenny, jednak niezależnie od jego wyniku, postanowiłam, że nie przerwę modlitwy.
Read More

Anonim: W intencji uzdrowienia ze schizofrenii

Chciałem złożyć świadectwo z odmówienia dwóch Nowenn Pompejańskich. Na różańcu modlę się od kilku lat a od roku czy dwóch odmawiałem dosyć regularnie cztery części różańca ale w różnych intencjach. O Nowennie Pompejańskiej słyszałem ale wcześniej szkoda mi było wielu różnych intencji w których się modliłem na rzecz jednej intencji w nowennie. Pierwszą Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać na początku stycznia 2018 roku w intencji uzdrowienia mnie ze schizofreni na którą choruję od około 10 lat.
Read More

Marta: Lekarstwo na zachwiane poczucie wartości

Zaczynając nowenne oczekiwalam cudu - czegos co przyjdzie z zewnatrz i rozwiaze moj problem, a tymczasem cud dokonywal sie we mnie podczas zawierzania siebie MAryi i Bogu. I choc dlugo nic sie nei dzialo, wiedziałam ze jestem w Maryi i Jezusa rekach. A to jest najcenniejsze
Read More

Katarzyna: Ciąża – upragnione dziecko

Dzięki Nowennie Pompejańskiej zaszłam w upragnioną i długo wyczekiwaną ciążę. Teraz po długim odwlekaniu swojego świadectwa, przyszedł czas na spełnienie obietnicy : „…wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali…”
Read More

Katarzyna: Jak wiele łask otrzymujemy poprzez tą modlitwę!

Witam serdecznie! Nie jestem jeszcze w połowie odmawiania nowenny, ale chciałabym już podzielić się tym, co otrzymałam od Matki Najświętszej…
Problemy, z którymi mierzy się obecnie mój brat odbijają się na całej rodzinie. Jesteśmy praktycznie bezradni… pewnego dnia, spadło na mnie tak wielkie poczucie beznadziejności, że postanowiłam chwycić jedynej deski ratunku, która nam pozostała. Wzięłam do ręki różaniec i przez łzy zaczęłam odmawiać nowennę. Nie potrafię wyjaśnić skąd we mnie taki odruch, ponieważ nie byłam osobą, która modli się gorliwie. Wręcz przeciwnie w ostatnich latach odsunęłam się od kościoła do tego stopnia, że przestałam chodzić nawet na niedzielne msze.

Tymczasem, w drugim dniu odmawiania nowenny poszłam do spowiedzi pierwszy raz od trzech lat… Pierwszy raz w życiu zrobiłam prawdziwy rachunek sumienia. Nie wyobrażam sobie teraz, żebym mogła opuścić w niedziele Mszę Świętą. Odmawianie nowenny jest moją ulubioną częścią dnia. Nie da się słowami opisać co zmienia się we mnie podczas tej modlitwy. To takie uczucie jakby Maryja brała mnie za rękę i krok po kroku od nowa uczyła mnie wiary, tak jak matka uczy swoje dziecko chodzić. Ona pokazuje mi co jest złe w moim życiu i co muszę poprawić. Zmieniły się moje poglądy na wiele spraw. Nabrałam pokory. Moja wiara  odnowiła się z ogromną siłą.  Teraz wiem, że życie bez Boga jest puste i bardzo smutne.

Modlę się gorąco o mojego brata, polecam go Maryi i wierzę, że Ona pomorze mu odnaleźć odpowiednią drogę życia, tak jak pomogła mi, choć nie to było intencją mojej modlitwy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Katarzyna: Jak wiele łask otrzymujemy poprzez tą modlitwę!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kasia
Gość

Czuję dokładnie to samo co Ty i miałam podobny początek kiedy zaczęłam odmawiać Nowennę.
Tych zmian na pewno będzie więcej i zobaczysz wszystko z innej strony.
Na pewno z bratem również będzie dobrze, bo powierzyłaś jego los we właściwe ręce.
U mojego brata zmiany były duże, a modliliśmy się za niego razem z tatą.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!