Marta: Po nowennie

Kilka dnia temu zakończyłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Decyzja o jej rozpoczęciu była poprzedzona przemyśleniami i niechęcią
Przeczytaj całość

Marianna: Łaską jest modlitwa

Szczęść Boże! Już raz pisałam świadectwo w lutym , ale nie ukazało się . Nowenne Pompejańską odmawiam od 2015 r
Przeczytaj całość

XM: Modlitwa o nawrócenie koleżanki

Moją drugą nowennę skończyłem dzisiaj w święto Niepokalanego Poczęcia NMP. Po raz drugi kończę nowennę w ważne święto maryjne . Modliłem się o nawrócenie mojej koleżanki, ale efektów nie potrafię zweryfikować. Jednakże podczas tej modlitwy bardzo widoczne były skutki poprzedniej nowenny, w której prosiłem o czystość.
Przeczytaj całość

Jola: Otrzymałam Dar Macierzyństwa, dziękuję

Proście, a będzie Wam dane. Nowennę odmówiłam 3 razy. Za pierwszym razem podchodziłam kilka razy, w końcu udało się wytrwać. Pierwsza prośba dotyczyła pracy. Druga prośba dotyczyła Daru Macierzyństwa. Lekarze nie dawali mi szans na zajście w ciążę, in vitro nie wchodziło w grę. Dwa razy miałam ciążę pozamaciczną, zakończoną nagłą operacją
Przeczytaj całość

Anna: Po Nowennę Pompejańską sięgnęłam kiedy runął mi prawie cały świat.

Rok temu zaczęłam się modlić tą piękną modlitwą i przepraszam Cię Matko Boża że dopiero teraz składam świadectwo ale chyba sama nie wiem od czego zacząć. Dowiedziałam się od znajomej o Nowennie Pompejańskiej opowiadała wtedy że nasza wspólna koleżanka wymodliła tą Nowenną uzdrowienie synka z alergii.
Przeczytaj całość

Joanna: Zdrowie córki

Chciałabym złożyć świadectwo tak jak obiecałam Matce Bożej.O nowennie powiedziała mi moja koleżanka,kilka dni zastanawiałam się czy dam radę odmowić było ciężko nieraz zasypiałam i mówiłam od nowa, ale przy wsparciu Matki Bożej dalam radę.Modliłam się o zdrowie dla mojej córki moja prośba nie została do końca wysłuchana ale wierzę ze Matka Boża nie zostawi nas bez pomocy.Zyskałam za to spokój wewnętrzny i wsparcie męża w modlitwie.Dziękuję Ci Matko Boża z całego serca.Po nowym roku zaczynam drugą nowennę bo mi jej brakuje.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

52 komentarzy do "Joanna: Zdrowie córki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

„moja prośba nie została do końca wysłuchana ale wierzę ze Matka Boża nie zostawi nas bez pomocy.” czyli kolejne świadectwo niewysłuchanej modlitwy, a mąż ma żonę wspierać bo wstępując w związek małżeński wiedział, że relacja dwojga ludzi polega na wspieraniu siebie, ale nie cud bo mąż wsparł żonę

"
Gość

Kto się podszywa pod nic nie wiem :))))))))))))))))))))!

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

pewnie Urban!

"
Gość

To ci Urban ! 🙂 Nasza nic nie wiem, Lola czy jak jej tam, powiedziała Adieu ! ,czyżby naprawdę wróciła? nie wierzę !Gdzie jej konsekwencja! 🙂 Ale pomimo to życzę jej zdrowia ! Jak każdemu…z resztą 🙂

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

nie powiedziałam nigdy więc miałam prawo wrócić na chwilę by poinformować co jednak mi dolegało. I żadna „nasza” bo nie jestem niczyją właśnością 😀

"
Gość

Jesteś, jesteś nawet sama o tym nie wiesz 🙂

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

taaaa

luko
Gość

Nic nie wiem. Siemka, co tam słychać, jak tam zdrówko?

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Ehhh Luko, dzięki że pytasz. Napisałam pod świadectwem Sylwii. Okazało się, że jednak mam guza mózgu plus mam robione badania bo jest podejrzenie guza albo krtani albo tarczycy. Co u Ciebie?

luko
Gość

O kurde to nie za ciekawie. Ale lekarze juz wiedzą jak Cię leczyć, podejmują jakieś działania? U mnie tak w miare, noga trochę boli. Ale to podobno rok czasu może boleć. I niestety ortopeda zakazał mi uprawiania sportów przez rok. Ale Ty wracaj do zdrowia.

T
Gość

Lulu coś tam masz z nogą,,,,,idziesz nie w tym kierunku .

T
Gość

sory Luko

Tomasz
Gość
Tomasz

tak moja takze do konca nie została wysłuchana ale trzeba ufać i wierzyc. to bardzo trudne. ten trud zanosze w niedziele na mszy w pompejach dokad jutro sie wybieram

anika
Gość

Uwielbiam tych sceptyków ,zastanawiające po co tu wchodzą?:-))

ula
Gość

A moja została wysłuchana w sierpniu tamtego roku. Dzięki Matce Boskiej moje dziecko normalnie rozwija się i jest szczęśliwym człowiekiem. Dziękuję Ci Mateczko.

Barbara
Gość
Barbara
Nie mogę znaleść odpowiedzi na mojego mój komentarz.proszę o udzielenie mi odpowiedzi na mojego e-myla. Jak prawidłowo odmawiać powinnam Nowennę Pompejańską żeby była skuteczna.Czy koniecznie trzeba odmawiać klęcząc,często odmawiam w nocy leżąc, Jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny,odmawiam 3 części Radosną,Bolesną i Chwalebną w intencji o uwolnienie z nałogów picia alkoholu mojego męża,zięcia i syna/syna o uwolnienie z nałogu palenia papierosów/ Proszę o przesłanie mi odpowiedzi na moją skrzynkę.
ami
Gość

„dla mnie jesteś głupią prostaczką ” powiedziała /napisała prawdziwa katoliczka 🙂
Natalia dostałaś mojego maila ?

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

nie a ja nadal czekam na wiadomość od Ciebie 🙂

ami
Gość

to może w spamie siedzi 🙂

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

nie, jest tylko od jakiegoś goryliska 😀

ami
Gość

skopiowałam ten co podałaś ……małpka gmail.pl – dzisiaj wysłałam około południa – agat..

ami
Gość

chyba jak podam normalnie to będzie do moderacji więc- agat17 małpka op kropka pl

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

już wysłałam wiadomość

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

nie ma :/ może literówka się wdarła natalietrautmann69

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

gmail.com Ami nie gmail.pl teraz wyślij. Tu błąd zrobiłaś

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

nie ma nadal, w spamie też pusto. Masz jakiś wolny adres by podać na stronie to może ja napiszę

ami
Gość

a teraz – wysłałam próbny

cyrk
Gość

Ha, ha, ha!!!! :D, mnóstwo komentarzy? To znaczy coś się dzieje, ktoś dalej miesza, kto? ,,trzy w jednym” ewentualnie w pigułce, domyślacie się kto?. 😀 Cyrk na kółkach 😀

cherry
Gość
cherry

Natalia, napisalam do Ciebie maila, ale dostalam zwrotny, ze nie doszedl…adres ok?

aa
Gość

Tacy ludzie nie wiedzą co to honor, wiec rzucają obietnice bez pokrycia. Mało tego jeszcze obrzucają błotem wszystkich innych którzy mają inne znanie od paniusi wszech wiedzącej.

aa
Gość

Tacy ludzie nie wiedzą co to honor, dlatego rzucają obietnice bez pokrycia. Mało tego obrzucają błotem wszystkich innych którzy mają odmienne zdanie od paniusi wszech wiedzącej.

aa
Gość

Tacy ludzie nie mają honoru, dlatego rzucają obietnice bez pokrycia. Mało tego obrzucają błotem wszystkich innych, którzy mają odmienne zdanie od paniusi wszech wiedzącej.

AlaJ
Gość
Ja sobie myślę, że są w życiu różne sytuacje. Różne też są formy szukania wiary. próby rozmów czy, dyskusji czy nawet kłótni też mogą być poszukiwaniem. Poszukujący często się gubi, a wtedy ci, co rzekomo już znaleźli nie podają mu ręki. To dziwne. Kogo oni znaleźli w takim razie? bo chyba nie Tego boga, On by rękę podał. Gdyby istniał 🙁 Honorowe zachowanie to nie jest zadowolenie z siebie, ani wywalanie innych czy poszukujących. Honorowe dla tych co znaleźli, co ciesza się z wiary to powinna byc cierpliwość nawet do osoby co ich chwilowo wkurza a przede wszystkim modlitwa za… Czytaj więcej »
aa
Gość

Przecież to jasne jak słońce że chodzi o godność ludzką, nikt nie ma ochoty wysłuchiwać wiecznej krytyki

Ańia
Gość

mysle ze niektore osoby czuja sie na tym forum bezkarnie.i to co jedni nazywaja poszukiwaniem wiary dla innych jest krzywdzace,slyszac zwlaszcza obelgi.gdyby takie osoby powiedzialy to komus w twarz badz wykrzyczaly na ulicy moglyby zostac pozwane do sądu za obraze.a tu ma tym forum czuja sie bezpiecznie i maja odwage.nikt nikogo nie ma prawa obrazac i wyzywac.

aa
Gość

Tutaj cudu potrzeba żeby na tym forum zmieniło się coś na lepsze, uwłaczanie ludziom stało się normą. Z przykrością trzeba stwierdzić że większość uczestników to toleruje, mało tego część nawet jeszcze przyklaskuje takim pogardliwym wypowiedzią.

Ańia
Gość

Oczywiscie mialam na mysli nic nie wiem

T
Gość

Jola ma rację .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!