Joanna: Zdrowie córki

Chciałabym złożyć świadectwo tak jak obiecałam Matce Bożej.O nowennie powiedziała mi moja koleżanka,kilka dni zastanawiałam się czy dam radę odmowić było ciężko nieraz zasypiałam i mówiłam od nowa, ale przy wsparciu Matki Bożej dalam radę.Modliłam się o zdrowie dla mojej córki moja prośba nie została do końca wysłuchana ale wierzę ze Matka Boża nie zostawi nas bez pomocy.Zyskałam za to spokój wewnętrzny i wsparcie męża w modlitwie.Dziękuję Ci Matko Boża z całego serca.Po nowym roku zaczynam drugą nowennę bo mi jej brakuje.

Nowenna pompejańska jest też na Facebooku
Polub nas! 🙂

52 myśli na temat „Joanna: Zdrowie córki

 1. „moja prośba nie została do końca wysłuchana ale wierzę ze Matka Boża nie zostawi nas bez pomocy.” czyli kolejne świadectwo niewysłuchanej modlitwy, a mąż ma żonę wspierać bo wstępując w związek małżeński wiedział, że relacja dwojga ludzi polega na wspieraniu siebie, ale nie cud bo mąż wsparł żonę

 2. tak moja takze do konca nie została wysłuchana ale trzeba ufać i wierzyc. to bardzo trudne. ten trud zanosze w niedziele na mszy w pompejach dokad jutro sie wybieram

 3. A moja została wysłuchana w sierpniu tamtego roku. Dzięki Matce Boskiej moje dziecko normalnie rozwija się i jest szczęśliwym człowiekiem. Dziękuję Ci Mateczko.

 4. Nie mogę znaleść odpowiedzi na mojego mój komentarz.proszę o udzielenie mi odpowiedzi na mojego e-myla. Jak prawidłowo odmawiać powinnam Nowennę Pompejańską żeby była skuteczna.Czy koniecznie trzeba odmawiać klęcząc,często odmawiam w nocy leżąc,
  Jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny,odmawiam 3 części Radosną,Bolesną i Chwalebną w intencji o uwolnienie z nałogów picia alkoholu mojego męża,zięcia i syna/syna o uwolnienie z nałogu palenia papierosów/
  Proszę o przesłanie mi odpowiedzi na moją skrzynkę.

 5. Ha, ha, ha!!!! :D, mnóstwo komentarzy? To znaczy coś się dzieje, ktoś dalej miesza, kto? ,,trzy w jednym” ewentualnie w pigułce, domyślacie się kto?. 😀 Cyrk na kółkach 😀

 6. Tacy ludzie nie wiedzą co to honor, wiec rzucają obietnice bez pokrycia. Mało tego jeszcze obrzucają błotem wszystkich innych którzy mają inne znanie od paniusi wszech wiedzącej.

 7. Tacy ludzie nie wiedzą co to honor, dlatego rzucają obietnice bez pokrycia. Mało tego obrzucają błotem wszystkich innych którzy mają odmienne zdanie od paniusi wszech wiedzącej.

 8. Tacy ludzie nie mają honoru, dlatego rzucają obietnice bez pokrycia. Mało tego obrzucają błotem wszystkich innych, którzy mają odmienne zdanie od paniusi wszech wiedzącej.

  • Ja sobie myślę, że są w życiu różne sytuacje. Różne też są formy szukania wiary. próby rozmów czy, dyskusji czy nawet kłótni też mogą być poszukiwaniem. Poszukujący często się gubi, a wtedy ci, co rzekomo już znaleźli nie podają mu ręki. To dziwne. Kogo oni znaleźli w takim razie? bo chyba nie Tego boga, On by rękę podał. Gdyby istniał 🙁 Honorowe zachowanie to nie jest zadowolenie z siebie, ani wywalanie innych czy poszukujących. Honorowe dla tych co znaleźli, co ciesza się z wiary to powinna byc cierpliwość nawet do osoby co ich chwilowo wkurza a przede wszystkim modlitwa za nią. a jeśli dowiedzą się o trudnej sytuacji tej osoby, o ciężkiej diagnozie chorobowej , to już w ogóle należy się wręcz pocieszenie a nie dołowanie kogoś. O co tu chodzi?

    • mysle ze niektore osoby czuja sie na tym forum bezkarnie.i to co jedni nazywaja poszukiwaniem wiary dla innych jest krzywdzace,slyszac zwlaszcza obelgi.gdyby takie osoby powiedzialy to komus w twarz badz wykrzyczaly na ulicy moglyby zostac pozwane do sądu za obraze.a tu ma tym forum czuja sie bezpiecznie i maja odwage.nikt nikogo nie ma prawa obrazac i wyzywac.

     • Tutaj cudu potrzeba żeby na tym forum zmieniło się coś na lepsze, uwłaczanie ludziom stało się normą. Z przykrością trzeba stwierdzić że większość uczestników to toleruje, mało tego część nawet jeszcze przyklaskuje takim pogardliwym wypowiedzią.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!