Edyta: Chwała Panu za wszelkie dobro i łaski

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Chciałabym złożyć świadectwo dotyczące otrzymania łaski uzdrowienia. Odmawiam już po raz czwarty Nowennę Pompejańską, aktualnie ta dotyczy zdrowia mojego męża, a zmagamy się z ciężką chorobą.Przeczytaj Edyta: Chwała Panu za wszelkie dobro i łaski
Przeczytaj całość

Bogumiła: Nowenna Pompejańska i święty Charbel

Nazywam się Bogumiła, jestem amazonką od 2012 r. . Jestem po amputacji, chemii i radioterapii. Moja choroba była impulsem do zajecia się tematem medycyny naturalnej i sposobów walki z chorobą danych nam przez Boga min poprzez odpowiedni styl życia i odżywiania. Tym szerokim tematem zajęłam się na moim blogu "Dr...
Przeczytaj całość

Małgorzata: padałam na kolana i błagałam o pomoc !

Szczęść Boże. To moje pierwsze i, mam nadzieję, nie ostatnie świadectwo. Niedawno ukończyłam, po kilku nieudanych próbach, moją pierwszą Nowennę Pompejańską.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Modliłam się z zaufaniem o to, żeby sprawy ułożyły

Ostatnie 2 tygodnie odmawiania były ciężkie ale na parę dni przed końcem usłyszałam w głowie głos, że "Twoja intencja została wysłuchana, bądź cierpliwa".
Przeczytaj całość

Zuzanna: Początki nowenny i łaski z nich płynące

Zaczęłam częściej chodzić do spowiedzi (nawet mając niewielki grzech czuję potrzebę pójścia do spowiedzi) i Komunii Świętej, więcej się modlę, próbuję bardziej skupić się na modlitwach i Mszy Świętej.
Przeczytaj całość

Justyna: Nowa rodzę się

Chciałabym podzielić się wielką łaską jaką dostałam od Maryi. Zmagałam się z problemami natury psychicznej nerwica lękowa,stany depresyjne,potworne lęki,natrętne myśli….czasami byłam w takim stanie że chciałam umrzeć.W nasileniu choroby nie wychodziłam z pokoju,nie jadłam,nic nie piłam..w niczym nie widziałam sensu…jak brałam leki było dobrze po odstawieniu wszystko wracło,postanowilam zawierzyć siebie Bogu i zaczęłam się modlić i b.mocno wierzyć.Odmowilam w tej intencji 2 NP,po odmówieniu drugiej wszystko ustało.Jestem pewna ż to Maryja mnie uleczyła…dla mnie to cud,wróciła ta Justyna sprzed choroby,śmieje się,wychodze z domu odebralam dyplom magisterski i właśnie zaczynam staż zawodowy,znowu wróciły marzenia i plany na przyszłość.Dla mnie to CUD,wszystkim polecam NP działa cuda! Proszę nie zrażajcie się jak bedziecie mieć trudność podczas odmawiania NP,u mnie było ich mnóstwo i mój stan się bardzo pogorszył ale wytrwałam i doznałam łaski zdrowia.Polecam też Msze św.o uzdrowienie,modliłam się też do św Rity,nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej węzly (ktorą modle się do dziś),17 grudnia zaczęlam odmawiać tajemnicę szczęścia.Mogę powiedzieć że jestem szcześciwa i wdzięczna Maryi za wszystkie otrzymane łaski.DZIĘKUJĘ KRÓLOWO RÓŻAŃCA!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Justyna: Nowa rodzę się"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
aneta
Gość

Hej ! Miałam ten sam problem nerwica i depresja szły w parze.
Na początku było bardzo źle ze mną, ale także postanowiłam pomodlić się nowenna pompejanska i jest o niebo lepiej najgorsze minęło i wierzę że już nie wrócą te okropne stany chorobowe, dziękuję za to naszej kochanej ,Królowej Różańca Świętego .Amen !

weronika
Gość
weronika

Bogu niech będą dzięki, depresja to straszna choroba. Piękne świadectwo, pełne nadziei i optymizmu.

Justyna
Gość
Justyna

Dziękuje za publikację mojego świadectwa,jestem żywym dowodem na to że wiara czyni cuda…wszystkim polecam z całego serca tą modlitwę.Pozdrawiam Justyna

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję Justyno za Twoje świadectwo i ja muszę odmówić nowennę za siebie zeby Maryja uzdrowiła mnie z depresji i nerwicy, to straszne choroby. Po zatym mam sesje na studiach i muszę szukać innej pracy.

Ania
Gość

Dzieki za swiadectwo.Tego wlasnie potrzebowalam,tej nadziei.mam corke ktora cierpi miedzy innymi na depresje i natrectwa.Wierze ze Maryja pomoze.

Monika
Gość
Monika

Piekne swiadecwto dające nadzieje. Ja odmawiam pierwsza NP w intencji uzdrowienia mnie i mojego brata z nerwicy lekowej i depresji rowniez uczestnicze we Mszach o uzdrowienie i wierze ze z Jezusem i Maryjką uda Nam sie wyzdrowiec!! Ciesze sie razem z Tobą korzystaj z życia. Pozdrawiam

Teresa
Gość
Teresa

Jestem w trakcie odmawiania nowenny w podobnej intencji.Jest o wiele lepiej.wspieram się również lekami, ale wiem ,że bez modlitwy byłoby znacznie trudniej. Już od pierwszych dni czuję się spokojniejsza, pewnie, że sa gorsze dni, ale czuję ,że Maryja mi pomaga. Stałam się spokojniejsza w relacjach z bliskimi, uświadomiłam tez sobie, że nie mogę oczekiwać cudu, bo cudem jest to ze każdego dnia znajduje czas na modlitwę, ze natręctwa mijają,a były straszne i niszczące. Mam jeszcze wiele intencji, ale ta nowenna pozwala mi na nowo szukac Maryi i Boga bo daleko mi jeszcze do głębokiej i pełnej wiary.

ania
Gość

Nowenna pompejańska i msze o uzdrowienie to najlepsza terapia….

Magdalena
Gość
Magdalena

Justynko Dziękuję za Piękne Świadectwo. Potrzebowała tego 🙂

Teresa
Gość
Teresa
Justyno, trafnie określiłaś swoja radość poprzez tytuł – narodzić się na nowo! Tylko osoba, która doświadczyła kiedyś tych wszystkich stanów, może w pełni Cię zrozumieć. Bać się własnych myśli, nie móc uwolnić się od natręctw, bez chęci do życia, radości.. Wydawało mi się, że te zmagania , choć dla innych często niewidoczne, są gorsze niż choroby fizyczne.Swój ból duchowy przyrównywałam w tych chwilach do modlitwy Pana Jezusa w Ogrójcu.Doświadczyłam opisanych przez ciebie stanów lękowych, nerwicowych, to było przerażające… Ale właśnie wtedy zaczęła się moja prawdziwa relacja z Bogiem (lekarstwa bowiem leczą objawy, a nie przyczynę), bo tylko w nim znalazłam… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!